Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Joint Operations Typhoon Rising - wszystko o grze

1187 postów w tym temacie

Temat zakładam z jego braq i z chęci spodkania się z Polakami grającymi na serwerach. Żeby móc gdzieś się ugadać na ciężkie walki :). Mam kilka pytań dot. tej gry. Np. czy można się komunikować tylko w teamie zaznaczonym w V - opcjach??? i odznaczyćje jakoś kolorem od pozostałych napisów. I co daje to obciążenie żołnierza ?? bo nie widze różnicy czy jest załadowany na full czy też light :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka irokeZ :D Widze ze szybko zamiesciles wypowiedź
Moze zaloz sobie gadu gadu to bedzie nam latwiej porozumiewac sie :D
napisz na moj email Bruno91@op.pl
Mysle ze sie zgadamy na nastepna partyjke :D
Pozdro for all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie i czekam na odpowiedzi na poprzednie. Co w ogóle daje zwerbowanie kogoś do teamu w V opcjach? Jakie macie ulubione postacie na serwerach? (mi najlepiej idzie Gunnerem po stronie JO i inżynierem po stronie rebeli). Czy da siępopsuć APC lub czołg ze zwykłej amunicji (nie chodzi mi o strzelanie z pojazdów lub broni statycznych ale z normalnego karabinu - pojazd może być mocna nadgryziony) - ja atakowałem apc - wywaliłem 300 sztuk amunicji i nic - nawet dymek nie poszedł (może gdyby był nadgryziony) i czemu nie mogę ustrzelić gościa w APC za kierownicą - bo widze go za szybką :P
PS: Fajnie sięzdobywa bazy :P Wczoraj na serwerze walczyłem ostatnie 2 godziny (z 6) i miałem 6 miejsce w rankingu. Brakło nam 10 min na zdobycie ostatniej bazy
PS:BOLS- pare dni temu czas nas wykończył bo zdobyli byśmy baze we 2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 09:53, Bronek napisał:

Mam pytanko
jak przejsc do innego teamu ??
i kiedy sie zmawiamy na partyjke ?? :D


hehe tego też kiedyś nie wiedziałem :) - nie da się na każdym serwerze. Jak się już da to przy respownie po prawej stronie ekranu masz swith team czy jakoś tak. i się zmienia team :) jak chcesz od razu to ctrl+r - to cię zabija :P i możesz praktycznie z iejsca zaczynać w innym teamie. Jak chodzi ci o teamy w V opcjach to dla mnie to jeszcze jest czarną magią :) bo nie moge znaleźć pomocy na jakiejś stronce :C. Mam nadzieje że tutaj po pewnym czasie kiedy każdy coś powie co wie :) bedziemy wiedzieć wszystko. Proponuje 18:30 na typhonie lub fly skater czy jakoś :P znajde cie po playerach jak ja zaczne to ty mnie poszukaj :). Postaraj się też znajeźć bols''a i powiedz mu o wątq - on też jest dobrym żołnierzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbaowałeś kiedyś grając z noob''ami w teamie samemu zdobyć baze? Bo ja tak i nawet raz mi sięsamemu udało zdobyć baze pilnowaną przez 5 żołnierzy :) 2 koło bunkra zastrzeliłem na leżąco (gunner na większego cela jak leży :P) i potem wpadłem do bunkra i patrze i widze 3 żołnierzy patrzy na mnie :)wyjmują kosy (2) 1 zaczyna strzelać a ja na stojaka (na ślepo) tratatata :) i fikneli - ten co strzelał mnie lekko drasnoł. Potem 4 miny odrazu i baza bezpieczna. Potem przyjechło mięso (mój team) i baze przejeliśmy :). Tak jak wczoraj - ja zapoczątkowałem zdobycie C - jednak sam bym nie dałe rady (zrasztą mieliśmy całkiem dobry skład). Jednak ja 1 na 20 wrogów - 3 zabiłem i potem wpadli inni polacy :) - jednak jak pisałem ja to zacząłem :) potem pierwszy z bols''em byłem w B i też ją zdobyliśmy :) A nie zdążyliśmy bo czasu brakło.
PS: znasz odpowiedzi na niektóre z moich pytań (bądź na wszystkie ;P)
PS2: Jeszcze 2 pytanie czy mogę określić kolor pisanego przezemnie textu? Bo niektórzy piszą na różowo a ja nie mogę. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bronek - nie wiem jak długo grasz i czy zauważyłeś pewną rzecz. Jak jest śmigłowiec napakowany i żołnierze strzelają jak głupi to bardzo często taki śmigłowiec się rozbija/spada itd. Wczoraj leciałem z pilotem na pokładzie (dobry pilot nie powiem) i nikt więcej. Nabiłem mu ful asyst - natukłem z 10 żołnieży (rozwalone APC, śmigowiec, łódź i kilq piechurów) jak śmigłowiec był czerwony daliśmy rade wylądować. Ja strzelałem krótkimi seriami żeby nie ładować jak głupi bo to zwraca uwagę wroga. Wczoraj też z bolsem (my we 2 na działkach + pilot - też dobry) lecieliśmy nad kilkoma apc. Śmigłowiec odrazu czerwony - bols wyskoczył bo bał się że zginie - ja jednak wyczółem że pilot jest dobry. I potem nie przyjął żadnego pocisq!!! Strąciłem jeszcze śmigłowiec (3 zabitych) i dopiero ewaqacja. Acha - jak ty kierujesz masz szanse też się ewaqować - jak wszyscy wyskoczą (nie musisz lądować). Trzeba tylko śmigłowiec rozbujać na boki żeby ci nie spadł na głowę. Pamiętam jak 3 apc do mnie strzelało (ja byłem sam w śmigłowcu) i wyskoczyłem. Jak strącili śmigłowiec to sie pewnie zdziwili że nikogo nie zabili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 15:35, Bronek napisał:

Ja gram jakis tydzien moze 2
lubie bardzo kierowac pojazdami i smigowcami jest spoko
moze wejde o 18.30 to zagramy :D


To sobie nie pograliśmy :/ Znalazłem cię na tym serwerze co walczy do 64 osób ale nie było switch team a byliśmy w przeciwnych drużynach. Pisałem do ciebie żebyśmy zmienili serwer ale ty chyba nie wydziałeś. Grałem z nienormalnymi w drużynie. Był włączony friendly fire i się ku...y zabijali (A statystyki też były włączone) zastrzelił mnie jakiśradiograf strzelając w plecy. Szybko go odnalazłem i też bo załatwiłem bo czemu nie (takich trzeba tępić), ale ktoś zobaczył że zabijam swojego i mnie zabił. W ogóle nerwowa atmosfera. Wyszedłem i zgrałem z bolsem na fly swetter - znowu dali fajną mapke (Arhipelago Laba Laba) moja ulubiona. Nie mogliśmy zdobyć jedynie ostatniej bazy (miałem 1 miejsce w rankingu a bols skakał od 5-8 miejsca co i tak jest dobrze biorąc pod uwagę że grało ponad 100 osób)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 17:33, Bronek napisał:

Siemka no i jak jotr ??
ja gramw te mapki do 12 18 osob
spoko plansze niektore


Wiesz ja to lubie sieczke :) Szukam cie czasem po serwerrach ale trafić nie moge. Grałem ostatnio medykiem - fajnie sie gra :P jak sie ma ten cichy karabinek mp5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gunner jest też fajny ale trzeba qcać lub się kłaść żeby strzelić celnie. Moim zdaniem jest lepszy od snajpera. Jak gunner włazi do bunkra to już z niego nie wylazi. Szkoda że nie można się dołączyć do serwera wybierając żołnierza którym się chce grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Byłem ostatnio na serwerze i była masa polaqw, jednak w obliczu wojny nie dopytałem się jakiego programu używają do gadania przez mikrofon. A było by to przydatne tak np. krzyknąć za tobą!!!! :P i zresztą szybciej niż wciskać te klawisze skrótów. Wie ktoś może jakiego programu używaja wszyscy na JOTR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Mało kto pewnie wie co to za gra, Coś braqje odzewu i w ogóle. Więc w skrócie - gra jest w stylu battlefielda. A oto pare screenów z gry. Na prawie wszystkich jest postać gunnera i najlepsza giwera dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka to ja Bronek z joint. wiem jak gadac z ludzmi przez mikrofon w czasie gry. po prostu wlaczasz skype dzwonisz do goscia on odbiera i jedziecie ale po prostu konferencje i w kilkanascie osob gadacie . to jest bardzo dobre rozwiazanie na taktyke . :D pozdro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam teamspeak''a ale żadko. Czemu zmieniłeś ksywe na forum? Powiedz mi tylko 1 rzecz bo może wiesz. Chodzi mi o to jakiej giwery używająte typy z czołówki serwerów, że strzelają w biegu celnie z 300 metrów, a raz mi się nawet zdażyło że padłem po 1 strzale - nie w głowe i nie ze snajperki :/ Z czego oni strzelają? Czy ma sens zmienianie z burst na single (w opcjach bronii?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rany. Ale odkrycie, prawie zawsze grałem gunnerem bo poprostu nie miałem szans riflemanem lub asaultem inżynierem medykiem i snajperem z gościami co mają pojęcie o grze lub niestety używają jakiś aim botów. Jednak grając gunnerem wybierałem broń z duużą ilością amunicji na pasie. Po ponad 6 dniach spędzonych na serwerze stwierdzam jednoznaczne - najlepszy jest gunner po stronie JO z m240 (o ile dobrze pamiętam). 300 sztuk amunicji w tym 100 na pasie - żadko się przeładowywuje. Jedyna wada tej broni to jej ciężar i żeby żołnierz biegał normalnie trzeba zrezygnować z pistoletu i kilq granatów. POLECAM nareszcie nie zdycham co chwile - daje rade czasem rozwalić 5 czy 10 zanim padne :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy prubuje połączyć się serwerem "novaworld" to pokazuje się komunikat że nowy patch jest i czy chce zacząć
go ściągać no to klikam yes i próbuje coś ściągnąć ale nic z tego po paru sekundach pojawia się komunikat:"Unable to open server Current Version:Joint operation Typhoon Rising V1.5.15;English"
Jak mam zaktualizować gre?Dodam jescze że zgrałem patcha z oficjalnej strony producenta gry i zainstalowałem go ale nie pomogło dalej mam za starą wersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować