Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pokemony w natarciu

52 postów w tym temacie

Prawdę mówiąc, widziałbym w tym coś dziwnego, gdyby to były dane w Europie. A w Japonii takie rzeczy jak Pokemony nie przemijają, tego jest tam duuużo, a pierwowzór ma jeszcze lepsze wzięcie od reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 17:20, Kamil.i.Maciek napisał:

Ooo... Pamiętam :) Grałem w Pokemony na Angielskim :P Ale teraz żałuję...;] Fajna gierka na
Game Boya tylko strasznie droga zabuliłem za nią 179 zł i w dodatku była cała po Angielsku
straszne naciąganie...:/
Osobiście wole grać już na PC :)

teraz bys mogl grac z kumplem przez wifi :p

a gra w sumei calkiem fajna na pewno maz duzo opcji do wyboru, strsategii i tp. no i dodatkowo mozesz sprawdzic swoja armie z zywym przeciwnikiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mile wspominam czasy grania w yellow a potem silver :D
Nie dziwie sie takiej sprzedarzy, bo choc sam juz dawno nie gram w pokemony to chetnie bym zagral w multi jakby w Polsce dzialala siec jak w Japonii i zarabialbym tyle co w Japonii ;D Dla japonczyka to tak jak kupic sobie nowe cd-action dla Polaka ;] Japonia dziwny kraj, ale chetnie bym sie tam przeprowadzil na kilka miesiecy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Japońscy gracze są naprawdę dziwni, nigdy nie zrozumiem ich odmiennych upodobań. Tylko im w głowie popierdółkowate gry takie jak symulatory mycia zębów, zmywania garów, symulatory symulatorów, no i jeszcze te Pokemony... Ale z drugiej strony dla Japończyków bardzo dziwni wydają się europejscy gracze, grający w takie gry jak Gothic, GTA czy Diablo. No cóż, podobno o gustach się nie dyskutuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 17:56, Jacek W. napisał:

Szczerze?? pokemony dla mnie to szit. Ale 2 miliony w kilka godzin. Coś w tym szicie jest :P


A grałeś chociaż w jedną z gier? -_-

Takie posty są dowodem na to, że przeciętnemu Polakowi Pokemony kojarzą się wyłącznie z kapslami i infatylnym anime, a nie naprawde świetnym cyklem gier jRPG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 16:58, CH1CKEN napisał:

Nawet jeśli cienka do bólu to i tak spocznie w rękach 2 milionów nabywców :P BTW Jeśli PS3
okazałoby się niewypałem to i tak pół Japonii będzie go miała w domach :P


A dlaczego? Bo to Japonia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry Pokemon uważam za bardzo ciekawe. W tej grze żeby wygrywać trzeba myśleć.
Każdemu podobają się różne typy gier. Ja wolę pokemony od np.Quake, Conter-Strike, gdzie wyłącznie biegamy i strzelamy.Strzelanki w których trzeba przynakmniej trochę pomyśleć, podobają mi się, np. Call of Duty, Medal of Honor.Tak ja sądzę, ale kadży ma swoje zdanie na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokeminy rulz *v* A kto nie grał, i mówi że to shit, sam jest takowym produktem przemiany materii. Co innego, gdy ktoś grał i mu sie nie podobało, bo to mi nie przeszkadza. BTW mam zamiar w przyszłości przeprowadzić się do Japonii :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde no ... :) a wystarczłoby, gdyby USA około 60 lat temu walnęły ze 2-3 "bombki" więcej :P, a nikt nie musiałby dzisiaj czytać takich idiotyzmów, jak info zawarte w tym artykule :O.
IMO równie dobrze mogliby zrobić cRPG w świecie smerfów albo muminków :P ... PARANOJA ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy tak nie ironizujcie. Pokemony mogą wydawać wam się infantylne (bo serial, który leciał na Polsacie, FixKidsie itd. rzeczywiście taki był), ale ściągnijcie sobie jakąkolwiek grę Pokemon na emulator, a przekonacie się, że to tak naprawdę trudna gra RPG. Bardzo dobra gra, trzeba dodać. Dlatego sprzedano aż 2 miliony tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować