Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Halo Wars - oficjalna strona otwarta!

43 postów w tym temacie

Gram.pl niestety to mierny serwis, nawet pomijając fakt, że nie piszą o grach konkurencji. Newsy są zazwyczaj spóźnione 2 dni i jest ich bardzo mało - zauważyłem też że wrzucane z automatu, napisane wcześniej, pojawiają się dziś -, (czyżby nie było o czym pisać?) zero artykułów/recenzji/zapowiedzi, ogólnie nuda. Ostatnio tyle się działo, Tokyo Game Show, X''06 w Barcelonie, a oni tylko o Halo Wars piszą, i to 2 dni po fakcie. Brawo, lol!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, o Halo Wars dowiedzialem sie praktycznie przed chwila :D . Co prawda widzialem niedawno jakies naglowki na stronach o grach, ale nie sprawdzalem sadzac ze to jakis space sim czy cos w tym rodzaju. A tu takie buty :D . Radosc! Juz sie nie moge doczekac premiery. Murowany hicior.
P.S. Fajniutki trailer. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 22:20, Ner'zhul napisał:

Gram.pl niestety to mierny serwis, nawet pomijając fakt, że nie piszą o grach konkurencji.
Newsy są zazwyczaj spóźnione 2 dni i jest ich bardzo mało - zauważyłem też że wrzucane z automatu,
napisane wcześniej, pojawiają się dziś -, (czyżby nie było o czym pisać?) zero artykułów/recenzji/zapowiedzi,
ogólnie nuda. Ostatnio tyle się działo, Tokyo Game Show, X''06 w Barcelonie, a oni tylko o
Halo Wars piszą, i to 2 dni po fakcie. Brawo, lol!!


widzisz, podstawa sensownej krytyki jest to aby nie zrobic z siebie... no brzydko powiem.... glupka. skoro sie juz cos pisze to wypadaloby posiadac choc elementarna wiedze z zakresu tego co innym wytykasz jako blad. co mam na mysli? np to ze halo wars ogloszono JEDEN dzien temu a nie dwa. licz jak chcesz, moze byc i 10godzinny z czasow wielkiej rewolucji francuskiej 1789 roku...

po za tym, oczekiwanie od sajtu CDP pisania o grach konkurencji (czytaj: nakrecania sprzedazy konkurencji) jest dosc absurdalne. sam wyraznie zaznaczyles ze traktujesz ten serwis jako serwis o grach cdp uzywajac sformulowania "gry konkurencji". cos bardzo nie gra tu z twoim rozumowaniem.

trzy - "wrzucane z automatu, napisane wcześniej, pojawiają się dziś" - pracowales tam w redakcji ze wiesz ze dzisiejsze newsy wrzucili wczesniej? ciekawi mnie skad taka wiedza, podziel sie z nami innymi pikantnymi szczegolami albo od razu wal do zycia na goraco!!!!

cztery - co do zero artykulow - dosc to zabawne bo dzis np byly dwa. no ale jak sie nie ma argumentow to trzeba cos sfabrykowac, co nie Ner''zhul?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 21:45, Destro napisał:

> Osobiście jestem zagorzałym przeciwnikiem grania w FPS-y na konsolach. Natomiast RTS-y
na konsolach,
> to juz po prostu jest PARANOJA : ) (wiem bo próbowałem :))

Hmmm.... a próbowałeś LOTR: BfME2 na X360? Powiem szczerze, sterowanie rozwiązano kapitalnie.
Na tyle, że nawet twórcy Company of Heroes rozważają poważnie wydanie swojego hiciora na tą
platformę. Gra się zupełnie inaczej niż na PC (nawet jednostki inaczej się zaznacza) ale równie
przyjemnie.


Ano moze i masz rację, tego nie wiem. Ja swoje opinie wysnuwam na podstawie kilku "przetestowanych" RTS-ów na PS 2 i jednego na PS 1 :P
Najlepiej by było, jakbym miał mozliwość sprawdzenia tego LOTRa samemu lub przynajmniej przyjrzenia się komuś grającemu w tą grę na X 360 :) Ale puki co, po dotychczasowych moich doświadczeniach, w tej kwestii pozwolę sobie jednak pozostać sceptykiem.

BTW co masz na mysli pisząc "Gra się zupełnie inaczej niż na PC (nawet jednostki inaczej się zaznacza)" ?
Znaczy się, ze niby jak ? :P ... ze nie trzeba najeżdżać kursorem na jednostkę itd. ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 22:45, Ciastuś napisał:

widzisz, podstawa sensownej krytyki jest to aby nie zrobic z siebie... no brzydko powiem....
glupka. skoro sie juz cos pisze to wypadaloby posiadac choc elementarna wiedze z zakresu tego
co innym wytykasz jako blad. co mam na mysli? np to ze halo wars ogloszono JEDEN dzien temu
a nie dwa. licz jak chcesz, moze byc i 10godzinny z czasow wielkiej rewolucji francuskiej 1789
roku...


Kto tu robi z siebie głupka? Jak lubisz dostawać stare kotlety, które na innych serwisach podawali już dwa dni temu to Twoja sprawa. Ja lubie być na bieżąco, a nie 20 lat za murzynami. Nie wiem, może dostajesz od nich za takie gadanie wirtualną kasę.

Dnia 28.09.2006 o 22:45, Ciastuś napisał:

po za tym, oczekiwanie od sajtu CDP pisania o grach konkurencji (czytaj: nakrecania sprzedazy
konkurencji) jest dosc absurdalne. sam wyraznie zaznaczyles ze traktujesz ten serwis jako serwis
o grach cdp uzywajac sformulowania "gry konkurencji". cos bardzo nie gra tu z twoim rozumowaniem.


Z Twoim rozumowaniem coś nie gra koleś. To po co zmieniali nazwę na jakieś Gram.pl? Mogli zostać przy cdprojekt.pl i pisać tak jak do tej pory. A tak to jest serwis o grach. Są na stronie 4 działy, w tym jeden sklep, drugi pomoc, trzeci hosting, rotfl. Serwis o grach? Raczej prezentacja internetowa o nich.

Dnia 28.09.2006 o 22:45, Ciastuś napisał:

trzy - "wrzucane z automatu, napisane wcześniej, pojawiają się dziś" - pracowales tam w redakcji
ze wiesz ze dzisiejsze newsy wrzucili wczesniej? ciekawi mnie skad taka wiedza, podziel sie
z nami innymi pikantnymi szczegolami albo od razu wal do zycia na goraco!!!!


Sporo rzeczy ukazuje się o konkretnych godzinach (i nie mówie tu np. newsach typu "Za 5 dwunasta" czy coś w tym stylu).

Dnia 28.09.2006 o 22:45, Ciastuś napisał:

cztery - co do zero artykulow - dosc to zabawne bo dzis np byly dwa. no ale jak sie nie ma
argumentow to trzeba cos sfabrykowac, co nie Ner''zhul?


Ależ proszę Cię, w porównaniu do innych to wypada gorzej niż miernie. Nawet nie ma tu widocznego działu zapowiedzi/recenzje/artykuły.

Więc pomyśl kolego 2 razy, zanim głupie argumenty przytoczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 20:02, Dann napisał:

IMO niezależnie od tego czy będzie to RTS, Turówka czy cokolwiek innego, to zakładam, ze w
pierwszej kolejności tytuł ten (jako Strategia) powinien się ukazać na PC-ty, a nie na X-boxa
(z wiadomych powodów :))
Lub nawet ośmielę się powiedzieć więcej - powinien ukazać się TYLKO na PC-ty :)
Choć to tylko moja opinia.

LOOOL, ty myslisz ze seria która jest TYPOWO konsolowa(wersja pecetowa to po prostu shit) w której online na Xbox Live! stoczono conajmniej MILIARD(nie wymyślam, oficjalne liczby) nie ukażę się na 360? buahahahaha ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 00:39, Mike1292 napisał:

> IMO niezależnie od tego czy będzie to RTS, Turówka czy cokolwiek innego, to zakładam,
ze w
> pierwszej kolejności tytuł ten (jako Strategia) powinien się ukazać na PC-ty, a nie na
X-boxa
> (z wiadomych powodów :))
> Lub nawet ośmielę się powiedzieć więcej - powinien ukazać się TYLKO na PC-ty :)
> Choć to tylko moja opinia.
LOOOL, ty myslisz ze seria która jest TYPOWO konsolowa(wersja pecetowa to po prostu shit) w
której online na Xbox Live! stoczono conajmniej MILIARD(nie wymyślam, oficjalne liczby) nie
ukażę się na 360? buahahahaha ;d


Bo to Strategia !!!
Strategia, a w dodatku RTS !!!
Grałeś kiedyś w RTSa na konsoli ? Ja miałem akurat nieprzyjemność sprawdzić kilka takowych na PS 1 i 2, i do tej pory bardzo niemile wspominam tamte gry. Dla mnie RTS = PC (a moze raczej powinienem powiedzieć RTS = Mysz+Klawiatura ;)) i tyle.
Właśnie dlatego wyciągnąłem takie, a nie inne założenie. No cóż okazało się inaczej (jak zwykle :)) Dla mnie w związku z tym Halo jako RTS na konsole only jest puki co skreślony juz na wstępie.
Co prawda Destro wspominał tu wcześniej o (podobno) bardzo intuicyjnym itd. LOTR:BfME 2 na X360 ale ja na samo słowo jakos tego nie kupuję (bez obrazy). Byc moze kiedys sam będę miał mozliwość to zweryfikować ale puki co ...
Kto wie, moze kiedyś zmienię zdanie ale jak narazie IMO RTSy na konsole, to jak Halo 1 na PC-ta - po prostu są :)

BTW: stoczono "MILIARD" ... ale czego ? (MILIARD online ? ;P)... bo jakos nie do konca zrozumiałem :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 23:56, Ner'zhul napisał:

Kto tu robi z siebie głupka? Jak lubisz dostawać stare kotlety, które na innych serwisach podawali
już dwa dni temu to Twoja sprawa. Ja lubie być na bieżąco, a nie 20 lat za murzynami.

oooo to juz nie 2 dni tylko 20 lat? moze swietlnych jeszcze? ehhh jakie to zabawne, jak uparcie bedziesz klamal o tych dwoch dniach byle nie przyznac sie do bledu ze poslizg mieli jednodniowy. tia. ale szkoda o tym gadac, co innego mnie ciekawi. skoro tak potwornie ci sie serwis nie podoba to co tutaj robisz? lubisz sie zmuszac czy tez w ramach wybuchu dobrodusznosci i litosci postanowiles nawrocic nas, biedne owieczki i napisac nam w jakim to ciemnogrodzie zyjemy zamiast pojsc na inne serwisy?

Dnia 28.09.2006 o 23:56, Ner'zhul napisał:

Z Twoim rozumowaniem coś nie gra koleś. To po co zmieniali nazwę na jakieś Gram.pl? Mogli zostać
przy cdprojekt.pl i pisać tak jak do tej pory. A tak to jest serwis o grach.

wiesz co, jesli wedlug ciebie fakt zmiany nazwy domeny z cdprojekt.info na gram.pl oznacza metamorfoze w serwis o wszystkich grach to gratuluje i skladam wyrazy szcunku. szkoda wielka ze od roku wiadomo wszystkim ktorzy ten serwis odwiedzaja ze nie jest on o grach konkurencji cdp i nie mial taki byc.

ale jak pieknie to napisalem, jak ci wadzi to nie czytaj. po co psuc sobie dzien? nie szkoda ci zdrowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 08:16, Ciastuś napisał:

> Kto tu robi z siebie głupka? Jak lubisz dostawać stare kotlety, które na innych serwisach
podawali
> już dwa dni temu to Twoja sprawa. Ja lubie być na bieżąco, a nie 20 lat za murzynami.
oooo to juz nie 2 dni tylko 20 lat? moze swietlnych jeszcze? ehhh jakie to zabawne, jak uparcie
bedziesz klamal o tych dwoch dniach byle nie przyznac sie do bledu ze poslizg mieli jednodniowy.
tia. ale szkoda o tym gadac, co innego mnie ciekawi. skoro tak potwornie ci sie serwis nie
podoba to co tutaj robisz? lubisz sie zmuszac czy tez w ramach wybuchu dobrodusznosci i litosci
postanowiles nawrocic nas, biedne owieczki i napisac nam w jakim to ciemnogrodzie zyjemy zamiast
pojsc na inne serwisy?


Hehe, a to pierwszy taki news z poślizgiem? 2-dniowy czy 1-dniowy? Nie sądzę.

Dnia 29.09.2006 o 08:16, Ciastuś napisał:

wiesz co, jesli wedlug ciebie fakt zmiany nazwy domeny z cdprojekt.info na gram.pl oznacza
metamorfoze w serwis o wszystkich grach to gratuluje i skladam wyrazy szcunku. szkoda wielka
ze od roku wiadomo wszystkim ktorzy ten serwis odwiedzaja ze nie jest on o grach konkurencji
cdp i nie mial taki byc.


A ciekawe jaki powód był zmiany nazwy serwisu? Jeżeli nie pamiętasz to nie piernicz głupot dla zasady.

Dnia 29.09.2006 o 08:16, Ciastuś napisał:

ale jak pieknie to napisalem, jak ci wadzi to nie czytaj. po co psuc sobie dzien? nie szkoda
ci zdrowia?


A co wejść nie można? To, że np. nie lubie tego czy tego serwisu, nie oznacza, że nie mogę wejść tak z ciekawości i wyrazić swojej opinii. Besztacie tutaj tak każdego, który złe słowo o tym miernym serwisie powie? Gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 17:18, Adamido napisał:

Za jednym ze screenów znalazłem 6 Master-Chiefów:PP
Macie linka
http://www.halowars.com/images/HW_800x600_3.html
Przecież MasterChief był jeden:P
Dziwne, czyżby wielkie zmiany w Halo??


A ja mam pytanie do ciebie : czy ty to naprawdę napisałeś, czy jest to jakaś prowokacja ???
(...) Napisz najlepiej na listy@psxextreme.pl - to są naprawdę kompetentni i doświadczeni ludzie - z pewnością uzyskasz wyczerpujące odpowiedzi na twe zawiłe przypuszczenia odnośnie spisku w ''halo wars''. Na bank odpowiedź będziesz miał w następnym numerze, bo taka tajemnica i spojler w fabule, który rozszyfrowałeś nie mogą po prostu czekać ! Jeśli nie czytasz/znasz tej gazety, to podpowiem ci, że ukazuje się 20tego każdego miesiąca - dział listy jest na końcu a odpowiedź na twoje sensacyjne doniesienia będzie w jednej z rubryk : "rodzyny", "debil miesiąca" albo "pół-kretyn tygodnia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 21:42, Adamido napisał:

Człowieku przede wszystkim trochę kultury.Nie wyzywaj mnie od debili.OK??Bo będe wnioskował
do moderatorów o degrada.Naprawdę.


Przykro mi, że nie potrafisz wychwycić ironii...
Działy, które wymieniłem istnieją naprawdę w miesięczniku "psxextreme" i nie są moim wymysłem (nie zamierzałem cię obrazić) - twoja wcześniejsza wypowiedź pasuje tam jak ulał (niestety) i komuś, kto zna uniwersum halo (nawet w stopniu "podstawowym") po przeczytaniu tego po prostu ręce opadają...
Czy to takie trudne wpisać w googlu "halo" i sprawdzić parę faktów zanim się coś napisze na temat, o którym nie ma się pojęcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 22:25, Adamido napisał:

Nie jestem specem od Halo:PP


No widzisz - wystarczyło w poście dodać, że "nie znasz się" na Halo i to są twoje przypuszczenia. Gdybyś tak zrobił, to ktoś "siedzący w temacie" (np ja) sprostowałby twą wypowiedź o pewne rzeczy i byś wiedział, że nie są to "klony Master Chiefa" i byłby git - dowiedziałbyś się czegoś nowego :P
Nie zrobiłeś tak - no bonus:) Sam se poszukaj (albo zagraj w halo) skąd wziął się Master Chief - a jak już znajdziesz to przeczytaj jeszcze raz swego "rodzyna" i przyznaj, że nim jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 01:40, Dann napisał:

> > IMO niezależnie od tego czy będzie to RTS, Turówka czy cokolwiek innego, to zakładam,

> ze w
> > pierwszej kolejności tytuł ten (jako Strategia) powinien się ukazać na PC-ty, a nie
na
> X-boxa
> > (z wiadomych powodów :))
> > Lub nawet ośmielę się powiedzieć więcej - powinien ukazać się TYLKO na PC-ty :)

> > Choć to tylko moja opinia.
> LOOOL, ty myslisz ze seria która jest TYPOWO konsolowa(wersja pecetowa to po prostu shit)
w
> której online na Xbox Live! stoczono conajmniej MILIARD(nie wymyślam, oficjalne liczby)
nie
> ukażę się na 360? buahahahaha ;d

Bo to Strategia !!!
Strategia, a w dodatku RTS !!!
Grałeś kiedyś w RTSa na konsoli ? Ja miałem akurat nieprzyjemność sprawdzić kilka takowych
na PS 1 i 2, i do tej pory bardzo niemile wspominam tamte gry. Dla mnie RTS = PC (a moze raczej
powinienem powiedzieć RTS = Mysz+Klawiatura ;)) i tyle.
Właśnie dlatego wyciągnąłem takie, a nie inne założenie. No cóż okazało się inaczej (jak zwykle
:)) Dla mnie w związku z tym Halo jako RTS na konsole only jest puki co skreślony juz na wstępie.
Co prawda Destro wspominał tu wcześniej o (podobno) bardzo intuicyjnym itd. LOTR:BfME 2 na
X360 ale ja na samo słowo jakos tego nie kupuję (bez obrazy). Byc moze kiedys sam będę miał
mozliwość to zweryfikować ale puki co ...
Kto wie, moze kiedyś zmienię zdanie ale jak narazie IMO RTSy na konsole, to jak Halo 1 na PC-ta
- po prostu są :)

BTW: stoczono "MILIARD" ... ale czego ? (MILIARD online ? ;P)... bo jakos nie do konca zrozumiałem
:S


LOTR jest BARDZO intuicyjny na xboxie a takie romance of three kingdom to IMO strategia któa przebiaj kilka innych na PC. Kiedyś mówiono że strzelanki na kosnolach to dziwactwo, jak jest teraz? Chyba więcej zapowiedzi strzelanek konsolowych niz pecetowych. Halo na początku miało być RTSem ale zostało strzelanką.

P.S Miliard stoczonych pojedynków

P.S2 Póki przez Ó

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować