Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Company of Heroes: Kompania Braci Specjalna Edycja gram.pl - ostatnia szansa dla kolekcjonerów!

100 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2006 o 19:17, Iwanatsu napisał:

Nie wytrzymałem i zamówiłem, achhhhh!!!:-D
Kto się waha niech ściąga demo...

ehhzanimmoj net to zassa to juz bedzie bo EK ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 19:18, syriusz.b napisał:

> Nie wytrzymałem i zamówiłem, achhhhh!!!:-D
> Kto się waha niech ściąga demo...
ehhzanimmoj net to zassa to juz bedzie bo EK ...


3 października nowe CDA, a tam demo :P Więc jak tam wolisz, ale ja właśnie wten czas przetestuje ów produkcje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 19:22, s2nto napisał:

> > Nie wytrzymałem i zamówiłem, achhhhh!!!:-D
> > Kto się waha niech ściąga demo...
> ehhzanimmoj net to zassa to juz bedzie bo EK ...

3 października nowe CDA, a tam demo :P Więc jak tam wolisz, ale ja właśnie wten czas przetestuje
ów produkcje. ;)

wiem wlasnie.... i jak po 3 mi sie spodoba CoH i będzie jeszcze EK (na co nie licze) to zamowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, dzieki i jeszcze raz dzieki! Już traciłem wszelkie nadzieje na Edycje Specjalną Company of Heroes, a tu taka miła niespodzianka w sobotni wieczór. Jesteście THE BEST! Hail CDP! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jupi! Już zamówiłem. Czekam na dostawę. ! W końcu za którymś razem wyskoczyło, że dobrze. Wojenko, ruszaj do mnie w paczuszce z logo gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 20:43, syriusz.b napisał:

coś mi się zdaje, że to już koniec EK ... bo mi też się wyświetla brak produktu...

Zgadza się... Niema ;( ... A już sie łudziłem, że do jutra zostanie choć jedna sztuka... daremnie niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 20:45, Liqid napisał:

Jupi! Już zamówiłem. Czekam na dostawę. ! W końcu za którymś razem wyskoczyło, że dobrze. Wojenko,
ruszaj do mnie w paczuszce z logo gram.pl.


O_o a więc może jakiś bład na stronie :p ... To jak zostanie do wtorku i demko z CDa mi pójdzie to też spróbuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi chyba o to, że nie możesz zamówić, gdy ktoś inny robi to w tym samym czasie. EK jest jeszcze dostępna. Próbuj dalej, za którymś razem powinno się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja juz wiem ze tej gry nie kupie :) jakos bardziej pasuje mi DoW :) w tej grze brakuje jak dla mnie realizmu znanego z CC - wiec odpada :) a ladna grafika to nie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 20:55, SSj2- napisał:

eee... powiedzcie mi, jeśli zamówię grę teraz, to kiedy do mnie dojdzie? W poniedziałek, czy
jutro?


Jutro nie, bo niedziela. Wydaje mi sie, że jutro też nie wyślą, bo niedziela ;P. Więc poniedziałek - wtorek pewnie dojdzie. A co? Udało Ci się zamówić, farciarzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować