Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Halo Wars - oficjalna strona otwarta!

43 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2006 o 01:02, Mike1292 napisał:

LOTR jest BARDZO intuicyjny na xboxie a takie romance of three kingdom to IMO strategia któa
przebiaj kilka innych na PC. Kiedyś mówiono że strzelanki na kosnolach to dziwactwo, jak jest
teraz? Chyba więcej zapowiedzi strzelanek konsolowych niz pecetowych. Halo na początku miało
być RTSem ale zostało strzelanką.

P.S Miliard stoczonych pojedynków

P.S2 Póki przez Ó


Wiesz co ? Powiedz to MILIARDOM :P (no może przesadzam ale niewiele :) ludzi, dla których RTS bez kombinacji z użyciem klawiszy Ctrl, Alt, Shift itd. oraz bez opanowanych innych skrótów klawiszowych po prostu nie ISTNIEJE.
Zresztą widziałeś kiedyś w akcji progamera SC ? Powiem tyle: jeżeli znajdziesz kogokolwiek, kto będzie równie szybko i sprawnie operował na padzie, to zwrócę Ci cały Honor ;)

P.S. A od kiedy to w shooterach ktokolwiek liczy stoczone w grze pojedynki ? Przecież to nie ma żadnego sensu. Gdyby prowadzono taką statystykę np. do Quake 3, to wyszłyby z tego naprawdę astronomiczne wartości liczbowe ;P

P.S. 2 - to taka konsola.

P.S. 3 Zanim zaczniesz wytykać mi moje błędy w tekście, najpierw prosze Ciebie spójrz na swoje własne "wypociny", a potem dopiero szukaj błędów u innych.
Bo zaczynam juz odnosić wrażenie, że nie masz się do czego przyczepić i szukasz na siłę, co by tu jeszcze napisać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2006 o 15:09, Dann napisał:


P.S. 2 - to taka konsola.

no co ty?

Dnia 30.09.2006 o 15:09, Dann napisał:

P.S. 3 Zanim zaczniesz wytykać mi moje błędy w tekście, najpierw prosze Ciebie spójrz na swoje
własne "wypociny", a potem dopiero szukaj błędów u innych.
Bo zaczynam juz odnosić wrażenie, że nie masz się do czego przyczepić i szukasz na siłę, co
by tu jeszcze napisać :O

Jest różnica pomiędzy lirerówkami a błędami orotograficznymi na poziomie dziecka z podstawówki.

eot

Nech te ekhem miliardy grają dalej w SC na klawiaturze, ok ja też lubie ale to nie znaczy ze od razu rtsy na konsolach mają byc przekreslone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.10.2006 o 15:44, Mike1292 napisał:

Jest różnica pomiędzy lirerówkami a błędami orotograficznymi na poziomie dziecka z podstawówki.


OK... ja cały czas popełniam błędy ortograficzne :O
Za to Ty masz u mnie "pałę" z interpunkcji, której zasad powinien był Pan się nauczyć w pierwszych trzech klasach szkoły podstawowej : )

Dnia 01.10.2006 o 15:44, Mike1292 napisał:

Nech te ekhem miliardy grają dalej w SC na klawiaturze, ok ja też lubie ale to nie znaczy ze
od razu rtsy na konsolach mają byc przekreslone


Dla mnie to już jest wystarczający powód aby je przekreślić.
I jak narazie nie znalazł się na konsole taki RTS, który mółgby moje zdanie zmienić.

EoT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować