Zaloguj się, aby obserwować  
feniksipopiol

Jak się wam rano wstaje

145 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2006 o 06:20, feniksipopiół napisał:

Wstałem no i za chwile szkoła. Zwleczenie się z łóżka zajmuje wieczność ,a wam, jakie są wasze
sposoby na wstawanie (lub nie wstawanie) :)


ja tam nie mam z tym problemów 6:00 i mykam do szkoły ;p ale to już jest przyzwyczajenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh zależy, o której polazłem spać wcześniej... Dziś nastwaiłem budzik na 6:00 i wyłączyłem i pospałem do 6:30 ..., ale to tylko w piątki tak mam, bo w reszte dni mam na 8:00 do budy i o 6:30 już wychodze praktycznie///...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też nie mam problemów z rannym wstawaniem
pobódka 3:45 , pociąg 5:00 , no i w pracy jestem o 6:40 i jestem gotów aby zacząć pracę od 7:00

pozdrawiam rannych ptaszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a ja na szczęście do mojego średniaka mam 3 kroki i jak mam na 8.oo to jak wyjdę o 7.55 to zawsze zdążę...teraz jest 7.15 i idę zaraz po chleb dopiero..:D

A pomyślcie, że mam dzisiaj sprawdzian z Angla na który trzeba by się chwile przygotować, ale ja wolę na gram.pl posiedzieć... przyzwyczajenie, czy moze nałóg ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam szkole niedaleko i wystarczy jak mam na 8.00 to wystarczy jak wstane o 7.15. W piatki kiedy mam na 8.55 tesh wstaje o 7.15 i jestem wyspany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wredny.
Jeśli masz resztkę dobrego humoru, a musisz wstawać o 6.00 lub wcześniej to nie czytaj tego posta.
*********************

***
Ja jak mam na 7:30 to na upartego mogę wstać o siódmej :D A na 7:30 mam tylko dwa razy...
Raz na 9:30, raz na 12:45 (:/) i raz na 10:55 :D
Ale i tak wstaję kiedy mi się chce, dzisiaj o 8:30 ;]
***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam codziennie na 8.00 :P dzis wyjatkowo jakiesjs babki nie bylo.. a wstaje dosc zabawnie :D ustawiam budzik na 6.00, potem na 6.30, potem na 6.45, potem na 6.55 i o 7 "jakos" wstaje.. inaczej wolami by sie mnie nei wyciagnelo z lozka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 09:36, fanfilmu.pl napisał:

Jestem wredny.
Jeśli masz resztkę dobrego humoru, a musisz wstawać o 6.00 lub wcześniej to nie czytaj tego
posta.

*********************

***
Ja jak mam na 7:30 to na upartego mogę wstać o siódmej :D A na 7:30 mam tylko dwa razy...
Raz na 9:30, raz na 12:45 (:/) i raz na 10:55 :D
Ale i tak wstaję kiedy mi się chce, dzisiaj o 8:30 ;]


Ja mam dość podobnie tylki nie na 12:45 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 09:45, kombesista napisał:

Ja mam dość podobnie tylki nie na 12:45 :(

Ostrzegałem? Ostrzegałem! ;]
Wiesz, wolałbym mieć na 9:10 i wcześnij kończyć.
Ale i tak mi się dobrze wstaje, bo do szkały mam 7 minut drogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 07:24, kowboj3 napisał:

Ja mam szkole niedaleko i wystarczy jak mam na 8.00 to wystarczy jak wstane o 7.15. W piatki
kiedy mam na 8.55 tesh wstaje o 7.15 i jestem wyspany :)


Hehe, ja mam dziś szkołe na 10:40 i siedzę sobie na forum co nigdy mi się z rana nie zdarza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 06:20, feniksipopiół napisał:

Wstałem no i za chwile szkoła. Zwleczenie się z łóżka zajmuje wieczność ,a wam, jakie są wasze
sposoby na wstawanie (lub nie wstawanie) :)

klasc sie tak zeby wychodzilo 7h snu, wstawac zawsze o tej samej porze - dla mnie dziala, codziennie 7:45 bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 09:46, fanfilmu.pl napisał:

> Ja mam dość podobnie tylki nie na 12:45 :(
Ostrzegałem? Ostrzegałem! ;]
Wiesz, wolałbym mieć na 9:10 i wcześnij kończyć.
Ale i tak mi się dobrze wstaje, bo do szkały mam 7 minut drogi...


Wiem ja też bym tak wolał, dzisiaj mam do budy na 10:40 i cztery lekcje do 15:05. :(
Dużo bardziej wolałbym mieć te cztery godziny na 8:00 i kończyć o 11:35, a nie znów prawie cały dzień w szkole, ale pocieszam się tym, że już jutro weekend i dwa dni luzu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 09:52, kombesista napisał:

Wiem ja też bym tak wolał, dzisiaj mam do budy na 10:40 i cztery lekcje do 15:05. :(

Nie wiem, czym tu się martwić. Ja mam na 10:55 do 16:45
Która klasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie mam problemów ze wstawaniem: do pracy na godzinę 9.00, a wstaję o 8.00. Jeżdżę samochodem, a mam do niej 7 km. Jednak gdyby przyszło mi teraz wstać o piątej no to nie wiem, nie wiem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować