Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Star Wars: Battlefront

27 postów w tym temacie

Fett

Dobra wiadomość nie tylko dla miłośników Gwiezdnej Sagi George'a Lucasa! Od pewnego czasu trwają prace nad kontynuacją niezwykle dobrze przyjętej – choć nie wolnej od niedociągnięć – serii Star Wars: Battlefront. Tym razem za produkcję gry odpowiada studio Free Radical.

Przeczytaj cały tekst "Nowy Star Wars: Battlefront" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 19:23, Fett -gram.pl- napisał:

> Screen wyglada bosko...Ciekawe jaka bedzie calosc.

A żeby było dowcipniej, jest z Battlefronta II ;)


No dokladnie... Textury na tym statku sa lipniutkie ;P, ale wierze, ze nowej wersji bedzie o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Część pierwsza SW:BF nawet Fajna. Drugiej juz nie kupiłem z braku kasy : /
Zapewne i z tego samego powodu i 3 tez nie kupie : / (sorry ale 180 zł za gre to juz jest lekka przesada ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej by zrobili naprawde dobrego mmo... W koncu swiat Star Wars jest tak wielki ,tyle planet i ras.. a tu nic..Panowie do roboty kupic prawa do najnowszego silnika unreal i tworzyc cos u diabla!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem wam że na początku myślałem że to screen z dwójki ;p na serio ale jak sie wpatrzysz to jakaś różnica jest ale nie duża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Galaxies jest bardzo kiepski. Kumpel miał wykupiony abonament, ale bardzo narzekał. Na poczatku bylo niby w miare przyzwoicie, ale pozniej zaczelo wszytsko sie kiepscic. W koncu panowie przebudowli cale gre, co i tak zbytnio nie poprawiło jakości. Jak narazie nie widze, żadnego pożadnego MMORPG dla mnie. WoW po czasie zaczyna być nudny , później nie pozostaje nic innego jak farmienie epiców. GW, cięzko nazwać MMO. Pozostaje czekać na Warhammera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlefront - dobry, Battlefront II - lepszy, Battlefront III - kto to wie ? mam nadzieję, ze będzie w porządku, choć z reguły im dalsza kontynuacja, tym gorzej (ale zdarzają się wyjątki od reguły). Pozostaje nam czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 23:20, hans olo napisał:

Będzie fajny MMO w świecie Stargate i jeden Star Trek.


OMFG ... MMO w świecie Stargate !!! :O ... powiedz tylko gdzie i kiedy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować