Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Company of Heroes: Kompania Braci - dziś premiera!

40 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2006 o 21:13, Thule napisał:

ciekawe kiedy ukaże się polska wersja patch''a 1.2?

A po co ci on ? Ten co jest w aktualizacji w grze dziala bez problemu (czyli oficjalny patch 1.2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ciekawe kiedy ukaże się polska wersja patch''a 1.2?

>A po co ci on ? Ten co jest w aktualizacji w grze dziala bez problemu (czyli oficjalny patch 1.2)

Nie tak bez problemu bo mi on sie nie chce zainstalowac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 21:31, Mastash napisał:

Nie tak bez problemu bo mi on sie nie chce zainstalowac :/


Przegraj patcha (PO_1_0_0_to_1_2_0.exe) ktory sciagnal Ci sie do katalogu Documents and Settings\nazwa_uzytkownika\Moje Dokumenty\My Games\Company of Heroes\patch do katalogu, w ktorym zainstalowales gre i odpal go. Powinnien zainstalowac sie bez problemu. Swoja droga dziwie sie, ze jeszcze tego nie poprawili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 21:56, Mastash napisał:

Wielkie dzieki Garett! :) Dzieki tobie bede mogl grac po necie :p


Nie ma sprawy :-) Do zobaczenia w multi :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ją wraz z trzema kilogramami złomu już trzy dni temu. Jest świetna i wciągająca. Jeśli macie mniej niż 1gb ramu i gf6800 to zapomnijcie o płynnej grze, nawet w niższych detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 02:21, Elendil_MODED napisał:

Dostałem ją wraz z trzema kilogramami złomu już trzy dni temu. Jest świetna i wciągająca. Jeśli
macie mniej niż 1gb ramu i gf6800 to zapomnijcie o płynnej grze, nawet w niższych detalach.


Stary no i po co straszysz? U mnie na gf 6600gt smiga na medium/high, wiec na low pojdzie spokojnie na slabszych kartach. Proponuje formacik windowsa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 02:21, Elendil_MODED napisał:

Dostałem ją wraz z trzema kilogramami złomu już trzy dni temu. Jest świetna i wciągająca. Jeśli
macie mniej niż 1gb ramu i gf6800 to zapomnijcie o płynnej grze, nawet w niższych detalach.

Alle brednie! U mnie na medium/high, z włączonymi trzy-czwarte detali na maksymalną ilość trochę ścina się jak jest ponad 400 jednostek na planszy, nalot bombowy i atak moździerzowy i igromne wybuchy. Normalnie to gra śmiga aż miło. Przesada z tymi ogromnymi wymaganiami. Zwykły Athlon 3000+ i 1 GB RAM oraz GF 6600GT starczy do bardzo dobrej i płynnej gry oraz multum wrażeń wyniesionych z gry. A jak ktoś ma Athlona podkręconego do np: 2,5 GHz i 1 GB RAM to może mieć wszystkie detale włączone na maksa. Taka prawda, więc nie przejmujcie się wymaganiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 11:20, jarken napisał:

Czyli na mojej konfiguracji (jest w opisie) będzie można grać na średnio/wysokich detalach?
A jak z AA?

Dużo Ramu, dobea karta graficzna, tylko procek trochę słabszy. Powinno płynnie chodzić na medium, ale głowy sobie nie dam urżnąć. Włącz połowę detali, ustawienia 1024x768 i jestem niemal do końca pewien, że będzie płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy kupnie nowego pc zafunduje dodatkowo sobie ta gierke :) Lepsze oceny niz WC3 albo SC i tuz za HL2 O0 jesli gra jest naprawde taka dobra to starczy na cala zime :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema.Jestem zainteresowany tągrą ale jakoś mi dziwnie demo wolno chodziło a sprzet chyba powinien podołać:
geforce 7950GX2, 2GB ramu, procek Intel Core 2 Duo 6600.Czy to wina nie dopracowanych sterowników w demie czy co?Trstowałem na najwyższych ustawieniach w grze, a może poprostu nie podoła już takiej grze ten sprzęt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 12:05, szumi23 napisał:

Siema.Jestem zainteresowany tągrą ale jakoś mi dziwnie demo wolno chodziło a sprzet chyba powinien
podołać:
geforce 7950GX2, 2GB ramu, procek Intel Core 2 Duo 6600.Czy to wina nie dopracowanych sterowników
w demie czy co?Trstowałem na najwyższych ustawieniach w grze, a może poprostu nie podoła już
takiej grze ten sprzęt?

Jeśli dobrze kojarze, to twoja karta była "niedoceniana" przez demo i CoH 1.0. Wraz z patchem 1.2 wszystko już chodzi jak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę przejść na wersję1.2 dziwne.mam taki komunikat:
"Could not determine the Company of Heroes installaton directory from the Windows Registry"
Demo jest normalnie zainstalowane i chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 15:59, szumi23 napisał:

Nie mogę przejść na wersję1.2 dziwne.mam taki komunikat:
"Could not determine the Company of Heroes installaton directory from the Windows Registry"
Demo jest normalnie zainstalowane i chodzi.

lol, chcesz demo patchować patchem dla pełnej wersji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 17:56, Thoor napisał:

Oblivion 10/10 od czasow Wow w cda ;) nic go nie przebije


ta w CDA to wiesz, napewno ocena nie liczy sie tak jak zachodnie serwisy na temat gier typu Gamespot :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować