Zaloguj się, aby obserwować  
KARWO

Gothic 1 i 2 ( ilość ukończeń )

87 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2005 o 15:44, ThoruS napisał:

Gothic 1 przeszedłem 7 razy, 2 już 13 razy a noc kruka - 1 :D i nie czuje potrzeby przechodzić od nowa



Przeciesz to głupie przechodzić grę 13 razy. Rozumiem 3 razy ale żeby kilkanaście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie przeszedłem Gothica I ani razu bo mnie znudził GII przeszedłem raz a w noc kruka nawet nie zagralem ot co. Ale przejsc jakąś gre jaka by ona nie byla kilkanascie razy to naprawde trzeba nie miec w co grac i miec strasznie duzo czasu i nudzic sie jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co negować tego, że ludzie grają sobie w jakąś grę po kilka razy, skoro to tylko sprawia mi przyjemność. W dodatku świadczy to o dużej wartości replayability gry, czyli władowaliśmy w coś kasę i naprawdę się tym bawimy, a o to chodzi w grach. Np. Heroes 3 Comlete (RoE,AB i SoD) przeszedłem 3 razy (dziesiątki rozegranych pojedynczych mapek i tyleż samo gier w multiplayer), Jagged Alliance 2 ukończyłem ponad 10 razy (około 5 razy z tego to było śrubowanie czasu na jak najszybsze zdobycie stolicy;]) i jeszcze kilka gier by się znalazło, które ukończyłem minimum 3 razy (w tym ze dwie przygodówki). Ja Gothica jedynkę przeszedłem dwa razy, dwójkę raz, jak wyszła noc kruka, to okazało się, że ja już nie mam cierpliwości do takiego framerate''u (ok. 22 klatki) - komputer stary, a Xbox mnie w tej kwestii rozpieścił - jak grałem w dwójkę to jeszcze mi to tak nie wadziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te 17x faktycznie mnie zmula

ale mam pytanko do kolegi (na przyszłość):
gadają mi kumple o jakiejś misji z uwolnieniem księżniczki w got I, nigdy na coś takiego nie trafiłem, może ktoś z was????
a może popierdzieliły im sie gry?
albo wersje gry? (legalna z nielegalną?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 08:18, ksenus napisał:

Gothic I - 7 razy
Gothic II - 7 razy
Gothic II+NK - 3 razy
W większości przypadków jako mag z mistrzostwem w broni jednoręcznej.



GI-8
GII-7
GII+NK-4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!Jestem już w tym dworze Idorath czy jak mu tam zabiłem czarnego maga który gadał bredził same bzdury po czym mam od niego list a tam pisze "Niech oko mocy oświetla ci drogę".O co chodzi? Jak mogę otworzyć te drzwi które są za tym magiem.Mam to oko z jego skrzynki ale nie wiem co dalej.Na statku wszyscy nic nie wiedzą a labolatoria które są blisko drzwi też nic nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

G1 - 1 raz
G2 - 1 raz
NK - 1 raz

Ktoś powie, że "tylko" 1 raz? Cóż... jest tyle innych bardzo dobrych gier, w które trzeba zagrać, książek, które trzeba przeczytać, filmów, które trzeba obejrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować