Zaloguj się, aby obserwować  
KARWO

Gothic 1 i 2 ( ilość ukończeń )

87 postów w tym temacie

G1 forever... wg mnie jest lepszy od dwójki, ma klimat i ... to coś... pomimo dużej ilości bugów i krótkiego trwania gry, nie zamienił bym jej za nic innego, ilość przejscia - 9999123 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam AMD SEMPRON 2400+ ( podkrece o 200-400mhz ) , radeon 9550 256/128, i bede mial zara 768 ramu, mam nadzieje ze na minimum pojdzie mi gothic 3 :] jak tak i bedzie pelna polska wersja z dubbingiem to super bedzie i jak mowie !@$^% go wie ktory raz zabije sie jak kinowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja cieniutko (ale nie jest to spowodowane moim woklnym czasem czy umiejętościami tylko moim "wypasionym" kompem C850MHz, 128 Ram, Riva tnt2 32, 20 GB HDD) bo tylko Gothic I, trzy razy. Po razie dla każdego obozu, raz dla Starego(z którego notabene potem wywalają), raz dla Nowego najemnikiem i raz dla bractwa Strażnikiem Świątynnym. Musze jeszcze spróbować przejść grę magami. SZkoda, że mój komp jest taki mierny a lepszego raczej doczekam się dopiero za rok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 15:40, WoWmen napisał:

Widźe że tu będe totalnym hardkorowcem ;)
G1- 10 razy
G2 - około 30 :D
G2NK - nie grałem


Wiesz, znam dobrego terapeutę... ;]
Nie no 30 razy to już lekka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widac że wam sie nudzi :] ja nie wiem co można robić za 30 razem w tej samej grze :], przechodzićto samo ;] na różne sposoby... ja dla przykładu rozaliłem w miare mozliwosci wzystkie stworki orki i pachołki czyli NPC poziomu nie pamietam a sejv poooszedł ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 22:35, Budo napisał:

Wiesz, znam dobrego terapeutę... ;]
Nie no 30 razy to już lekka przesada.

Taaa tydzień temu przeszedłem 31 raz :P terapeuta przy mnie by wymiękł :P Ostatnio tak sobie gram WoW => CS => Gothic => ET =. WoW (..) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 08:55, WorldWar3PL napisał:

ja mam AMD SEMPRON 2400+ ( podkrece o 200-400mhz ) , radeon 9550 256/128, i bede mial zara
768 ramu, mam nadzieje ze na minimum pojdzie mi gothic 3 :] jak tak i bedzie pelna polska wersja
z dubbingiem to super bedzie i jak mowie !@$^% go wie ktory raz zabije sie jak kinowa

Procesor masz Trochę słaby, żeby nie powiedzieć zbyt słaby, by czysto pograć w trójkę, czego Ci naprawdę życze. Napewno widziałeś wymagania, które są też na tym portalu. Kosmicznie wysokie, ale nie ma co się martwić. Takie przedpremierowe wymagania są najczęściej zawyżane, więc wszystko się może zmienić. Bardzo ważne, żebyś dokupił jeszcze sporo pamięci najlepiej DDR. Gothic to bardzo pamięciożerna seria, więc radziłbym kupić Ci 512 MA RAMu DDR, a Gothic3 dużo lepiej zadziała! Pozdrawiam i czekamy na TRÓJKĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 15:35, Ponet napisał:

a ja Wam powiem że choćbyście przeszli tę gre i 100000 razy to i tak jej GENIALNOŚĆ i tak będzie
Was przytłaczać :)


Chyba żartujesz. Ja przeszedłem GI 1 raz, GII półtora raza i mam dosć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 15:37, Budo napisał:

> a ja Wam powiem że choćbyście przeszli tę gre i 100000 razy to i tak jej GENIALNOŚĆ i
tak będzie
> Was przytłaczać :)

Chyba żartujesz. Ja przeszedłem GI 1 raz, GII półtora raza i mam dosć.



a wiesz dlaczego? ponieważ nie kumasz czaczy!!!! :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 15:38, Ponet napisał:

> > a ja Wam powiem że choćbyście przeszli tę gre i 100000 razy to i tak jej GENIALNOŚĆ
i
> tak będzie
> > Was przytłaczać :)
>
> Chyba żartujesz. Ja przeszedłem GI 1 raz, GII półtora raza i mam dosć.


a wiesz dlaczego? ponieważ nie kumasz czaczy!!!! :P :D


ta gra zawsze pozostawi wiele pytań bez odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować