Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guy Gavriel Kay – rozwiązanie konkursu

56 postów w tym temacie

Uf... Wygrałem :D Jupi! Ja to mam szczęście. Jako 10 przysłałem odpowiedź. Ledwo się udało. Gratuluje pozostałej dziewiątce zwycięzców.

Kukowsy - masz racje, jednak uznali. Ale widzisz drakkara też uznawali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 07:58, Nikt634 napisał:

znowu głupie konkursy a brak promocji w sklepie


Glupie bo nie wygrales ;) ? Nie wszystkim da sie dogodzic jednoczesnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do osób, które zostały nagrodzone. Maile dostaliśmy w poniedziałek i prosili nas o podanie telefonu i adresu... Takie jest moje pytanie: Czy do kogoś już dzwonili? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 17:05, Kukowsky napisał:

Ja mam pytanie do osób, które zostały nagrodzone. Maile dostaliśmy w poniedziałek i prosili
nas o podanie telefonu i adresu... Takie jest moje pytanie: Czy do kogoś już dzwonili? ;)



A to ja też mam pytanie - kto miał dzwonić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądziłem, że jakaś taka miła pani. Niestety jej ksywa mi jakoś z głowy wyleciała. :P Sądze, że telefon może mieć związek z pytaniem czyj autograf ma się znaleść w książce, bo przeważnie to w mailach o podanie danych nie było nic o podaniu numerów telefonu, a tu się okazało, że po prostu Sol chce powiększyć swoją liste kontaktów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.10.2006 o 17:22, Kukowsky napisał:

po prostu Sol chce powiększyć swoją liste kontaktów. :)



O. :)

A na poważnie - to dla listonosza, bo może okazać się, że Wasz listonosz to całkiem miły Pan, który w razie potrzeby, ew. problemów będzie miał ochotę z Wami pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 15:32, marcins napisał:

Witajcie :) Czy ktoś już może dostał książeczkę? Czy powinienem się niepokoić, czy raczej to
norma, że na nagrody się czeka? :)

Spokojnie przepuszczam, że jeszcze wszyscy czekają na swoje książeczki. :) A już z całkowitą pewnością mogę stwierdzić, że ja takiej książeczki nie dostałem. Sądze, że paczki raczej możemy się spodziewać pod koniec tego tygodnia lub na początku przyszłego, jednak są to jedynie moje domysły, a nie żadne oficjalne informacje... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 15:34, Kukowsky napisał:

Spokojnie przepuszczam, że jeszcze wszyscy czekają na swoje książeczki. :) A już z całkowitą
pewnością mogę stwierdzić, że ja takiej książeczki nie dostałem. Sądze, że paczki raczej możemy
się spodziewać pod koniec tego tygodnia lub na początku przyszłego, jednak są to jedynie moje
domysły, a nie żadne oficjalne informacje... ;)

Dzięki :) Tak to jest, jak się pierwszy raz coś wygrało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 15:32, marcins napisał:

Witajcie :) Czy ktoś już może dostał książeczkę? Czy powinienem się niepokoić, czy raczej to
norma, że na nagrody się czeka? :)


Norma, norma.. Troszkę dużo nagród wysyłamy. :]
Ale dla każdego z Was przygotowałam maluteńką niespodziankę, mającą na celu sprawdzić, czy faktycznie czytacie wygrane u nas książeczki. Drżyjcie! Rozliczę Was sumiennie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 16:12, Soleila napisał:

> Witajcie :) Czy ktoś już może dostał książeczkę? Czy powinienem się niepokoić, czy raczej
to
> norma, że na nagrody się czeka? :)

Norma, norma.. Troszkę dużo nagród wysyłamy. :]
Ale dla każdego z Was przygotowałam maluteńką niespodziankę, mającą na celu sprawdzić, czy
faktycznie czytacie wygrane u nas książeczki. Drżyjcie! Rozliczę Was sumiennie. ;]


Muahahaha! Znaczy... czy chodzi o zakładkę? Ja dostałem taką ładną, dobrze wyplecioną jako pewien bonus, bardzo fajna (właśnie jakiejś szukałem i mam :D ).
Nie mogę się doczekać przesyłki. Z dwóch powodów. Bo powód od Kerotha doszedł, choć nieco sfatygowany :P .
Sol, skoro Cię tu "złapałem"-czemu się w trakcie Urodzin nie udzielałaś na Forum :P . Ja tam miałem parę pytań, khem, khem ;> .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 16:56, Soleila napisał:

Ps: Tym razem to nie zakładka :PPPPP


Yyy... To ja się już boję :D . Hmm, domysłów ciąg dalszy. Może... kwestionariusz, na którym znajduje się miejsce na napisanie recenzji/charakterystyki/innej rozprawki :P ?

To brzmi groźźźnie, to może ja się od razu przyznam, że jakoś tak... "Labiryntu" nie doczytałem do końca?! No co, zwlekałem długo ze startem a gdy się w końcu zabrałem: kupiłem "Samotnego Drowa" i "Dwa Miecze". A potem ciotka z Koluszek i kuzyn to po mieczu ze Złego Mięsa. A ten zjazd rodzinny w Sfornych Gaciach...
Ale za to "Dary" były świetne :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 16:12, Soleila napisał:

Norma, norma.. Troszkę dużo nagród wysyłamy. :]
Ale dla każdego z Was przygotowałam maluteńką niespodziankę, mającą na celu sprawdzić, czy
faktycznie czytacie wygrane u nas książeczki. Drżyjcie! Rozliczę Was sumiennie. ;]

Dzięki :)

Skoro nie zakładka, to może między kartki włożone jest 50PLN na zakup innych książek? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 14:44, marcins napisał:

Na pierwszy rzut oka to jednak "gramowska" zakładka jest tym gadżetem :) Chyba, że coś jeszcze?

Tylko, że wtedy zdanie Sol by temu zaprzeczało... Czytaj może gdzieś w środku książki jest wydrukowany kod do bankomatu jakiegoś bogatego gościa a przekrając tą zakładkę znajdziemy jeszcze kartę. ;)

P.S. Ja dalej czekam na paczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować