Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Koledzy poznani w Wakacje

14 postów w tym temacie

Czy w Wakacje poznaliście jakiegoś kolegę lub koleżankę?Bo mi naprzykład udało się poprzez granie w internecie zawiązać przyjaźń z Rumunem(!:).Jest skejtem i ogólnie fajny z niego gość:)Rozmawiamy cały czas po angielsku:)
A czy Wy poznaliście kogoś?Przyjaciel,koleżanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 23:30, Grucha91 napisał:

Mam więcej znajomych na friend liście w Toce, niż osób na gg ;) Więc można uznać że trochę
nowych ludzi poznałem ;]



Toca Race Driver 2 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 23:31, NyGgA MiLy napisał:

Toca Race Driver 2 ??

RD3. W 2 grałem mniej, więcej znajomych poznanych w 3 :P Wheels_of_fury mój nick jakby co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 23:33, Klimos napisał:

To ja taki mało oryginalny jestem, że poznałem sporo ludzi w rzeczywistości a nie przez internet
???



Ja w sumie to jedna osobę w realu.Tak mało,ponieważ w internecie łatwiej jest zawierać nowe znajomości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 23:37, NyGgA MiLy napisał:

Ja w sumie to jedna osobę w realu.Tak mało,ponieważ w internecie łatwiej jest zawierać nowe znajomości:)


Ja nie miałem czasu siedzieć w internecie w czasie wakacji, bo większość czasu spędzałem z osobami poznanymi w realu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poznałem bardzo miłą i uprzejmą kobietę z Anglii... 15 lat, bardzo ładna, szczupła, do tego ma ten taki akcencik... :) Wyglada niepozornie, a w Battlefielda 2 kopie du... wszystkim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 23:47, Vytrix napisał:

Ja poznałem bardzo miłą i uprzejmą kobietę z Anglii... 15 lat, bardzo ładna, szczupła, do tego
ma ten taki akcencik... :) Wyglada niepozornie, a w Battlefielda 2 kopie du... wszystkim....



Hehe,urok poznawania w wakacje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 23:47, Vytrix napisał:

Ja poznałem bardzo miłą i uprzejmą kobietę z Anglii... 15 lat, bardzo ładna, szczupła, do tego
ma ten taki akcencik... :) Wyglada niepozornie, a w Battlefielda 2 kopie du... wszystkim....

Ja za to poznałem grając oczywiście w Toce, dziewczynę o imieniu Nicola. Angielka, 26 lat bodajże i do tego bardzo szybka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak grałem w stare Red Faction (pamiętacie? nie? ech...) przez neta, poznałem australijczyka, który twierdził, że ma matkę rosjankę i nieżyjącego ojca polaka. Brzmi to dosyć dziwnie, może nawet niewiarygodnie, ale po co miałby kłamać?
Pamiętam jakie miał straszne lagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować