Zaloguj się, aby obserwować  
KARWO

Gothic 1 i 2 ( ilość ukończeń )

87 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2005 o 15:38, Ponet napisał:

a wiesz dlaczego? ponieważ nie kumasz czaczy!!!! :P :D


Eee, możesz jakoś rozwinąć? Po prostu w czasie pierwszego przechodzenia przeszedłem praktycznie wszystkie questy dla danej klasy i zajrzałem w każdą dziurę na mapie. Jak przechodziłem drugi raz to już znałem to na pamięć i nie bardzo mi się chciało. A takie ilości ukończeń gry są wśród graczy z jednego powodu- GII jest strasznie krótki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 15:43, Budo napisał:


> a wiesz dlaczego? ponieważ nie kumasz czaczy!!!! :P :D

Eee, możesz jakoś rozwinąć? Po prostu w czasie pierwszego przechodzenia przeszedłem praktycznie
wszystkie questy dla danej klasy i zajrzałem w każdą dziurę na mapie. Jak przechodziłem drugi
raz to już znałem to na pamięć i nie bardzo mi się chciało. A takie ilości ukończeń gry są
wśród graczy z jednego powodu- GII jest strasznie krótki.

Noc Kruka jest zdecydowanie za krótka i tu się zgadzam w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 15:43, Budo napisał:


> a wiesz dlaczego? ponieważ nie kumasz czaczy!!!! :P :D

Eee, możesz jakoś rozwinąć? Po prostu w czasie pierwszego przechodzenia przeszedłem praktycznie
wszystkie questy dla danej klasy i zajrzałem w każdą dziurę na mapie. Jak przechodziłem drugi
raz to już znałem to na pamięć i nie bardzo mi się chciało. A takie ilości ukończeń gry są
wśród graczy z jednego powodu- GII jest strasznie krótki.



po prostu dla jednych ta gra to cud miód itp a dla innych to hmm ja zaliczam się do tych pierwszych :) a Ty chyba do tych drugich :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2005 o 15:45, Ponet napisał:

po prostu dla jednych ta gra to cud miód itp a dla innych to hmm ja zaliczam się do tych pierwszych
:) a Ty chyba do tych drugich :/


Nie chodzi mi o to że jest gra słaba, bo nie jest! Jest bardzo dobra i mnie też wciągnęła, tyle że zanim się zaczęła już się skończyła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 15:47, Budo napisał:


> po prostu dla jednych ta gra to cud miód itp a dla innych to hmm ja zaliczam się do tych
pierwszych
> :) a Ty chyba do tych drugich :/

Nie chodzi mi o to że jest gra słaba, bo nie jest! Jest bardzo dobra i mnie też wciągnęła,
tyle że zanim się zaczęła już się skończyła :/


hmm no to w takim razie polecam zwiększyć poziom trudności i np nie zakładając ŻADNEJ zbroi przejść gre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2005 o 15:49, Ponet napisał:

hmm no to w takim razie polecam zwiększyć poziom trudności i np nie zakładając ŻADNEJ zbroi
przejść gre :)


Hehe, sie zobaczy. Może to dobra rada, ale mam taki zwyczaj, że do gry wracam dopiero jak ją zapominam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 15:51, Budo napisał:


> hmm no to w takim razie polecam zwiększyć poziom trudności i np nie zakładając ŻADNEJ
zbroi
> przejść gre :)

Hehe, sie zobaczy. Może to dobra rada, ale mam taki zwyczaj, że do gry wracam dopiero jak ją
zapominam :D


ja również :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować