Zaloguj się, aby obserwować  
feniksipopiol

Jak się wam rano wstaje

145 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2006 o 09:55, fanfilmu.pl napisał:

> Wiem ja też bym tak wolał, dzisiaj mam do budy na 10:40 i cztery lekcje do 15:05. :(
Nie wiem, czym tu się martwić. Ja mam na 10:55 do 16:45
Która klasa?


Druga gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak mi się dobrze spało codzinnie do 9.00 (jeśli nie dłużej :D)
...Eh, teraz to się dopiero zacznie. Od poniedziałku prawdopodobnie co rano zwlekać się o 5.00 z łóżka, a potem jechać ciuchają do stolicy na uczelnię na 8.00. Dobrze, że chociaż w drodze można się zdrzemnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 07:24, kowboj3 napisał:

Ja mam szkole niedaleko i wystarczy jak mam na 8.00 to wystarczy jak wstane o 7.15. W piatki
kiedy mam na 8.55 tesh wstaje o 7.15 i jestem wyspany :)


z regulaminu:
"Co jest zabronione:
* szeroko pojęte odbieranie innym przyjemności korzystania ze strony (a w szczególności grożenie innym wirtualnie jak i w rzeczywistości, pomawianie, obrażanie na tle przekonań, wyznania, rasowym, religijnym, płciowym, przynależności społeczno-kulturowej itp.)"
Myślę, że umieszczenie w awatarze swastyki podpada pod ten punkt. W dodatku wiele osób wyraziło podobne mniemanie.
Awatar usunięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nienawidze wstawać rano do szkoły, a jak to robie, to taki jestem wkurzony i mam taki wyraz twarzy, że jakby hulk hogan mnie zobaczył w ciemnej uliczce nocą to by uciekł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2006 o 14:42, walgierz napisał:


Dnia 29.09.2006 o 14:42, walgierz napisał:

"Co jest zabronione:
* szeroko pojęte odbieranie innym przyjemności korzystania ze strony (a w szczególności grożenie
innym wirtualnie jak i w rzeczywistości, pomawianie, obrażanie na tle przekonań, wyznania,
rasowym, religijnym, płciowym, przynależności społeczno-kulturowej itp.)"
Awatar usunięty.

A co moj awatar oznacza? Bo naprawde nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 14:54, kowboj3 napisał:

A co moj awatar oznacza? Bo naprawde nie wiem...

W samym jego środku widnieje swastyka, która wprawdzie nie tylko, ale jednak zdecydowanie najbardziej kojarzy się z nazizmem.
PS. I nie wybieraj na awatara symboli których nie znasz. Niektórzy mogą się poczuć dotknięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie ide spać od godz 23 do północy, bo przy kompie siedze. A wstaje gdzieś o 9 rano, do szkoły jak ide to wstaje 6 rano bo mam troche drogi. I jak wstaje, to zawsze mi z rana jest zimno jak diabli (szczególnie w zimie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 23:15, mallard napisał:

[Jeżeli chcesz mieć avatar z drugiej wojny, to weź na przykład logo Luftwafe, albo jakąś broń]


Nie o to chodzi. Po prostu nie zauwazylem swastyki w srodku tego znaku to wszystko. Nie mialem zlych zamiarow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w tym roku mam raz na 7:30 i 4x na 9:10, więc wstaję sobie koło 8... Nienajgorzej, ale dla mnie optymalna godzina wstawanie to jednak koło 9, preferuję nocne życie;]... (jedyną wadą jest brak słońca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Wierze]

Ja bardzo nie lubie chodzić na ósmą rano. Ale szczerze, wolałbym chodzić np. na druga w nocy i kończyć o ósmej. Cały dzień wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze walczę ze wstawaniem;) Kiedyś mój sposób był prosty. Jak usłyszałem budzik zrywałem się z łóżka, cop gwarantowało szybkie przebudzenie. Dziś już nie mam tyle odwagi:P Teraz "czynność" wstawania zajmuje mi jakieś 20 minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Najpierw wyłączam budzik. Potem mysle sobie że na zewnątrz jest -20 stopni (zimą). Potem sa dwie opcje:
1) "chrzanię spie dalej"
2) no dobra... trzy-czteeee-ry i wstaję.
Jaka satysfakcja jak wybiorę opcję 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weźcie mi nic nie mówicie. Ja dziś musiałem wstać o 5.00 rano. Pewnie niektórzy sie jeszcze nawet nie położyli. Ehh co za życie, co za robota.. ;-)
Budzik na 4:45 a potem dogasanie spiącego ogniska. Powolne otwieranie oczu. Koniecznie włączyć światło i radio żebym nie usnął ponownie. A dalej jest tylko gorzej. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy na którą do szkoły. Jak 8:55 wstaje na luzie, bez budzik, no chyba że w zimie to wtedy są problemy:P. Ale jak na 7:10(dwa razy w tygodniu) to wtedy są jaja i obudzić mnie może tylko pwien brutalny budzik w telefonie z dużą ilością słów na k :P Cel uświęca środki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 15:01, HumanGhost napisał:

Weźcie mi nic nie mówicie. Ja dziś musiałem wstać o 5.00 rano. Pewnie niektórzy sie jeszcze
nawet nie położyli. Ehh co za życie, co za robota.. ;-)
Budzik na 4:45 a potem dogasanie spiącego ogniska. Powolne otwieranie oczu. Koniecznie włączyć
światło i radio żebym nie usnął ponownie. A dalej jest tylko gorzej. ;-)


Witam w klubie :). Same here ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować