Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guy Gavriel Kay – rozwiązanie konkursu

56 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2006 o 17:49, marcins napisał:

> :)))
Mam nadzieję, że naprawdę się uśmiechnęłaś? :) Bo ja tak :)


Serio serio. Tylko ciii, ciekawa jestem, czy reszta się odezwie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 17:52, marcins napisał:

Dobra, dobra ;) Aż wątek przypiąłem ;)

Widzę jednak, że coś jeszcze w tej książce się schowało... Wywnioskowałem to na podstawie wypowiedzi Sol i Marcina w tym temacie... Przypatrzmy się dokładniej:
Sol nie zaprzeczała jakoby zapisywała u siebie numery naszych telefonów,
Mała rzecz, a cieszy. [Marcins] - taki numer dużo miejsca nie zajmuje,
... ciekawa jestem, czy reszta się odezwie ;> [Sol] - czyli marcins już dzwonił...
Mam nadzieję, że naprawdę się uśmiechnęłaś? [marcins] - fiu fiu ciekawe o czym to się gadało,
Dobra, dobra ;) Aż wątek przypiąłem ;) [marcins] - Widać, że rozmowa się udała...

Podsumuwjąc muszę stwierdzić, że gadam bez sensu i tak naprawdę nie mogę się doczekać co to jest w tej książce. Ech pora iść spać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hym.

Książkę dostałem, wielkie dzięki :D ! Jednak to była zakładka, brzydko tak wrabiać Gramowiczów ;> . Ponadto na końcu znalazłem "Soleiną" adnotację. Muszę więc czym prędzej na nią odpowiedzieć, khy, hy. Otóż książka kończy się śmiercią wszystkich bohaterów, królem zostaje Maciek I z Klanu Orelsdottr ale ginie ubity przez Artemisa Entreriego, posługującego się sejmitarami Drizzta. Drizzt siedzi bowiem w Mithrilowej Hali i montuje drakkara z tegoż metalu... A tak naprawdę to się kończy, prawda, okładką :P .

Sol... ale jedna sprawa. Czy aby, hm, wybacz, do paczki nie miało być coś dołączone? Coś od Kamila Maćkowego? :> Przepraszam, że na Forum, ale czasu mam mało a mejl mi znów nawala, arrrgh!

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 17:58, Kukowsky napisał:

Widzę jednak, że coś jeszcze w tej książce się schowało... Wywnioskowałem to na podstawie wypowiedzi
Sol i Marcina w tym temacie... Przypatrzmy się dokładniej:
Sol nie zaprzeczała jakoby zapisywała u siebie numery naszych telefonów,
Mała rzecz, a cieszy. [Marcins] - taki numer dużo miejsca nie zajmuje,
... ciekawa jestem, czy reszta się odezwie ;> [Sol] - czyli marcins już dzwonił...
Mam nadzieję, że naprawdę się uśmiechnęłaś? [marcins] - fiu fiu ciekawe o czym to się gadało,
Dobra, dobra ;) Aż wątek przypiąłem ;) [marcins] - Widać, że rozmowa się udała...


Haha, muszę przyznać, że interpretacja mocna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba się... ;) Po co się bardziej rozpisywać? Zdałem teścik?

Jak widać wyżej paczka doszła i jak dobrze pójdzie to może się zbiorę by ją przeczytać. Raczej nie w tym miesiącu, ale na okres przedświąteczny będzie jak znalazł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy... to co u Was było, poza Zakładką, jeśli można wiedzieć :) ? Bo u mnie znalazła się pewna adnotacja, ale trudno uznać ją za jakiś teścik czy rzecz do rozliczenia ;> .

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem w swojej książce numer komórkowy Sol. Jak słowa Sol były napisane na górze to numer jest napisany w pewnym miejscu na środku między linijkami. Szukaj! ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 15:28, Kukowsky napisał:

Ja znalazłem w swojej książce numer komórkowy Sol. Jak słowa Sol były napisane na górze to
numer jest napisany w pewnym miejscu na środku między linijkami. Szukaj! ;>


Hm. Ja akurat nr do Sol mam już od czasów dawniejszych, ale... wiesz, po zobaczeniu mojej adnotacji przejrzałem po kolei wszystkie strony, idąc od tyłu :) . I nic nie znalazłem... Ale może coś przeoczyłem, a ołówek widocznym był słabo :) . Chyba zaraz poszukam raz jeszcze... Bo patrzyłem głównie na puste przestrzenie na kartkach (marginesy, fragmenty przed Rozdziałami itd.). Ojojoj, już wszystko jasne :) .

To takie buty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem książkę - wielkie dzięki! Książka w idealnym stanie, fajnie, że ktoś zadbał o odpowiednie zapakowanie.
Wydawnictwo MAG ostatnio wydaje coraz więcej ciekawych książek, na ich forum AM zdradza przyszłoroczne plany - sporo pozycji zapowiada się znakomicie (będzie m.in. nowa książka Kaya - Ysabel).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia i ode mnie ^^
Zacząłem czytać, by sprawdzić mniej więcej o czym jest, i mnie pochlonęło ;) A nie skończyłem jeszcze innej książki... Jednym słowem lubię takie klimaty :D

"Ysabel" to będzie, jak dobrze kojarzę, urban fantasy, więc też jestem ciekaw jak się Kay na tym polu zaprezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też książeczke dostałem. Co prawda kilka dni temu ale dziękuje/szpanuje (nie wiem co tutaj odpowiedniejsze) dopiero dziś bo... ach... wystarczy powiedzieć, że miałem pewne ograniczenie swobód obywatelskich po wywiadówce :D

A co do samej książki - chyba musi trochę poczekać... czytam teraz Boską Kompedię także prosze mnie nie bić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ostatni z "Wędrowyczów" przeczytany. Teraz mam dylemat: "Nowa Fantastyka", "Konrad Wallenrod" czy "Ostatnie Promienie Słońca". Cóż, chyba jednak to ostatnie, chciałbym znaleźć "całość" niespodzianki :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam, czytacie :) ?

Ja jestem w okolicach 200 stron, dosyć wolno mi idzie, choć książka ciekawa (głębsze refleksje ostaną się jeno na koniec). Dziś jeszcze raz, ale dokładniej, przewertowałem pozostałe mi strony. I nic nie znalazłem pomiędzy linijkami :( .

PS Sol-nie wiem, może tu spróbuję. Czy dostałaś mojego mejla z 24.X o 10:54 :) ? Nie chcę zawalać Ci skrzynki czy przynudzać na GyGy, więc tylko tutaj wspominam, bo to nieco pilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować