Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Czy bawicie się jeszcze LEGO?

404 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2006 o 20:34, Adam k. napisał:

CZy bawicie się jeszcze LEGO albo jakąś odmianą LEGO, bo ja się bawię? Najbardziej lubie BIONICLE
a wy?

No wiesz..na twoim miejscu bym się nie przyznawał. Kiedyś się bawiłem, ale teraz nie te czasy. Ty jestes jeszcze młody więc czerp przyjemnosć z klocków. A łańcuch dalej masz?? No wiesz, tą twoja maskotkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 20:37, speedraid napisał:

> CZy bawicie się jeszcze LEGO albo jakąś odmianą LEGO, bo ja się bawię? Najbardziej lubie
BIONICLE
> a wy?
No wiesz..na twoim miejscu bym się nie przyznawał. Kiedyś się bawiłem, ale teraz nie te czasy.
Ty jestes jeszcze młody więc czerp przyjemnosć z klocków. A łańcuch dalej masz?? No wiesz,
tą twoja maskotkę...

HAHAHAHA bardzo śmieszne speedraid. Mój kuzyn był starszy od ciebie i się bawił. TAk właściwie to ja się nie bawie tylko mam je za gablotką.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie bawiłem kiedyś. Teraz już nie te czasy. Moje bionicle leżą w opakowaniach, zakurzone gdzieś w szafie. Zdaje sie wyrosłem z tego... no ale gry komputerowe to co innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wieksząsc tutaj ja też wyrosłem z tego i to pare lat temu Lego ,inne klocki tak jak rick90 bionicle. action many i inne pluszaki ;) . teraz moimi jedynymi zabawkami są gry komputerowe i długo sie nimi nie znudze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 20:51, mike91 napisał:

Jak wieksząsc tutaj ja też wyrosłem z tego i to pare lat temu Lego ,inne klocki tak jak rick90
bionicle. action many i inne pluszaki ;) . teraz moimi jedynymi zabawkami są gry komputerowe
i długo sie nimi nie znudze :)

Oczywiście gry na pierwszym miejscu
1.Gry;)
2.Rodzina;)
3.LEGO;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz mi głównie chodziło, że nie bawię się już klockami ale mimo swojego lubię grać w klockowe gry, tj. LEGO Star Wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już się klockami nie bawię, ale dawne czasy się przypominają :) Gdy jeszcze nie miałem komputera to była moja ulubiona rozrywka. Teraz klocki przekazałem młodszemu bratu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... W moim przypadku Lego również stanowiło ulubioną zabawkę, miałem tego mnóstwo! Autentycznie, uwiebiałem się tym bawić. Ostatnia refleksja, jaką pamiętam, to to, że z czasem Lego coraz mniej nadawało się do swobodnej rozrywki a do stawiania na półce niczym jakieś modele. Zamiast zestawów z "uniwersalnych" klocków było coraz więcej chłamu składającego się z elementów pasujących tylko to pojedynczych innych, o dziwnych kształtach, rzadkich i w ogóle beznadziejnych. Taa, Lego zeszło na psy.

I skrzynia z "prawdziwym Lego" stoi u mojej siostry, lat 9.

Pamiętam te zestawy-Piraci, Rycerze, Kosmos, Miasto... A nie jakiś Harry Potter czy inne Stare Warsy :/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bawic się teraz się nie bawie , bawiłem się jak miałęm 11 lat. I zawsze wszystkie klocki gubiłem , a troche załuje wujek mi kupywał nadroższe wersje a ja wszystko w pył :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 21:11, MonkOfWar napisał:

Pamiętam te zestawy-Piraci, Rycerze, Kosmos, Miasto... A nie jakiś Harry Potter czy inne Stare
Warsy :/ .


tak najfejniejsze było miasto. miałem tego całkiem sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie samo wrażenie odnoszę patrząc na te wszystkie bionicle brata, z których w zasadzie nic innego niż to co zamierzyli twórcy zrobić się nie da. To nie to samo co np. mój dźwig, z którego mogłem równie dobrze zrobić kuszę, czy katapultę własnego projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem manie układania miasta z lega :D. Mam wszystkie części ulic, ważne bydynki (bank, komende polisji itp.). Obecnie już się tym nie bawie, ale nei kiedy mam ochote sobie coś złożyc.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować