Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guy Gavriel Kay – rozwiązanie konkursu

56 postów w tym temacie

No nie wierze. Wygrałem :) To chyba moja pierwsza wygrana w konkursie, nie liczać tych z serii: kup 100l napoju znanej marki, a wygrasz kubek... może ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. To wygląda na mój adres mailowy, tyle że z błędem. Powinno być whitewerewolf@ - bez l na końcu.

Cieszę się, że wygrałem. Zazwyczaj nie mam przekonania do konkursów, ale książkę w nagrodę zawsze i chętnie ^^
Fajnie też, że na drugie pytanie wystarczyło łódź wikingów, bo dopisałem to po drakkarze ;). A zastanawiałem się jeszcze, czy nie napisać langskip, gdyż z takim się również można spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzę, że z Monkiem znowu zaczynamy rządzić w konkursach... ;) Gratuluje wszystkim nagrodzonym, a nie nagrodzonym życze powodzenia w następnych konkursach. Ogólnie mówiąc fajny konkurs... :)

P.S. No i co Arar? Mówiłem, że mi łódź wikingów uznają. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 08:56, Kukowsky napisał:

No widzę, że z Monkiem znowu zaczynamy rządzić w konkursach... ;) Gratuluje wszystkim nagrodzonym,
a nie nagrodzonym życze powodzenia w następnych konkursach. Ogólnie mówiąc fajny konkurs...
:)

P.S. No i co Arar? Mówiłem, że mi łódź wikingów uznają. :P


Ha, a jakże by inaczej! Znów jesteśmy na fali ;) ! Jeee :D !
Ja również napisałem, iż to po prostu łódź wikingów. No i dodałem cuś o drakkarze i że fotka wygląda na taką z przełomu wieków nr XIX i XX :P .
A wiecie jak znalazłem pierwsze zdjęcie? Przeczytałem tekst w newsie, zwróciłem uwagę na jeden z dwóch historycznych faktów-ten, który odnosił się do powieści, wpisałem w Wikipedii i wyskoczyło mi dokładnie to samo zdjęcie :D .

Ale mam radochę :) !

PS Są Lwy Al-Rassanu ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buuu, szkoda, że ja nie wygrałem, a miałem wszystko dobrze. Szkoda, ja mam szczęścia tylko chwilowe. No coż, chciałem coś poczytać, ale widać, ze pozostanie mi tylko Quo Vadis. Gratuluję wszystki, chlip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupie nie są bo promują zanikającą sztuke czytania, jesli dla ciebie liczą się tylko gry komputerowe i promocje dotyczące wyłacznie nich to bardzo mi żal ciebie, bo jesli się z tego amoku nie otrząśniesz to będzie mial prze...walone. A kazda cena w sklepie gram.pl jest swoista promocja bo mozna miec gre w cenie nizszej niz w wiekszosci sklepow nawet po doliczeniu kosztow wysylki (a gier z darmowoa wysylka to w takiej cenie nigdzie pewnie nie znajdziesz) wiec nie marudz juz.

Co do konkursu ni zgadlem tylko co to byl za dziadek z posagu, ale mowie, nie zrozumialem do konca, gdyby ktos napisal jak nazywa sie postac z posagu to bym szukal, ok, ale dla mnie tekst kto jest na zdjeciu jest coanjmniej dwuznaczny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 10:08, Iwanatsu napisał:

"Nadszedła"? Eee, to jest tak specjalnie, dla jaj chyba?:-)


Nom, ale mogło też być "nadejszła" ;) A tak poważnie, to literówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców, ja tam w tym konkursie udziału nie brałem :P.

P.S. A ja bym tam nie powiedział, że MonkOfWar rządzi w konkursach :P. Kuky może i tak, ale Monk nie, a przynajmniej ja tam nie zauważyłem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszenie wysłałem jakiś czas po pojawieniu się wiadomości o konkursie a tu proszę :D
Pierwsza rzecz jaką wygrałem :)
Dzięki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 10:23, mikim napisał:

P.S. A ja bym tam nie powiedział, że MonkOfWar rządzi w konkursach :P. Kuky może i tak, ale
Monk nie, a przynajmniej ja tam nie zauważyłem :P.


Rotfl :) . Fakt, ostatnio nic nie wygrywałem. Ale swego czasu zgłaszano już nawet propozycje, by mnie z konkursów wykluczyć. Wiadomo, że nie rządzę. Ostatnio, co ja wygrałem? Chyba Konkurs w Bezpiecznej Przystani.

Żeby nie było, że się "wożę" itd., to były żarty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Książki w nagrodę zawsze i chętnie widziane ^^ Można dać serię konkursów np. w ramach "Poza Firewallem". Ale później mogą być akcje, że wygrałem drugi tom, a pierwszego nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować