Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ken Kutaragi pewien sukcesu PS3

89 postów w tym temacie

Sorka nie zgodzę się z tobą. Mam "kompa" i PS2, i wcale nie myśle, że to drugie jest jakieś rewelacyjne. Co do tego
>> " Nintendo trafia z swoimi grami do dzieci i skośnookich zboczeńców napalających się na wyimaginowane panienki z mangii,"
Przepraszam Cię bardzo, ale skucha... prawda wychodzą mangowe "przygodówki" i inne RPG na konsolki Nintendo, ale jakże dużo jest ich także na PS2 i nie wątpię że będą też na PS3... więc nie wiem skąd taki pomysł, że tylko dlatego konsole Nintedo są wychwytywane... co do "X-Pudła" to ja tam uważam, że jest przynajmniej oryginalne, bo twórcy starali się nie powielać pomysłów innych i coś od siebie dali(choćby i to, że się zawiesza w przeciwieństwie do innych konsol :) A co! ^^)... to samo się tyczy Wii Nintendo. No i żeby nie robić OT. dopowiem, że to całe gadanie, iż jakoby premiera będzie na całym świecie było pewnie małym kłamstewkiem. Teraz gdy premiera się zbliża mogą sobie wymyślać, że zabrakło im tego czy tamtego i mogą mówić, iż z takich a nie innych powodów nie będzie premiery na wszystkich kontynentach równocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja im życzę, żeby ich prognozy były prawdziwe. Wtedy jest jako-taka szansa na dużo niższe ceny PS3 w najbliższym czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie kazda konsola znajdzie swoja nisze - XBox z PS3 podzieli rynek ludzi ktorzy chca wydawac kupe kasy na odbajerzone gry z grafika ktora beda mogli sie chwalic przed sasiadem posiadajacym PCta, a Wii pewnie do ludzi ktorzy nie spedzaja calego wolnego czasu wolnego na mloceniu w gierki. Ewentualnie jako druga konsola (obok PS3), bo w sumie drogie nie bedzie specjalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sony swoją "grajstacją" wygrało z tak doświadczonym graczem jak sega (która wtedy panowała na rynku jak teraz konsola sony) dzięki niskiej cenie zarówno konsoli jak i gier (dreamcast był lepszy technicznie, ale droższy). wydaje mi sie że teraz nintendo i jego wii mogą powtórzyć ten schemat.
ps od razu pisze że to moja prywatna opinia, jako fan strategi (tury mile widziane) oraz klasycznych (widok "z lotu ptaka") rpg nie mam czego szukać na konsolach, bo interesujących mnie tytułów tam niema i raczej nie będzie, nie te urządzenia do sterowania (zwłaszcza że lubię sobie do staroci wrócić, dobra gra nie starzeje się nigdy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ps3 juz jest przegrany - bedzie za drogi, na dodatek nie zapowiada zadnych rewelacji... Ponadto po bardzo kiepskiej jakosci ps2 kto kupi ta konsole za powiedzmy 3000zl wiedzac ze za tydzien moze pasc laser ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cicho! Nie porównywać mi tu "żółtka" do polaka! "Żółtek" lepszy xD Btw. Pan Ken chyba zamienia się w lalkę z wiecznym uśmiechem : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co dla mnie PS3 i PS2 w porównaniu do PC-ta są niczym innym niż kupą złomu ponieważ PS3 może i będzie zaskakiwać piękną grafiką lepszą niż na PC ale jak długo ?? Pół roku rok ?? Plus jeszcze to że przez pół roku nie wyjdzie żadna gra inna niż marki Sony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale pomyślcie przecież PS3 w polsce będzie najwcześniej za póroku do tego będzie kosztować napewno ponad 3000PLN, a X360 mamy już NOWĄ za 1500 PREMIUM!! X360 jest o połowe tańszą i założe się że maja podobną grafę do tego X360 ma już wiele wydanych gier a PS3 oże jedną diwe chociaż się niespotkałem z tytułami, a zresztą gry będą chole...e drogie mało którego będie stać więc ja jestem za X360.
Mówiąc szczerze lubię japonię, mangę anime itd. ale stanach niezrobi furorę tam furorę robi X360, w europie niewiem jak będzie ale ja wolę 360 taniej, szybciej i przedewszystkim są gry na polskim rynku nawet nie tak drogo jak innym się wydaje. A dla tych którzy są przeciew prawu mogą sobie 360 przerobć i grać na piratach (większość tak robi) a PS3 przeróbkę poczekamy jeszcze dłuuugo, wkażdym razie ja mam XBOXa niezawiodem się na nim i jestem pewien że niezawiodę się na X360, takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phoenix505 - "Wiecie co dla mnie PS3 i PS2 w porównaniu do PC-ta są niczym innym niż kupą złomu ponieważ PS3 może i będzie zaskakiwać piękną grafiką lepszą niż na PC ale jak długo ??" jakbyś doczytał prognozy Sony co do żywotności konsoli na rynku to byłoby całkiem fajnie i nie musiałbyś pisać takich bzdur, każda konsola Sony to minimum 5 lat na rynku z pełnym wsparciem natomiast PS3 bedzie miała się dobrze przez 10 lat, nie można porwonywac PC do konsol poniewaz to sprzet innego przeznaczenia. Piszecie ze PS3 bedzie strasznie droga, fakt na poczatku tak bedzie ale ten problem obejmuje tylko biedne kraje gdzie w sumie nikogo na nic nie stac, miedzy innymi Polske :) sa jednak alternatywy -mozna wziasc sprzet na raty, ewentualnie poczekac troszke napewno potanieje, pozatym cene mozna miec taka sama jak w innych krajach, to nie te czasy gdzie u nas Ps jedynka kosztowala 2500 zł. a inni cieszyli sie konsola zakupiona za połowe z tego. Teraz jest pełno sklepów online, wystarczy zapłacić karta i towar przychodzi w takiej samej cenie jak w innych krajach europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 16:26, Ferago napisał:

To tak jakbyscie powątpiewali w sukces nowej gry Blizzarda :) PlayStation to najlepiej sprzedajaca
sie konsola na swiecie o czym tu dyskutowac... są pewni siebie poniewaz wiedza jakie mozliwosci
drzemia w PS3, wystarczy ogladnac screeny i filmiki. PS3 nie ma sobie rownych.

Najprawdopodbniej slepy ejstes ale po tym co pokazali an tgs''ie ta konsola nie ejst warta takich pieniedzy :D . Gdzie ta super duper jakosc ?? Po grach widac ze jest ona na poziomie x360 ,a w wiekszosci przypadkow nawet gorsza :D . Do tego zastanawia mnie bardzo mala ilosc shaderow ,normal mappingow w grach na konsole sony (czyzby sobie Kiepsko z nimi radzila). Taki DMC4 mogli pokazac tylk oten trailer bo po pokazaniu samej gry czysta kompromitacja ;P ,zwolnienia ,przycinki ,a walka z bossem biedna i do tego skryptowo rozwalajace sie budynki bo za duzo tam fizyki nie bylo nei mowiac o chowajacych sie czesciach chaty w ziemie ;P . Motorstorm w porownianiu do tego co pokazali rok temu wyglada kiepsko :D ,MGS4 tez ekhmm cos nei zaciekawie sie prezentuje. heavenly Sword wyglada ladnei no ale tam walka ogranczia sie do malych przestrzeni . Gdzie ta super jakosc w porownania do rywala z MS ?? Jak narazie jest gorzej i watpie aby bylo lepiej niz u konkurencji . Dla mnie placenie 499 czy 599 dolarow za nic nie ejst dobre nie mowiac ,ze rpzez najblizsze 2 lata nie szykuje sie zaden killer ktory sprzedalby ta knosole czy zachecil do kupna.
Sony klamie i do tego popelnai same bledy jakei zrobila sega z saturnem (wysoka cena ,opozniony start ,mala ilosc killerow).
Jeszcze ejdno panie Ferago masz takei same pojecie o konsolach jak ci "pecetowcy" ktorych najezdzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 18:03, K0M4R napisał:

> PS3 w Europie już jest tak daleko, że strat do X360 nie odrobi, a tym bardziej po wejściu
Wii
> oby nie okazało się, że PS3 to gwóźdź do trumny

Głupoty gadasz. PS3 szybko zdominuje rynek. Patrz ile bardzo fajnych gierek wychodzi na PS3,
poza tym będzie ono służyć jako domowe centrum rozrywki (filmy, muzyka, zdjęcia, przeglądarka
WWW, wiele wiele innych). Minusem będzie tylko wysoka cena, ale w końcu za jakość się płaci?
Jestem pewien sukcesu PS3.

te twoje fane gierki to niby co takiego ? ja narazie nie widzę ani jednego ciekawego tytułu - głupie nawalanki z łądną grafiką pozbawione grywalności dla ubogich umsyłowo ?
i za to badziewie mam płacić prawie 2500zł ? za taką cenę kupuję komputer który pociągnie te same gry co PS3!!!!
W takim komputerze też mam to co tak wychwalasz w tym PS3 - muzykę, zdjęcia, przeglądarka WWW, i wiele wiele innych rzeczy i programów, o których możesz pomarzyć w PS3.
Takie PS3 + Klawiatura + Myszka = ubogi komputer do gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 11:20, Mr_Hyde napisał:

> To tak jakbyscie powątpiewali w sukces nowej gry Blizzarda :) PlayStation to najlepiej
sprzedajaca
> sie konsola na swiecie o czym tu dyskutowac... są pewni siebie poniewaz wiedza jakie mozliwosci

> drzemia w PS3, wystarczy ogladnac screeny i filmiki. PS3 nie ma sobie rownych.
Najprawdopodbniej slepy ejstes ale po tym co pokazali an tgs''ie ta konsola nie ejst warta
takich pieniedzy :D . Gdzie ta super duper jakosc ?? Po grach widac ze jest ona na poziomie
x360 ,a w wiekszosci przypadkow nawet gorsza :D . Do tego zastanawia mnie bardzo mala ilosc
shaderow ,normal mappingow w grach na konsole sony (czyzby sobie Kiepsko z nimi radzila). Taki
DMC4 mogli pokazac tylk oten trailer bo po pokazaniu samej gry czysta kompromitacja ;P ,zwolnienia
,przycinki ,a walka z bossem biedna i do tego skryptowo rozwalajace sie budynki bo za duzo
tam fizyki nie bylo nei mowiac o chowajacych sie czesciach chaty w ziemie ;P . Motorstorm w
porownianiu do tego co pokazali rok temu wyglada kiepsko :D ,MGS4 tez ekhmm cos nei zaciekawie
sie prezentuje. heavenly Sword wyglada ladnei no ale tam walka ogranczia sie do malych przestrzeni
. Gdzie ta super jakosc w porownania do rywala z MS ?? Jak narazie jest gorzej i watpie aby
bylo lepiej niz u konkurencji . Dla mnie placenie 499 czy 599 dolarow za nic nie ejst dobre
nie mowiac ,ze rpzez najblizsze 2 lata nie szykuje sie zaden killer ktory sprzedalby ta knosole
czy zachecil do kupna.
Sony klamie i do tego popelnai same bledy jakei zrobila sega z saturnem (wysoka cena ,opozniony
start ,mala ilosc killerow).
Jeszcze ejdno panie Ferago masz takei same pojecie o konsolach jak ci "pecetowcy" ktorych najezdzasz.


Zastanawia mnie dlaczego porównujesz X0, który wszedł już w drugą generację gier do gier de facto jeszcze "w produkcji" na nieistniejącą PS3 ?
Chcesz Gears of War porównywać do Resistance ? - przecież to jest bez sensu, podobnie jak cała twoja wypowiedź - sugerujesz, że PS3 będzie zawsze kosztowało >500$ i będzie mało gier ? lepiej wstrzymaj się min. na rok z takimi komentarzami - bo tyle czasu jest potrzebne na "rozkręcenie się" PS3 i wtedy będzie wiadomo czy jest dobrze czy źle. Tak dla twojej wiadomości silnik z DMC4 jest tym samym co napędza Lost Planet na X0 i Monster Hunter3 (w przyszłości na PS3) - do premiery długa droga, więc co się pienisz na niedoróbki techniczne, które Japończycy na pewno wyeliminują... Lepiej przypomnij sobie jaka była premiera Xboxa360 - wady hardware''u i gównianej jakości porty z pc skutecznie odstraszały przez pierwsze pół roku do zakupu (brak b. dobrych gier !) normalnych graczy (wyj. napaleni fanboje m$) - później sytuacja się ustabilizowała i obecnie X0 jest najlepszym rozwiązaniem i w końcu zaczynają się ukazywać gry, które są warte tego sprzętu. Osobiście już nie mogę doczekać się Gears Of War i polecam niezdecydowanym zakup tej konsoli - naprawdę warto! Myślę, że o ewentualnym zakupie PS3 na poważnie będzie można dyskutować w okolicach listopada 2007 a nie bawić się teraz w wróżenie z fusów... i lać wodę ma młyn lejącym w gacie z podniety fanbojom microsoftu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phoenix505 to pewnie jakiś krewny tego gościa co powiedział, że konsole nowej generacji nie pociągną CRISIS ... jak widzę jak wygląda Black na 4mb grafy i 32 mega ramu ... to mi się chce śmiać z takich żałosnych ludzie ... Tato pewnie kupił Feniowi pieca do nauki ... a na konsole dać nie chciał, dziecięca frustracja Fenia jak dla mnie ...

Jeszcze nawiązując do wypowiedzi Fenia ... kolejny dziencioł, który gada bzdury ... ciekawe ile twój piecyk pociagnie bez upgrade''u ... nie pozdrawiam Fenia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nievil dobrze gada :] dać mu złotego napoju :> ... pieniacze morda w kubeł ... dajcie żółtym i jankeskim braciom przyjąć PS3 na klatę ... to do nich pójdzie pierwsza fala skleconego na HOP SIUP sprzętu ... a po roku będzie można się zainteresować, jak już będzie w co grać i niedoróbki znikną. Co do m$ tylko czekać na premierę Xa w Polsce i na świąteczne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To moze pare uwag - troche nie rozumiem ze ktos sie pieni, ze PS3 jest za drogie. Rany, skoro kogos nie stac, to nie kupi, to jest i bylo chyba zawsze oczywiste. Chcialem tylko zauwazyc, ze nowoczesne karty graficzne kosztuja czesto ponad 400-500 USD i jakos nikt nie placze, ze ATI/Nvidia popelniaja blad wyjadac je na rynek.

Odnosnie posta, w ktorym ktos pisze, ze za cene PS3 zlozy desktopa o tych samych parametrach, no coz, pozostaje szczescia tylko zyczyc przy kupowaniu kradzionych czesci, bo legalnie to elementow o podobnych parametrach w niskiej cenie sie nie dostanie.

A i jeszcze jedno - 499 USD != 3000 PLN. Sorry, to nawet przy kursie 3.20 wychodzi okolo 1600 PLNow. Ludzie, jak nie potraficie mnozyc, to uzywajcie kalkulatorow! Uprzedzajac ewentualne proby dalszego liczenia - 599 USD ~ 1920 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buhahaha, jak sie czyta te komentarze to plyna lzy z oczodolów, same!

1. PS3 będzie mocne, faktycznie, ale wierzy ktoś w to, ze ta konsola pod wzgledem graficznym bedzie rewelacja PRZEZ... 10 lat? To jakby porownywac gry z 96 roku do obecnych. Sony troszke przesadziło =]

2. Domowe centrum rozrywki, filmy, www, muzyka itp. Ja sie spytam tak: po kiego to wszystko? Konsola jest do grania, ew film mozna obejrzeć na duzym TV i to wszystko. Naprawde "bawi was" serfowanie na ekranie telewizora? Powiem wam tylko tyle, wyglada to conajmniej SYFIASTO i w ogole nie jest przyjemne.

3. Sony uparlo sie ze PS3 to nie jest konsola ale PC. To bedzie cos zabawnego =]
System operacyjny, programy typu world oraz "cos co zaskoczy nas wszystkich". Ja sie spytam tak, czy przez to, ze mam takie wspaniale mozliwosci z ktorych prawdopodobnie nigdy nie skozystam mam placic dodatkowe 1000zl?

4. Osoby ktore mowiace ze ps3 zmiecie wszystko gramy i jest juz tyle wspanialych gier ( czy raczej bedzie) to niestety, nie maja tyle racji. Osobiscie uwazam, ze ps3 wypadalo by miec dla dwoch obecnie zapowiedzianych gier. Assasin Creed oraz MGS4. Tylko ze jak widze po gierkach, to tylko MGS4 okazal sie exclusivem a AC bedzie dostepny dla pospulstwa. Wbrew pozorom nie ma wcale takich fajnych gier na maszynke sony, poki co to odgrzewane kotlety. Ridge racery na start konsoli sa przewidziane, dziekuje, postoje.
Wyjdzie wiele super gier ale nie przy starcie konsoli, do tego czasu wiele osob poczeka na killery takie jak Final Fantasy 13, ktory nie wyjdzie wczesniej niz 2 lata.

5. Wedle Kena Ps3 bedzie sie rozbudowywac, wymieniac czesci i w ogole. To znaczy tylko tyle, ze konsola bedzie wymagac wiekszych nakladow pienieznych. Koniec z "kupie najnowsza gre na konsole a i tak bedzie dzialac super".

6. Do konsole zyskaly popularnosc dzieki temu, ze byly stworzone do grania, teraz sony odchodzi od tej idei.

7. ps3 ma system operacyjny, linux. Zanosi sie na fajna zabawe z linuxem jesli chodzi o pilnowanie jego aktualizacji, a moze co 6mcy bedzie nowa wersja? Zaczyna to byc smieszne.

8. Od samego poczatku bylo wiadome, ze ps3 nie bedzie tyle ile trzeba, ze nie bedzie startu jednoczesnego ale kutaragi nas zapewnial ze bedzie. Nie udalo mu sie tego jednak dokonc (wszyscy jestesmy zaskoczeni...) wiec dlaczego teraz, mialby dotrzymac slowa?

9. Jakosc konsol sony jest faktycznie tragiczna, laser blue ray prawdopodobnie nie bedzie najlepszej jakosci. O ile wymiana lasera w ps2 nie byla jakims niemozliwym dokonaniem, to ktos wyobraza sobie wymiane blue raya? Sony udowodnilo stosunek do klienta przy psp i martwych pikselach, brakiem naprawy firmware itp. Czy tym razem bedzie inaczej?

10. Ciezko jednoznacznie mowic, bedzie hit albo bedzie klapa. Kazdy kto stoi po jakiejs stronie barykaty jest w bledzie bo jedyna sluszna odpowiedz to: zobaczymy. Na rynek wiele razy pokazal ze potrafi byc dziwny, chociazby sukces ps1 nad N czy Sega. Jak bedzie tym razem? Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować