Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pokemony w natarciu

52 postów w tym temacie

No i trzeba powiedzieć, że "grafika" w najnowszej serii (m.in. Emerald czy opisana w newsie) jest na pewno lepsza niż w Tibii, a przypominam, że pokemony są na konsolkę... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dann: To mialo byc smieszne? ile ty masz lat dzieciaku? jak czytam takie posty to zaluje ze twoja matka nie wziela kilku pigulek wiecej, wtedy nie musialbym czytac tak idiotycznego posta. chyba jeszcze nie miales historii, bo chyba nie wiesz ile ludzi tam zginelo? a ty piszesz takie bzdury ze co, ze wolalbys zeby cala japonie zniszczyli, zabic miliony ludzi zebys nie musial czytac newsa o duzym zakupie 1 gry?? po co wogole wszedles do tego newsa i dales ten debilny komentarz? zastanow sie lepiej zanim znowu cos napiszesz.

A co do samej gry, to japonczycy ktorzy to kupili to nie sa zadne "swiry mangi", bo z tego co mi wiadomo to najpierw wyszla gra, a dopiero pozniej stworzono na jej podstawie anime, ktore mialo dosyc niski przedzial wiekowy, wiec jak ogladales je bedac w gim czy liceum, to coz to tylko swiadczy o was samych.
i do cholery nie komentujcie gry, w ktora nigdy nie graliscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam gre, jest świetna, a kolejne gry z serii wprowadzają pełno fajnych usprawnień do gry :) I nie myślcie se że Pokemony są dla dzieci, ta gra potrafi być wymagająca, i wciąga! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 21:51, shido86 napisał:

Dann: To mialo byc smieszne? ile ty masz lat dzieciaku?[...] zaluje ze
twoja matka nie wziela kilku pigulek wiecej [..].


Niepowiem, dobry tekst :D Przyda się w szkole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wymagajaca ??!! troche mnie to śmieszy po skończyłem crystal red silver i yellow i jakoś nie zabrało mi to duzpo czasu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście całkiem przyjemnie zawsze grało mi sięw Pokemony. Mnóstwo możliwości itp. itd. Ci co narzekają, że na podstawie głupawej kreskówki zrobione, nie zdają sobie chyba sprawy, ża akurat pokemon anime powstało ostatnie, a gra i manga były dużo wcześniej. P.S. Manga to japoński komiks, anime to film - tak dla niedoinformowanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 22:55, Inki napisał:

wymagajaca ??!! troche mnie to śmieszy po skończyłem crystal red silver i yellow i jakoś nie
zabrało mi to duzpo czasu ;p


Pograj se na Battle Frontier w Emerald... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dann chcialbym tutaj zauwazyc ze jestes idiota .

shido86 lol Twoj post mnie rozbawil niepowiem dobry tekst.

A co do pokemonow ... ermmm ... dobra nie bede sie odzywal tez jak bylem w gdzies 3ciej klasie podstawowki ogladalem , zbieralem zetony , kupowalem karty , gralem no ale dla mnie to osobiscie teraz syf jest :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedyś moi kumple grali w GameBoyowe pokemony red na peceta. mówię ,, w co wy gracie, ludzie??" pożyczyłem żeby ,,zobaczyć o co w tym szajsie chodzi" po zainstalowaniu odszedłem po 6 godzinach od kompa bo zacząłem być śpiący i nie widziałeem co się dzieje na ekranie. jakby zrobili nową wersję w nowej grafice- napewno bym się skusił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha i chciałem jeszcze dodać, że zazwyczaj nie wrzucam ludziom na forum, ale Dann, chyba cię mama wózkiem po polu minowym woziła. porąbało cię chłopie?? zastanawiasz się co wypisujesz??? shido86 popieram cię. zastanów się na przyszłość Dann.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osoby ktore mowia ze pokemony sa do d...na GBA nie maja pojecia o czym mowia...tez na poczatku myslalam podobnie,ale w koncu skusilam się zalatwic sobie emulatora na windowsie i pograc w jedna z czesci pokemonow...nie odrywalam sie od kompa przez dlugi czas...naprawde wciaga i jest naprawde fajna gierka...ogolnie pokoemonow nie trawie ale ta gierka jest naprawde ok...jesli nie wierzycie sami sprobojcie:D

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować