Zaloguj się, aby obserwować  
feniksipopiol

Jak się wam rano wstaje

145 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2007 o 15:22, budyyn napisał:

dostałem za to nagane od wychowawcy i jędza obniżyła mi zachowanie o 2 stopnie ;/...teraz mam
poprawne ..


oł ostro ... ja aż tak źle nie mam , bo niby mam poprawne , ale raczej z powodów takich jak nieodrobione lekcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 15:30, deput666 napisał:

oł ostro ... ja aż tak źle nie mam , bo niby mam poprawne , ale raczej z powodów takich jak
nieodrobione lekcje...


za nieodrobienie lekcji obniżają zachowanie ?! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 15:37, budyyn napisał:

> oł ostro ... ja aż tak źle nie mam , bo niby mam poprawne , ale raczej z powodów takich
jak
> nieodrobione lekcje...

za nieodrobienie lekcji obniżają zachowanie ?! xD



żebyś wiedział ... no dobra , nie nieodrabianie , źle to powiedziałem , ale za nieprzygotowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 15:50, deput666 napisał:

żebyś wiedział ... no dobra , nie nieodrabianie , źle to powiedziałem , ale za nieprzygotowania


aaa...za to u mnie w szkole też się obniża :P....ale ja mam takie szczęście że mi nie sprawdzają prac domowych ...robię tylko z polskiego wypracowania ;] bo to nasz kochany nauczyciel zbiera i ocenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm....mam takie dziwne wrażenie że jest ten temat jest o tym jak wstajemy z rańca :P a nie o tym za co można mieć obniżoną ocenę z zachowania xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najgorsza czesc dnia, to nawet gorsze od szkoly... nienawidze wstawac do tego stopnia, ze w ferie specjalnie nastawialem sobie budzik na 8 zeby moc wylaczyc go i dalej spac spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra. Wstaję rano z ciepłego łóżeczka, przecieram oczy i co widzę? Plecak. Ubieram się i znowu kładę się do łóżka. Leżę te ostatnie minuty w domu i próbuję zregenerować punkty kondycji. Czas do szkoły. Siadam półprzytomny. Co widzę? Plecak. I spróbuj tu nie myśleć o szkole. Biorę plecak i wychodzę na dwór. W zimie zimno i mrok - droga to koszmar. Wiosną i wczesną jesienią ciepło i jasno - droga to koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wstałem o 5 30 bo miałem egzamin, dojeżdżam do szkoły a koleś dzwoni i mówi że zapomniał. No to ja wracam do domu,dzisiaj także wstałem o 5 30 i jeśli go znowu nie będzie to się zdenerwuje. Na zewnątrz wiatr i deszcz i ciemność a ja musze zaginać do szkoły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja przed chwilą wstałem, wstawało mi się bardzo dobrze. Pewnie dlatego, że są ferie i nie trzeba iść do szkoły. W dni szkolne jest znacznie gorzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem rannym ptaszkiem. Rano wstaję około 6:30 i to nawet w weekendy. Ide spać około 23-24. Rano każdy szelest może mnie zbudzić za to w nocy (zaraz jak zasne) nawet orkiestra mnie nie obudzi :-). Kiedyś nastawiłem budzik w komórce na 24 i zasnołem gdzieś tak około 23. Cały dom się obudził, a ja dalej słodko spałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kwestia tego kiedy idzie się spać, co do mojej skromnej osoby, to sen jest luksusowym towarem :P
Śpię kiedy mogę, nie kiedy chcę, i jeszcze kiedy muszę........więs 3-5 godzin snu u mnie to standard. Teraz jeszcze sesja więc studenci wiedzą.......ehh. Dziś wstałem np o 7, ale poszedłem spać o 3 rano, bo z kumplem projekty i sprawozdania się robiło, a tarminy gonią i nie ma przebacz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I z pomocą przychodzi mój telefon... Gdy usłyszę SWOJĄ piosenkę to wstanę bez problemów, ale jak ktoś mnie obudzi, trąci, wejdzie do pokoju i to usłyszę to kosa. Lepiej, żeby się potem nikt nie pokazywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wstaje rano szybciej jak wiem ze mam cos waznego do zrobienia...natomiast gdy nie mam nic na glowie to wstanie moze mi zajac nawet 2 h:)no ale coz jestesmy tylko ludzmi a sen jest przyjemny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się już przyzwycziłem do rannego wstawania:D, chociaż czasami jestem tak zamulony że wstane i jem śniadanie z zamkniętymi oczami:D A codziennie do szkoły budzi mnie budzik w telefonie, który gra jakże piekną muzykę z South Parku.... <Shut up fucki** face oncle Fuc**>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nocki przy kompie są zabójcze. Potem ciężko wstać do budy. No, ale dzisiaj mam farta, bo dopiero za 10 minut wychodzę xD Co nie zmienia faktu że w zeszłym tygodniu przez kiepskie przystosowanie do wstawania o rannych godzinach dwie godziny nieobecności załapałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się czuję okropnie ;P Nie wiem po co tak wcześnie wstaje we ferie zimowe :D To jest straszne, straszne :D Idę partyjkę w dobrego RTS-a strzelić :> Może się obudzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować