Zaloguj się, aby obserwować  
marlin15

Seria Gothic.... czy możemy liczyc na adaptacje filmowa??

79 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2007 o 22:37, reykan napisał:

zagrałby Eddie Murphy?:)

Eee, Murphy ? Nie pasuje mi za bardzo do tej roli ;) Po pierwsze Bezi miał inny kolor skóry - to trochę zmieniłoby klimat (nie jestem rasistą - ale to nie byłoby zgodne z prawdą). Hmmm ... A kto by zagrał Śniącego ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 22:37, reykan napisał:

No fajnie by było, taką drugą trylogię po Władcy Pierścieni. I oczywiście wziąłby się za nią
Peter Jackson, specjalista od scen batalistycznych, klimatów fantasy, muzyki itp. Może Beziego
zagrałby Eddie Murphy?:)

Ciekawy pomysł. Beziego jak dla mnie lepiej zagrałby Sylwester Stalone.(lepiej umie zagrać takiego przyjemniaczka i macho zarazem chociaż niezbyt są podobni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 22:46, kolektor napisał:

> zagrałby Eddie Murphy?:)
Eee, Murphy ? Nie pasuje mi za bardzo do tej roli ;) Po pierwsze Bezi miał inny kolor skóry
- to trochę zmieniłoby klimat (nie jestem rasistą - ale to nie byłoby zgodne z prawdą). Hmmm
... A kto by zagrał Śniącego ? ;)


Dobra, oczywiście w roli Beziego obstawiłbym Chucka Norrisa, ale mógłby również przyjąć rolę Śniącego, o ile nie będzie się golił przez jakiś czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 22:46, Szop gracz napisał:

> No fajnie by było, taką drugą trylogię po Władcy Pierścieni. I oczywiście wziąłby się
za nią
> Peter Jackson, specjalista od scen batalistycznych, klimatów fantasy, muzyki itp. Może
Beziego
> zagrałby Eddie Murphy?:)
Ciekawy pomysł. Beziego jak dla mnie lepiej zagrałby Sylwester Stalone.(lepiej umie zagrać
takiego przyjemniaczka i macho zarazem chociaż niezbyt są podobni.

>


mi bardziej pasuje Orlando Bloom ;) jakby go ladnie przerobili to by byl podobny w miare ;P albo mi sie wydaje ;) jakie macie propozycje ? kto moglby zagrac Glowna role?

20070714131256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 13:14, MC-MaCsi napisał:

mi bardziej pasuje Orlando Bloom ;) jakby go ladnie przerobili to by byl podobny w miare ;P
albo mi sie wydaje ;) jakie macie propozycje ? kto moglby zagrac Glowna role?

Mi pasuje Orlando Bloom. Jakoś nie wpadł mi do głowy jak sie zastanawiałem. Powinniśmy pomyśleć też o innych ważnych postaciach a nie tylko o roli Beziego.Kto zagrałby np.Miltena? (A wracając do posta Reykana z poprzedniej strony to Eddie Murphy mógłby zagrać jak już to Gorna zamiast Beziego. Co wy na to?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 20:52, Szop gracz napisał:

> mi bardziej pasuje Orlando Bloom ;) jakby go ladnie przerobili to by byl podobny w miare
;P
> albo mi sie wydaje ;) jakie macie propozycje ? kto moglby zagrac Glowna role?
Mi pasuje Orlando Bloom. Jakoś nie wpadł mi do głowy jak sie zastanawiałem. Powinniśmy pomyśleć
też o innych ważnych postaciach a nie tylko o roli Beziego.Kto zagrałby np.Miltena? (A wracając
do posta Reykana z poprzedniej strony to Eddie Murphy mógłby zagrać jak już to Gorna zamiast
Beziego. Co wy na to?)

Mi własnie Orlando do roli Bezia raczej nie pasuje. Powinien akurat zagrać Miltena. Johny Depp mógłby zagrać Diego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 20:55, Asthariel napisał:

Mi własnie Orlando do roli Bezia raczej nie pasuje. Powinien akurat zagrać Miltena. Johny
Depp mógłby zagrać Diego.

Chyba zaraz zrobimy obsade jak w piratach z karaibów (hehehe). Johny Deep po charakteryzacji rzeczywiście mógłby przypominać Diego ale co do Orlando to widzę w nim bardziej Beziego niż Miltena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw przydałaby się książka, najlepiej ciut odstająca od głównego wątku - czemu tak? Książka na pewno będzie zawierać więcej szczegółów niż gra, co ułatwi utworzenie scenariusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 22:51, Fum4R napisał:

Adaptacja filmowa Gothica?? Dziwne, ze Uwe Boll jeszcze na to nie wpadl :P

Tylko nie podsuwaj mu tego pomysłu, proszę cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie byłaby to beznadzieja, mimo, że jestem fanem serii Gothic :)] A uważam tak bo z gier filmów się nie robi ( co innego gry z filmu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 21:43, wadik12 napisał:

Według mnie byłaby to beznadzieja, mimo, że jestem fanem serii Gothic :)] A uważam tak bo z
gier filmów się nie robi ( co innego gry z filmu )

Może najwyższy czas to zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 21:43, wadik12 napisał:

Według mnie byłaby to beznadzieja, mimo, że jestem fanem serii Gothic :)] A uważam tak bo z
gier filmów się nie robi ( co innego gry z filmu )

Jak to się nie robi? robi się jak najbardziej, ale jak o jakość chodzi to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 21:43, wadik12 napisał:

[..] ( co innego gry z filmu )

Gdybyś mógł poprzeć to chociaż trzema argumentami, byłoby miło. Bo szczerze mówiąc.. gdzieś 90% gier na podstawie filmów nie jest wysokich lotów... ba, nawet średnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 21:44, Szop gracz napisał:

Może najwyższy czas to zmienić?


Byłbym wdzięczny jakbyś mi napisał co trzeba zmienić :D

Rga

Takie jest moje zdanie, bo filmy na podstawie gier kończą się zazwyczaj klapą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom niestety wiele filmów jest nieudanych ciekawe jak teraz sie Hitman spisze czy bedzie rewelacją czy może kompletnym dnem :]
A co do adaptacji filmowej Gothica to czemu nie tylko są odpowiedni ludzie którzy znają sie na rzeczy , i żeby w tym filmie nie było za dużo efektów specjalnych :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 21:43, wadik12 napisał:

Według mnie byłaby to beznadzieja, mimo, że jestem fanem serii Gothic :)] A uważam tak bo z
gier filmów się nie robi ( co innego gry z filmu )

A co z BloodRane, pierwsze była gra a teraz zrobili film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 21:56, wadik12 napisał:

Byłbym wdzięczny jakbyś mi napisał co trzeba zmienić :D

Rga

Takie jest moje zdanie, bo filmy na podstawie gier kończą się zazwyczaj klapą :/

Tak to prawda ale mysle że to wina producentów takiego filmu. Gdyby się przyłożyli to pewnie wyszłoby pare hitów. Ale jak narazie brały się za takie rzeczy niskobudżetowe wytwórnie(o ile dobrze słyszałem i nie było tego zbyt wiele). Poza tym gra tak jak ksiazka ma mnóstwo szczegółów. Jeśli ma wciągającą fabułe i jest fajnie zrobiona to da sie zrobic dobry film na podst. takiej gry. To jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W roli Bezimiennego - Steven Seagal, nie ma innej możliwości :D
Rozłożyłby Gomez''a i armię strażników na łopatki, tak jak w każdym filmie po kolei.
A zaczynałby jako zwykły kucharz w obozie na bagnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować