Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Burning Crusade na lipiec 2006?

71 postów w tym temacie

Domek

Wśród informacji, jakie Blizzard oficjalnie podał na temat pierwszego dodatku do World of Warcraft, zabrakło tej chyba najbardziej interesującej - czyli kiedy trafi on na półki sklepowe. Tutaj z pomocą przychodzą jednak niepotwierdzone dane, według których nastąpić ma to w lipcu 2006.

Przeczytaj cały tekst "The Burning Crusade na lipiec 2006?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 19:43, lurynowicz napisał:

Ale graficzka pierwsza klasa.


Chyba zartujesz z ta graficzka. Moze i jest kolorowa ale kanciasta jak by miala juz kilka lat na karku. Spojrz na grafike Guild Wars. Tam to jest ladna grafika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co kto lubi.. mi GEW nie podoba sie kompletnie, a WoW wg mnie jest świetny...
a co do przemiery BC to słuchy ją umieszczają miedzy gwaiztka aktualną a gwiazdką 2006, więc środek tej daty jest jak najbardziej prawdopodobny..
A pozatym.. lipiec = wakacje :D i koksowania od rana do rana Krwawych elfow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kowalov ta grafika nie jest kanciasta bo gra ma stary silnik czy cos tylko tak zostala wymyslona i zrobiona przez tworcow, kolorowa i bajeczna. Guild Wars takie bajeczne nie jest a pozatym ma duzo nizsza grywalnosc od WoW''a :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy wy jesteście nie normalni :? Jendym podoba się Guild Wars innym World of WarCraft, osobiście wolę ten drugi tytuł ale to sa dwie całkiem inne gry i całkiem inne zapotrzebowanie za strony gry i graczy. Nie ma co porównywąc jednej gry do drugiej, i GW i WoW są warte swoich cen a co najważniejsze nas czyli graczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaaaa praktycznie co drugi news jest o WoW O_o ... Czy wreszcie przestaniecie o tym WoW ?!?! Już mam dość WoW!! Choć jakbym miał fundusze na tą gre to pewnie grał bym caly czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest. W zupełności zgadzam się z przedmówcą . Grafika w WoWie jest zrobina tak by jak najbardziej przypominała lokacje z Warcrafta III. A grafika w Gw stawia na realizm i odpowiednie proporcje.


PS: Pozdro dla wszystkich fanów Gw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

end this fight (bo gw rulez ;)).

Pamiętam jak ktoś się ze mnie wyśmiewał, gdy byłą premiera GW:
Apropo GW to jest :)
He... Będą robić płatne dodatki co 3 miesiące do dopiero będziecie mieli brak abonamentu! I co się dzieje? dodatek do WoW''a wychodzi kilka miesięcy później. Ciekawe ile będzie kosztował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 20:21, patus napisał:

kowalov ta grafika nie jest kanciasta bo gra ma stary silnik czy cos tylko tak zostala wymyslona i zrobiona przez tworcow,
kolorowa i bajeczna. Guild Wars takie bajeczne nie jest a pozatym ma duzo nizsza grywalnosc od WoW''a :D:D:D


Nie o grywalnosc mnie chodzi bo to kwiestia subiektywna. Natomist grafike pod katem technologiczny potrafi kazdy ocenic obiektywnie i nie jest ona najwyzszych lotow. Guild Wars ma ja po prostu o wiele ladniejsza. Tylko prosze nie pisac co jest lepsze bo to kwestia gustu a o gustach sie nie dyskutuje (ja osobiscie gram w Guild Warsa :-P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 20:52, MatejM napisał:

Czyli pewnie WoW ma mniejsze wymogi od GW?


A to akurat jest ciekawa rzecz, bo wcale tak nie jest. Wręcz przeciwnie - zdaje sie, że akurat wymagania WoWa są nieco wyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 20:21, patus napisał:

kowalov ta grafika nie jest kanciasta bo gra ma stary silnik czy cos tylko tak zostala wymyslona i zrobiona przez tworcow,
kolorowa i bajeczna. Guild Wars takie bajeczne nie jest a pozatym ma duzo nizsza grywalnosc od WoW''a :D:D:D


To chyba nie widziałeś pre-searing Ascalon albo Kryty. Co do grywalności - masz jakiś miernik, że jesteś tego taki pewny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 19:45, kowalov napisał:

> Ale graficzka pierwsza klasa.

Chyba zartujesz z ta graficzka. Moze i jest kolorowa ale kanciasta jak by miala juz
kilka lat na karku. Spojrz na grafike Guild Wars. Tam to jest ladna grafika.

Mi wlasnie te kolorki sie podobaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 21:07, lurynowicz napisał:

Mi wlasnie te kolorki sie
podobaja...


Nie chodzimi czy te kolorki sie podobaja czy nie tylko to ze technologicznie nie prezentuja niczego ciekawego. Mimo swojego klimatowego wygladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować