Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fable 2 - zdjęcia z prezentacji

42 postów w tym temacie

Fable 2 będzie wymiatać !! Niemogę się go doczekać :) Będzie miało mroczny klimat, strasznie !! Widziałem trailer z gry !! Znaleść możecie go na www.gryonline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"The whores of Albion"... nie wiem dlaczego, ale w tym tytule nasuwa mi się słowo Babilon. Ktoś jeszcze miał takie skojarzenie? Mógłby być nawet anagram, gdyby w Albion nie brakowało jednego "B". Może to było Babilon, Bablion, Ablion, Albion? ;P Aha, nie wiem też, gdzie słyszałem zdanie "Whores of Babylon", więc jeśli przypadkowo jakiś temat niebezpieczny drasnąłem, z góry przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fable to, jak większość dzieł pana PM, gra zmnóstwem dobrych pomysłów, ale gorszą ich realizacją. Sądzę więc, że i Fable 2 będzie jedynie przepełniona niewykorzystanym potencjałem. Aha... Popieram, że Arcanum to jedno z najlepszych cRPG wszechczasów. Szkoda, że jak narazie świat ten został porzucony, bo chętnie ujrzałbym inną grę w nim osadzoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich krytyków Fable:
Jeśli uwarzacie Fable za poradie RPG, to co powiecie o Morrowindzie i Oblivionie? Bo w RPG większe znaczenie ma odgrywanie roli, a nie tabelki. Co z tego, że system walki bardziej bazował na klikaniu myszką, skoro wyznacznikiem RPG jest to jakie decyzje podejmiemy w trakcie naszej przygody i jaki będzie tego efekt, a nie ile mamy sily i ile mamy punktów w blunt weapons. W Elder scrolls mimo, ze niby mozna spotkac sie z konsekwencjami, jednak one sa bardzo sztuczne, i narzucajace wskazana przez autorow droge przejscia.

BTW.

Fallout>Arcanum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, ze po wielu słowach krytyki na temat F1 a właściwie długości tej gry produceci naprawia blad i zrobia cos tak dlugiego jak godfather...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ejhm godfather ble yhm yhm zaraz dostane wstrzasnienia mozgu
fable ? nie gralem w jedynke chociaz mam i stoi na polce i jakos nie mam czasu nigdy go odpalic a co do dwojki - niech sobie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pamiętam jak sie napaliłem na fable 1 bo obiecywali taką sama swobode ruchu ale nie wspominali nic o niewidzialnych ścianach kture blokowały mnie za każdym razem jak chciałem np. zagłębić choć ciut głebiej w las
tak więc czekałem na F1 z wielka ochota pogrania w takie coś lecz teraz już mi tak nie zależy wyjdzie poczytam co inni o ty mysla i może kupie no na 100% kupie gothic3 wkońcu F1 kupiłem bo usłyszałem zdanie ,, bardzo podobna go GOTHIC,, :) pozdro all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem w czym te zdjęcia są mroczne ale część pierwsza mi się podobała i już od dawna czekam na kolejną część mam nadzieję że nie będzie gorsza :)
PS szkoda że te zdjęcia są takie małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować