Zaloguj się, aby obserwować  
KARWO

Gothic 1 i 2 ( ilość ukończeń )

87 postów w tym temacie

ja Gothica 1 przeszedłem kilka razy,Gothica 2:Noc Kruka raz(wiem że mało:D)
ale nie rozumiem jednego..jak sie niektórym chce (tak jak np. Valed''owi) przechodzić po 8 razy Gothica 2 skoro są tylko 3 organizacje i 6 gildii?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 19:06, mathewmw napisał:

ja Gothica 1 przeszedłem kilka razy,Gothica 2:Noc Kruka raz(wiem że mało:D)
ale nie rozumiem jednego..jak sie niektórym
chce (tak jak np. Valed''''owi) przechodzić po 8 razy Gothica 2 skoro są tylko 3 organizacje i 6 gildii?!


To bardzo proste :). Za każdym razem robiłem wszystko trochę inaczej. Za każdym razem musiałem coś odkryć - i za każdym razem coś odkrywałem :). Znam rozmieszczenie npc''ów na pamięć :). Po prostu ta gra coś ma w sobie - ,że można ją przechodzić wiele razy. I się nie nuzdi xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 19:06, mathewmw napisał:

ja Gothica 1 przeszedłem kilka razy,Gothica 2:Noc Kruka raz(wiem że mało:D)
ale nie rozumiem jednego..jak sie niektórym
chce (tak jak np. Valed''''owi) przechodzić po 8 razy Gothica 2 skoro są tylko 3 organizacje i 6 gildii?!


Może dlatego,ze nawet przechodząc grę wszystkimi postaciami nie odkrywa,my wszystkeigo,co ma nam gra do pokazania,a Noc Kruka za bardzo daje w dupę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 19:15, Valed napisał:

> ja Gothica 1 przeszedłem kilka razy,Gothica 2:Noc Kruka raz(wiem że mało:D)
> ale nie rozumiem jednego..jak sie
niektórym
> chce (tak jak np. Valed''''''''owi) przechodzić po 8 razy Gothica 2 skoro są tylko 3 organizacje i 6 gildii?!


To bardzo proste :). Za każdym razem robiłem wszystko trochę inaczej. Za każdym razem musiałem coś odkryć - i za każdym
razem coś odkrywałem :). Znam rozmieszczenie npc''''ów na pamięć :). Po prostu ta gra coś ma w sobie - ,że można ją przechodzić
wiele razy. I się nie nuzdi xD.


ja bym tak nie wytrzymał Gothic 2:NK znudził mi sie po 1 przejściu:D,dlatego podziwiam takie osoby jak ty tzn. tak wytrwałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja przeszedłem Gothica 2 razy, G2 1,5 raza ;P, a NK 0,5 - jak byłem przy świątyni Quarhodrona to skasowałem grę, bo mi się znudziła. I po co tyle tych maratonów robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 19:37, P3NCZUL napisał:

A ja przeszedłem Gothica 2 razy, G2 1,5 raza ;P, a NK 0,5 - jak byłem przy świątyni Quarhodrona to skasowałem grę, bo mi
się znudziła. I po co tyle tych maratonów robić?


Niektórzy robia te maratony dla przyjemności.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothica 1 to przeszedłem 4 razy (wszystkimi profesjami w tym jako członek Nowego Obozu podwójnie):) A co się tyczy Gothica 2 to tylko 2 razy i jestem w trakcie przechodzenia jako Mag (ale to z dodatkiem NK) Pozdro dla fanów wspaniałej serii Gothic :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 19:37, P3NCZUL napisał:

A ja przeszedłem Gothica 2 razy, G2 1,5 raza ;P, a NK 0,5 - jak byłem przy świątyni Quarhodrona to skasowałem grę, bo mi
się znudziła. I po co tyle tych maratonów robić?



T.T. Niesamowite... Dobry jesteś ;). To marnowanie gry ^_^. Nawet nie wiecie ile bym dał - ażeby wykasowano z mej głowy Wszystkie gothici - i znów mógłbym je sobie przechodzić od początku ^_^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 20:17, J4ck napisał:

Tak, Gothic 1 tylko 3 razy, G2 4 razy, a dodatka jeszcze nie mam. Gothica 2 i tak sprzedam, bo mi już nie potrzebny


Kolega z forum gry.imro przypadkiem? ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Jedynkę ok. 20 razy (nie wiem dokładnie ile a ponieważ przed chwilą przyłączyłem się do nowego obozu, liczba ta pewnie wzrośnie), dwójkę z 10 razy a Noc Kruka tylko dwa razy (co za wstyd.....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 15:05, Riordian napisał:

dwójkę z 10 razy a Noc Kruka tylko dwa razy (co za wstyd.....)


to żaden wstyd, większość graczy tak ma, w tym i ja, dzieje się tak dlatego, że noc kruka to tylko dodatek i już nie wciąga graczy tak jak podstawka, gdyż dużo elementów się powtarza i powtórne granie po raz kolejny nudne się staje. dodam jeszcze, że gracze spodziewali się czegoś więcej po nocy kruka, co też bez znaczenia nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować