Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pokemony w natarciu

52 postów w tym temacie

Fett

Trójkąt Bermudzki, Niezidentyfikowane Obiekty Latające (UFO) czy śmierć Kennedy'ego – te oraz wiele innych niewyjaśnionych sytuacji i zagadnień sprawia, że miłośnicy dziwnych zjawisk od dawna mają pełne ręce roboty. Do kręgu ich zainteresowań powinny dołączyć... Pokemony, a konkretniej fakt, iż w dniu premiery najnowszych gier z cyklu wyprzedano 2 miliony kopii owych produkcji...

Przeczytaj cały tekst "Pokemony w natarciu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia.. ciekawe co u nas sprzedaje się w dniu premiery w takiej liczbie... pepier toaletowy...mydło...sługopisy w media markcie rozdawane na jego otwarcie... płyty mandaryny, tudzież Michała W... no i oczywiście piraty na stadionie... Tia jak to mówił Asterix w najnowszej produkcji Słowianie mają takie targi na stadionach, możesz tam kupić wszystko... Japończycy nie potrzebują stadionów... Przykre ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli cienka do bólu to i tak spocznie w rękach 2 milionów nabywców :P BTW Jeśli PS3 okazałoby się niewypałem to i tak pół Japonii będzie go miała w domach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh.. pokemony, do dziś pamiętam jak grałem na emuatorze w Pokemon: yellow, green, red, silver ;) Gierka bardzo wciągała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokemony to wypas gierka. Specjalnie dla Red Version kupiłem kiedyś Gameboy Color :). Potem oczywiście zakupiłem sobie silver version...ach to były czasy. Może jeszcze sobie kiedyś wyjmę Gameboya i pogram w Red`a por kolejny od nowa? :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo... Pamiętam :) Grałem w Pokemony na Angielskim :P Ale teraz żałuję...;] Fajna gierka na Game Boya tylko strasznie droga zabuliłem za nią 179 zł i w dodatku była cała po Angielsku straszne naciąganie...:/
Osobiście wole grać już na PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokemony na gram.pl.
O matko.
Choć jeśli to rzeczywiście tak wielki hit...? No dobrze. Hm. Wypadałoby im, yyy, pogratulować? Oj, coś mnie powstrzymuje ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować