Zaloguj się, aby obserwować  
Virganius

Fergie - "Księżniczka" z Black Eyed Peas - Temat Ogólny

57 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2008 o 17:51, 332 napisał:

Skoro jesteś taki "piękny" to czemu nie masz zdjęcia? hehe no właśnie i nawet obojnakiem jesteś
:P LOL

Przypadkiem nie zapędziłaś się troszeczkę? ;] To, że ktoś nie uważa Fergie za super piękną nie znaczy, że jest obojnakiem czy kimś tam innym (pominę resztę Twojej wypowiedzi, bo była - co tu dużo mówić - chamska i prymitywna). Każdy ma prawo mieć zdanie na jej temat...
Osobiście słuchałam kilku kawałków tej wokalistki (mówię o solowych utworach) i nie przypadły mi do gustu. Nie dlatego, że ma coś nie tak z głosem - po prostu nie preferuję tego typu muzyki itp. Ale rozumiem, że może się podobać, bo chała to nie jest. Wiele lepiej jednak prezentowało się BEP jako całość. Wtedy ich kawałki bardziej do mnie trafiały szczególnie "Don''t lie" (mam nadzieję, że nie poknociłam z tytułem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 18:25, 332 napisał:

Po pierwsze to o tym czy dostane degrada czy nie decyduje Modertor.

Prawda. Ale tu widać od razu, że powinnaś go dostac...

>Po drugie nie obrażam go.

Lawl? "Po pierwsze popatrz na siebie po drugie to chyba masz kompleksy....
Skoro jesteś taki "piękny" to czemu nie masz zdjęcia? hehe no właśnie i nawet obojnakiem jesteś :P LOL" a co to niby jest jak nie obrażanie?

PS. Tu raczej pada pytanie ile TY masz lat... Skoro tak bronisz osoby, której nawet nie znasz ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówie, że jest obojnakiem nie dlatego, że tak mi się chce tylko dlatego, że ma znak zapytania.
I ja nie mówie, że musicie uważać ja za piękną. Możecie uważać co chcecie.
(pominę resztę Twojej wypowiedzi, bo była - co tu dużo mówić - chamska i prymitywna)
hahahaha :D Aha i ja zkierowałam posta do kogos innego nie do was, ale cuż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 18:25, 332 napisał:

Po pierwsze to o tym czy dostane degrada czy nie decyduje Modertor.

Racja, ale każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania i według mnie złamałaś regulamin i ewidentnie zasługujesz na jakieś ostrzeżenie (z racji tego, że jesteś tu nowa może Ci sie upiec degrad...)
>Po drugie nie obrażam go.
Wcale... Zwłaszcza tymi wypowiedziami: "Przekonam się, że nie bardzo jesteś ładny...", "chyba masz kompleksy...." oraz najmocniejsze, za które to IMO powinnaś dostać jakąś karę: "hehe no właśnie i nawet obojnakiem jesteś :P LOL"

Dnia 07.01.2008 o 18:25, 332 napisał:

No właśnie każdy ma prawo wyglądać jak mu się podoba.

Tak, ale nie wydaje mi się, żeby Fergie obgryzła sobie paznokcia, żeby być cool... O modzie obgryzania paznokci również jakoś nie słyszałem... Jak jest sie znaną gwiazdą powinno sie dbać o swój wizerunek aby uniknąć później takich zdjęć czy dyskusji...
BTW Zerknąłem sobie na Twojego GS-a. 13 lat, no tak... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On ma napisane, że jest "?".
Taka nowa to znowu nie jestem.

Wie ktoś może kiedy ukaże się płyta zespołu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 18:36, 332 napisał:

Mówie, że jest obojnakiem nie dlatego, że tak mi się chce tylko dlatego, że ma znak zapytania.

Co oznacza, że ktoś nie chce podawać swojej płci albo po prostu uważa, że jest to nie potrzebne. To praktycznie tak samo jakby ktoś nie założył swojego Gramsata. Nazwiesz go wtedy np. cieniasem, bo nie wie jak to zrobić?

Dnia 07.01.2008 o 18:36, 332 napisał:

I ja nie mówie, że musicie uważać ja za piękną. Możecie uważać co chcecie.

No i 3wkA powiedział co o niej myśli i raczej nie uważa Fergie za piękność. Zgodnie z panującymi tu zasadami wyraził swoje zdanie...

Dnia 07.01.2008 o 18:36, 332 napisał:

hahahaha :D Aha i ja skierowałam posta do kogos innego nie do was, ale cóż.

Ale go obraziłaś i my stajemy w jego obronie :) Na tym polega dyskusja - kilka osób wypowiada sie na jeden temat, wymieniają się poglądami, spostrzeżeniami i starają się przekonać do nich pozostałych.

znaczek "?" oznacza, że dana osoba jeszcze nie ustawiła sobie prawidłowego, a nie że jest obojniakiem... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta dyskusja poszła w innym kierunku.Nie wiem czy to zauważyliście. :P Zamiast wypowiadać się o Fergie zaczęliście się kłócić ze sobą jak małe dzieci.Ile wy macie lat??Po prostu szkoda słów.Jednak widzę, że zakończyliście tę wymiane zdań.Na szczęście. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 14:59, Ferg15 napisał:

Ta dyskusja poszła w innym kierunku.Nie wiem czy to zauważyliście. :P Zamiast wypowiadać się
o Fergie zaczęliście się kłócić ze sobą jak małe dzieci.Ile wy macie lat??Po prostu szkoda
słów.Jednak widzę, że zakończyliście tę wymiane zdań.Na szczęście. xD



Mysi być ktoś mądry :)
Pozatym na Allegro są fajne przedmioty z BEP kubki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Black eyed peas to mój ulubiony zespół ale BEP bez Fergie nie morze istnieć ona jest za...sta i wogóle ją kocham.Black eyep peas bez Fergie to tak jak świat bez dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się dzieje z Fergie. Miała mieć drugą solówkę w pierwszy kwartale tego roku i nic. :/ Trochę jestem zawiedziona. Znowu słyszy się pogłoski o tym, że BEP się rozpadło. :(
P.S. A pod tym linkiem -- > http://dk13.wrzuta.pl/audio/ax25BlMH07/fergie_-_labels_or_love
znajdziecie nową piosenkę Fergie pt. "Labels or love" pochodzącą z soundtracka z kinówki ''Seksu w Wielkim Mieście''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 11:04, Alien1981 napisał:

Czy ktoś wie jak nazywa się koleś grający w teledysku Big girls don''t cry?


Milo Ventimiglia - gra m. in. w serialu Herosi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować