Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Halo Wars - oficjalna strona otwarta!

43 postów w tym temacie

Fett

Jakiś czas temu wystartowała oficjalna strona Halo Wars – gry strategicznej opartej o realia niezwykle popularnej trylogii Halo (choć trzecia nie miała jeszcze swej premiery, przez wielu już uznawana jest hit, podobnie jak dwie poprzednie). Póki co Ensemble Studios, odpowiedzialne za jej produkcję, przygotowało dość ograniczoną ilość materiałów.

Przeczytaj cały tekst "Halo Wars - oficjalna strona otwarta!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TA jak pisałem na forum mam nadzieje że niebędzie to zmeszch strategi na PC. Albo choć znacznej ilości RTSów na konsole której Pecetowcy będą żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO niezależnie od tego czy będzie to RTS, Turówka czy cokolwiek innego, to zakładam, ze w pierwszej kolejności tytuł ten (jako Strategia) powinien się ukazać na PC-ty, a nie na X-boxa (z wiadomych powodów :))
Lub nawet ośmielę się powiedzieć więcej - powinien ukazać się TYLKO na PC-ty :)
Choć to tylko moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko czy gra wytrzyma konkurencję na obecnym rynku. Jeśli będzie oferować tylko dwie frakcje, to może być średnio ciekawie. Teraz 4 grywalne frakcje lub więcej to podstawa, a w Halo istnieją tylko ludzie i ten sojusz obcych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 20:30, Gofer31 napisał:

Zenada...Przelozenie FPS''a na Strategie? Bezsens...

A to przepraszam dlaczego? Call of Duty przełożone na strategię i wyszło Company of Heroes, któro jest rewelacyjne. Także nie widzę przeciwwskazań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 20:30, Gofer31 napisał:

Zenada...Przelozenie FPS''a na Strategie? Bezsens...

A to przepraszam kolegę szanownego dlaczego? Call of Duty przełożono (pośrednio oczywiście) na strategię i wyszło Company of Heroes, które jest rewelacyjne. Także nie widzę przeciwwskazań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 20:02, Dann napisał:

IMO niezależnie od tego czy będzie to RTS, Turówka czy cokolwiek innego, to zakładam, ze w
pierwszej kolejności tytuł ten (jako Strategia) powinien się ukazać na PC-ty, a nie na X-boxa
(z wiadomych powodów :))
Lub nawet ośmielę się powiedzieć więcej - powinien ukazać się TYLKO na PC-ty :)
Choć to tylko moja opinia.


Widzisz, czasy się zmieniają ;) - zerknij tu : http://www.halowars.com/faqs.html - ciekawsze słowa jakie tam występują : exclusive i Xbox360
btw : news jest spóźniony o jakieś 48h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 20:39, nievil napisał:

> IMO niezależnie od tego czy będzie to RTS, Turówka czy cokolwiek innego, to zakładam,
ze w
> pierwszej kolejności tytuł ten (jako Strategia) powinien się ukazać na PC-ty, a nie na
X-boxa
> (z wiadomych powodów :))
> Lub nawet ośmielę się powiedzieć więcej - powinien ukazać się TYLKO na PC-ty :)
> Choć to tylko moja opinia.

Widzisz, czasy się zmieniają ;) - zerknij tu : http://www.halowars.com/faqs.html - ciekawsze
słowa jakie tam występują : exclusive i Xbox360
btw : news jest spóźniony o jakieś 48h


Powiem tylko dwie rzeczy: "ROFLCOPTER" :P i oczywiście "ROFLMAO"
Rzeczywiście pisze tam, ze to ma być tylko na X360. :O
Innymi słowy: RTS exclusivem na konsole (SIC) ... ludzie do czego to doszło :O

Osobiście jestem zagorzałym przeciwnikiem grania w FPS-y na konsolach. Natomiast RTS-y na konsolach, to juz po prostu jest PARANOJA : ) (wiem bo próbowałem :))
Coby nie było okazuje sie, ze Topic ten jest zupełnie nie dla mnie.
Dobranoc : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 21:00, Dann napisał:

Osobiście jestem zagorzałym przeciwnikiem grania w FPS-y na konsolach. Natomiast RTS-y na konsolach,
to juz po prostu jest PARANOJA : ) (wiem bo próbowałem :))


Hmmm.... a próbowałeś LOTR: BfME2 na X360? Powiem szczerze, sterowanie rozwiązano kapitalnie. Na tyle, że nawet twórcy Company of Heroes rozważają poważnie wydanie swojego hiciora na tą platformę. Gra się zupełnie inaczej niż na PC (nawet jednostki inaczej się zaznacza) ale równie przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 21:26, Shin napisał:

mysle ze jak gra sie prztyjmie na xboxa to po roku powinna wyjsc na pieca. tak samo jak to
bylo z halo.


No tak średnio po roku - halo1 wyszło na PC dwa lata później, zaliczyło marną konwersję i co tu dużo mówić - wyglądało dość przestarzale w chwili premiery na piecu. Halo2, wiadomo już teraz, zaliczy obsuwę jeszcze większą (minimum 16 miesięcy), a co z tego wyjdzie - nie wiadomo. Ale dotychczasowa historia "portów" uczy, że raczej nic dobrego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 21:49, Destro napisał:

> mysle ze jak gra sie prztyjmie na xboxa to po roku powinna wyjsc na pieca. tak samo jak
to
> bylo z halo.

No tak średnio po roku - halo1 wyszło na PC dwa lata później, zaliczyło marną konwersję i co
tu dużo mówić - wyglądało dość przestarzale w chwili premiery na piecu. Halo2, wiadomo już
teraz, zaliczy obsuwę jeszcze większą (minimum 16 miesięcy), a co z tego wyjdzie - nie wiadomo.
Ale dotychczasowa historia "portów" uczy, że raczej nic dobrego :(

16miesiecy to chyba mniej niz 24 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 21:45, Destro napisał:

> Osobiście jestem zagorzałym przeciwnikiem grania w FPS-y na konsolach. Natomiast RTS-y
na konsolach,
> to juz po prostu jest PARANOJA : ) (wiem bo próbowałem :))

Hmmm.... a próbowałeś LOTR: BfME2 na X360? Powiem szczerze, sterowanie rozwiązano kapitalnie.
Na tyle, że nawet twórcy Company of Heroes rozważają poważnie wydanie swojego hiciora na tą
platformę. Gra się zupełnie inaczej niż na PC (nawet jednostki inaczej się zaznacza) ale równie
przyjemnie.

ale do tej gry potrzeba rozdzielczosci hd bo na normalnym ciezko cos zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować