Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Graj z gram.pl!

90 postów w tym temacie

a jam z kolei za mlody, wiec to nie wypali. bo na stronce pisza ze wstep od 18 lat lub pod opieka osoby doroslej. a przeciez z rodzicami nie pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLACZEGO WARSZAWA?
Zwróćcie uwagę, że impreza nie jest organizowana przez gram.pl, tylko objęto nad nią patronat. Oznacza to, że ktoś zupełnie inny zrobił imprezę i zgłosił się do gram.pl o ów patronat. Możecie tak naprawdę mieć pretensje do lokalnych społeczności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 17:44, Lucas the Great napisał:

DLACZEGO WARSZAWA?
Zwróćcie uwagę, że impreza nie jest organizowana przez gram.pl, tylko objęto nad nią patronat.
Oznacza to, że ktoś zupełnie inny zrobił imprezę i zgłosił się do gram.pl o ów patronat. Możecie
tak naprawdę mieć pretensje do lokalnych społeczności ;)



Aaaa, takie buty... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ave!

Posłuchajcie, Bracia Miła!!! Czy jakiś dobry człowiek mógłby zebrać dla mnie dodatkowy Plakatunio :) ? Na "KaKe" liczyć niestety nie mogę :( . Byłbym bardzo wdzięczny... "Ke" stwierdził, że ma dwie podkładki, że one skórzane są. Ładne, choć troszku za śliskie.

No, można na kogoś liczyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 16:46, gloody napisał:

Jak dostane dwa to chętnie Ci przekażę :) Właśnie zbieram się do wyjścia ^^


Ooo, będę Ci dłużny :) . Jeśli w Olsztynie zorganizuje się polską premierę WoW: Burning Crusade lub inne tego typu zdarzenie-też Ci coś załatwię ;) . Ale nie będzie, hehe.
Miłej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 16:54, MonkOfWar napisał:

> Jak dostane dwa to chętnie Ci przekażę :) Właśnie zbieram się do wyjścia ^^

Ooo, będę Ci dłużny :) . Jeśli w Olsztynie zorganizuje się polską premierę WoW: Burning Crusade
lub inne tego typu zdarzenie-też Ci coś załatwię ;) . Ale nie będzie, hehe.
Miłej zabawy!


Hmmm z tego co ja zobaczyłem to nic z Wiedźmina nie było... Załapałem jedną extragre: Colin mcrea rally, ale niestety nie cierpię samochodówek ^^ No ale nie przynudzam nie było źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 09:07, MonkOfWar napisał:

Zaraz, już sprawdzam listę... O, pod "K" mam już dwie pozycje... "Ka...", "Ke...". :P

Jej dziękujemy Ci, że zaufałeś naszej małej firmie Kamil.i.Maciek, która jest podzespołem gram.pl już odPRAWIE całego roku ;) Dziękujemy, że zostaliście z nam Pozdrawiamy Kamil.i.Maciek sp.zoo :P
No dobra dosyć tych wygłupów ;> Chce Cie poinformować, że jesteśmy prawdopodobnie jedynymi, którzy mają plakat z Wiedźmina! ;D Naprawdę ciężko było znaleźć kogoś do kogo się powiedziało gram z gram.pl Na szczęście po długich poszukiwaniach znaleźliśmy odpowiednią Osobę, która nam dała 3 Plakaty :) Zdjęcia zrobię jutro..:Zmęczeni jesteśmy :> Tak więc Monku jeden ty, myśl teraz jak mam Ci ten plakat wysłać nie gniotąc go :P W tym już twoja głowa ;> A teraz wrażenia! było super muza grała głośno :)
Pierwszy zespół dał słabego czadu kończąc swój występ krzyczeli WY-PIER-**-*** :P Bardziej po polsku do widzenia, a sio mi stąd takie tam ;>
Potem grali Halo Hotel byli super!!! każdy z kolei występ był lepszy :>
Przypomniałem sobie, że jak jechałem na imprezkę to dosiedli się do autobusu kibice Legi... Boże, ale oni się darli Legia... bla, bla, blalalala ;D Wariaci :P
Czego szukaliśmy? :)
Przede wszystkim Pana od Wiedźmina :P
Jeszcze kątem oka szukaliśmy Lucasa The Great w nadziei, że zrobi z nami wywiad do CDA ;) Coś w stylu Trafieni RozGRAMieni 2 ;D
Czyjego ducha widzieliśmy? :P
Tak mi się wydaje, że widziałem Soleile, ale to chyba był tylko jej duch ;D
Rozpacz? ;]
Niestety tak :D zabrakło podkładek pod mysz z Wiedźminem chlip, chlip, ale miły Pan obiecał, że zadzwoni do mnie i mi podeśle te podkładki :> Trzymam go za słowo :))
Wracając do domciu...:)
Baliśmy się, że kibice Legi znowu zrobią niezłego popisa, ale jakoś cało i zdrowi dojechaliśmy do domku :>>
Pomysłowość imprezy była naprawdę super, chcemy więcej ;D
A teraz... Idziemy spać, bo jutro ciężi dzień do szkoły czas iść mam nadzieję że młodszy brat odrobił lekcje...;P
Tak więc dobranoc gramowicze :>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

Dzieki dla wszystkich którzy wpadli na koncert (w sumie to ja jestem osobą, która namówila gramów do udziału w imprezce i to ja rozdawałem gadżety CD Projektowo-wiedźmińskie;). Przenieśliśmy w pewnej chwili punkt rozdawania plakatów bliżej sceny. Okazalo sie bowiem, ze ochroniarze jakoś nie za bardzo umieli nam pomóc z rozdawaniem ich na hasło. Kto wie, może nie potrafili go zapamiętać:D? Trzy wyrazy to już chyba ponad ich mozliwości, hehe. Stąd wyniknęły pewne niedogodności i poszukiwanie gadżetów przez zainteresowanych, za które przepraszam.

Tak czy siak plakaty Wiedźmina, podkładki pod myszy i gry zeszły na pniu:D Mam nadzieję, ze Ci którzy byli bawili sie dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować