Zaloguj się, aby obserwować  
feniksipopiol

Jak się wam rano wstaje

145 postów w tym temacie

Powiem krótko. Jak mam na 8:00 to nie za łatwo się wstaje, a co dopiero keidy zima i chłodno na zawnątrz. Wtedy po prostu nie chce mi się ruszać z łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak mam że codziennie do szkoły mam na 8.00 więc tak wstaje ok 7.00 no i ledwo żyje jak wstane ale po paru minutach jest lepiej. a w wekendy wstaje tak ok. 8.30 i jestem zawsze wyspany ale rano rzadko kiedy mnie można spotkać na forum ale wyjątki sie zdarzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepiej mi sie wstaje w godzinach z przedzialu 11-12 rano :D ale rano do szkoly o 6 spokojnie tez wstaje.... nie wiem czemu o 9 lub 10 mi wstac gorzej niz o tej 6 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zleee, dzis spalem raptem 5 godzin :(( a normalnie moja norma to 6/7 godzin i da sie do tego przyzwyczaic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7.00 budzi mnie muzia z gwiezdnych wojen(koma)
7.10 siadam na łóżku i zastanawiam sie co ja tu robie
7.20 sniadanko
7.45 do szkółki (dziwne do mam 100m)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wstaje bardzo, bardzo źle. Najgorsze jest to, że jestem po feriach (w ferie wstawałem o 11:00) i nie mogę się wczuć i rano jestem ledwo żywy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha ja mam cały rytuał! zwykle nastawiam budzik jakoś pół godziny przed czasem żebym mogła się obudzić i stwierdzić że jeszcze mogę sobie troche poleżec a nie zrywać się od razu,
ale i tak nie powiem żeby było to szczególnie miłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest poprostu masakra. Nastawiam budzik na wybrana godzinę i jak dzwoni to przestyawiam na "za 5 min" :D i tak kilka razy do chwili kiedy wiem, że musze wstać, bo inaczej sie nie wyrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz ferie, więc kłade się o 2 wieczorem, a wstaje o 12. ;)
Najlepsze jest to, że zawsze jak nastawiam budzik na 8, to nigdy go nie słyszę i ktoś zasze go za mnie wyłącza. Tak oczywiście jest tylko w ferie, a podczas gdy chodze do szkoły, idę spać max o 23, a wstaje o 6.30... i sam wyłączam budzik. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie to budzi matka ...
punkt 7.00 ( do budy zawsze mam na 8.00 )
podnoszę się ...siadam i łapie zawieche ..siedzę tak póki matka nie przyjdzie i mi nie powie że śniadanie jest gotowe..gdy widzi że siedzę i nic nie robię ...robi coś strasznego !..ZAPALA ŚWIATŁO ..a z rana w zime za oknem jest jeszcze ciemno i oczy są nie przyzwyczajone ...prawie zawsze tak jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posłuchajcie epickiej historii deputa666 o wstawaniu , w kilku słowach opowiedzianą :

deput666 wstaje zawsze rano , żeby dokładniej to sprecyzować to o 6 , jak wskazuje pierwsza cyfra w jego nazwie przybranej. I druga , jest to 6 cvzynnosci , które trzeba wykonać rano , czynnościami tymi są :
1. Wygrzebanie się z łóżka
2. Umycie się
3. Uczesanie
4. Zrobienie sobie śniadania
5. Zjedzenie sniadania
6. Oraz długa i żmudna podróż do szkoły
Trzrcia cyfra zaś , oznacza liczbę minut , z jaka zostaje mu na dojście do szkoły. I tak powstaje tajemniczy s(Z)atanistyczny manuskrypt , który budzi lęk w luudziach.
Więc deput666 radzi : zawsze starajcie się wstawać o 5 , to wtedy zdązyćie zawsze i wszędzie.
Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budzą mnie codziennie o 7.00, ale ja se nie dam w kasze dmuchać, prześpię jeszcze kwadransik :P a potem to jakoś będzie, kawka i śniadanko rozbudzają perfekcyjnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 15:14, deput666 napisał:

Więc deput666 radzi : zawsze starajcie się wstawać o 5 , to wtedy zdązyćie zawsze i wszędzie.

Amen.


haha...a więc już wiem dlaczego mam 56 spóźnień xDD...muszę zacząć wstawać o 5 ! tylko o której będę musiał się kłaść spać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 15:19, budyyn napisał:

> Więc deput666 radzi : zawsze starajcie się wstawać o 5 , to wtedy zdązyćie zawsze i wszędzie.

>
> Amen.

haha...a więc już wiem dlaczego mam 56 spóźnień xDD...muszę zacząć wstawać o 5 ! tylko o której
będę musiał się kłaść spać xD



56 ?????????

w mordę niezły jestes :D ja mam chyba z tego powodu około 41

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 15:20, deput666 napisał:

> > Więc deput666 radzi : zawsze starajcie się wstawać o 5 , to wtedy zdązyćie zawsze
i wszędzie.
>
> >
> > Amen.
>
> haha...a więc już wiem dlaczego mam 56 spóźnień xDD...muszę zacząć wstawać o 5 ! tylko
o której
> będę musiał się kłaść spać xD


56 ?????????

w mordę niezły jestes :D ja mam chyba z tego powodu około



dostałem za to nagane od wychowawcy i jędza obniżyła mi zachowanie o 2 stopnie ;/...teraz mam poprawne ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować