Zaloguj się, aby obserwować  
Gordon92

IGI 2 Covert Strike - Temat Ogólny

62 postów w tym temacie

To zależy trzeba szukać sam nie wiem, gdzie one są dokładnie. Czasami są czasami ich nie ma. Co do gry wszystko można przejść w niektórych misjach to tych strzykawek nie ma. One są bardziej przypisane dla multiplayera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eeeee tam ja wam powiem że bardziej lubie igi2 przechodziłem to kilka razu chociaż troche denerwująca jest zarobiście duża celnośc przeciwników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 14:29, Carl92 napisał:

To zależy trzeba szukać sam nie wiem, gdzie one są dokładnie. Czasami są czasami ich nie ma.
Co do gry wszystko można przejść w niektórych misjach to tych strzykawek nie ma. One są bardziej
przypisane dla multiplayera.


z tego co pamiętam to strzykawki są tylko w kilku misjach i trzeba dobrze szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzio dobra gra, pamiętam jak się nią zagrywałem - bardzo ładna grafika, świetna, klimatyczna muzyka i wciągająca fabuła!

PS. Dzisiaj w Biedronce widziałem premierową edycję za 9,90zł... Ale okazja! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 18:17, kolos12 napisał:

Bardzio dobra gra, pamiętam jak się nią zagrywałem - bardzo ładna grafika, świetna, klimatyczna


Ja też z miłą chęcią wspominam tą gierkę . Fakt trochę denerwowała celność przeciwników , ale to mały minusik . Najbardziej lubiłem multi , a ulubiona broń to Aug i Mp5 ( chyba tak się nazywa ) , eh chyba trzeba zajrzeć na półkę i przetrzeć pudełko z kurzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Potrzebuje dzialających kodów do gry.
na google.pl sa co prawda kody do tej gry ale nie działają.
Jest jeden osobny na wszystki plansze i ten mi działa a reszta nic!

Proszę o pomoc.
Jeżeli ktoś gra/grał z kodami to proszę o instrukcjęco i gdzie mam wpisać.
(dodam ze mam wrsje gry 12.)

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomoże mi ktoś?Kupilem oryginalną grę IGI 2.Chciałem sobie pograć po internecie,uruchomiłem grę pierwszy raz,wszystko było w porządku.Włączam grę po mniej więcej 3 godzinach,łączę się z serwerem i niespodziewanie gra powraca mi do ekranu wyboru serwera.Instalowałem IGI ponowie.Nie zadziałało.Wszystko mam oryginalne.
O co w tym wszystkim chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam witam dopiero co kupiłem w empiku tę gre i zaczynam od samego początku możecie udzielić jakichś podpowiedzi bądź rad związanych z grą . z góry dzięki

20071003154801

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2007 o 18:00, Energizer2 napisał:

Potrzebuje dzialających kodów do gry.

to do gry potrzebne ci kody? w ogole zdziwilem sie iz ta gra ma swoj watek na forum bo dotychczas odnosilem wrazenie iz jest to produkt niezbyt popularny:) ale jestem mile zachwycony. gra fajna (bardzo tania) jednak musze powiedziec iz nie ma zadnych oryginalnych rozwiazan. fajnie siegra jednak coz-normalna strzelanka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna pogrywam sobie od czasu do czasu w IGI''ego i mam małe pytanie - w instrukcji przeczytałem, że życie można przywrócić sobie za pomocą strzykawki. Ale skąd ją wziąść? Czy po prostu znajduje się ją w niektórych misjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 15:26, Hoplita napisał:

Od niedawna pogrywam sobie od czasu do czasu w IGI''ego i mam małe pytanie - w instrukcji przeczytałem,
że życie można przywrócić sobie za pomocą strzykawki. Ale skąd ją wziąść? Czy po prostu znajduje
się ją w niektórych misjach?

Ja tam w grze strzykawek nigdy nie widziałem, czasami tylko na ścianach wiszą apteczki, a i to co najwyżej dwie/trzy na misję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 15:29, NuGGet napisał:

Ja tam w grze strzykawek nigdy nie widziałem, czasami tylko na ścianach wiszą apteczki, a i
to co najwyżej dwie/trzy na misję :/

A dużo ci one zdrowia przywracają? I wystarczy tylko do nich podejść, czy trzeba je czymś podnieść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2007 o 15:36, Hoplita napisał:

A dużo ci one zdrowia przywracają? I wystarczy tylko do nich podejść, czy trzeba je czymś podnieść?

W IGI2 dawno nie grałem, ale z tego co pamiętam to apteczki uzupełniały całe życie, wystarczyło do nich podejść i życie nam sie uzupełniało :) Ale mogę się mylić, w tą grę grałem ostatnio chyba z 5 miesięcy temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 17:00, Rambo1985 napisał:

Ej, wiecie gdzie są apteczki dokładnie?


Jak niby mam ci dokładnie wyjaśnic gdzie one są pomyśl...
Zresztą apteczek jest bardzo mało i są pochowane.... w grze możliwe, że nie znajdziesz ani jednej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją 9 - Ucieczka z więzienia
Zostało mi jedno zadania: zabij dwóch strażników i osłaniaj ogniem pribojego, gdy będzie biegł do ciężarówki (czy jakoś tak)

Zabiłem Wszystkich
Otworzyłem bramę - gdy przechodzę przez nią pisze:misja nieudana
Gdy stoję obok celi pribojego jest zamknięta, nic się nie dzieje.

CO MAM ZROBIĆ W TYM OSTATNIM ZADANIU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 20:07, Rambo1985 napisał:

Mam problem z misją 9 - Ucieczka z więzienia
Zostało mi jedno zadania: zabij dwóch strażników i osłaniaj ogniem pribojego, gdy będzie
biegł do ciężarówki (czy jakoś tak)

Zabiłem Wszystkich
Otworzyłem bramę - gdy przechodzę przez nią pisze:misja nieudana
Gdy stoję obok celi pribojego jest zamknięta, nic się nie dzieje.

CO MAM ZROBIĆ W TYM OSTATNIM ZADANIU.


pametam też miałem coś takiego z tego co pamietam to jesli jesteś pewien że zabiłes tych strażników co trzeba to stani nad brama (jest tam jakis balkon czy coś takiego) i poczekaj chwile zaraz powienien nadleciec priboj wtedy bedzie koniec misji chyba że nie zabiłeś strażników ja w tej misji wybilem wszystko co sie ruszało także nie miałem z tym problemu sprubuj ten sosób co ci opisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować