Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Joint Operations Typhoon Rising - wszystko o grze

1187 postów w tym temacie

Zabiłem dzisiaj kolesia przez ścianę domku (tą słomianą), a ten miał jakieś wątpliwości dlaczego go zabiłem. Za słabo znam angielski żeby mu wytłumaczyć że przez taką ścianę można zabić :/. Musiałem mu to wyjaśnić inaczej. Tak czy siak ratio mam ponad 2 za każdym razem (jak nie mam lagów), czasem ratio mam dużo większe 6 lub 8 ale to jak gra mało osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie dało rady. Powiedziałem mu że jest noob on mi to samo :/ Z tym że kto tu jest noob jak mi mówi mur na słomiankę i chce mi udowodnić że zabiłem go jak tak się nie da... Przecież każdy wie że niektóre ściany da się przestrzelić.
PS: dla jasności nie da sięmuru i drewna, a słomiankę da radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 11:30, DR.SIURAK napisał:

gracie cos teraz ?


Gramy jak jest czas, ale ostatnio to jest go coraz mniej niestety..........
Za to ja ciebie nie widuje aby cos pogierzal w JO.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 19:41, DR.SIURAK napisał:

iro-czemu klanowiec nie działa?

Nie wiem ziomek nie wiem :) Już 2 dni stronk mi nie wchodzi lub więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wogole ludzie to co sie stało z NW ze tak mało osób pyka juz w JO bo ostatnio przez jakies 2 miechy nie zauwazam duzego ruchu nawet na serwerze Theunder 2 a pamietam czasy ze wszystkie trzy był zajete po 64 graczy i nie bylo sie gdzie wcisnac..........
Teraz to ledwie 64 jest na 1 a na 2, ledwie 30 jak jest dobry dzien................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 17:28, Mysza z PC TS napisał:

Wogole ludzie to co sie stało z NW ze tak mało osób pyka juz w JO bo ostatnio przez jakies
2 miechy nie zauwazam duzego ruchu nawet na serwerze Theunder 2 a pamietam czasy ze wszystkie
trzy był zajete po 64 graczy i nie bylo sie gdzie wcisnac..........
Teraz to ledwie 64 jest na 1 a na 2, ledwie 30 jak jest dobry dzien................

Na specopsie 4 dzisiaj grałem i było 94 osoby :) nie patrzyłem na innych ale też było sporo. T1 chyba full, a T2 i 3 połowa chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 17:28, Mysza z PC TS napisał:

Wogole ludzie to co sie stało z NW ze tak mało osób pyka juz w JO bo ostatnio przez jakies
2 miechy nie zauwazam duzego ruchu nawet na serwerze Theunder 2 a pamietam czasy ze wszystkie
trzy był zajete po 64 graczy i nie bylo sie gdzie wcisnac..........
Teraz to ledwie 64 jest na 1 a na 2, ledwie 30 jak jest dobry dzien................

czasami tak bywa,ale przewaznie to ludzi jest do cholery.rano tylko sa luzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie podoba mi sę ta gra, tylko mam jeden problem. Nigdzie jej nie można dostać! Próbuję ją znaleść po sklepach (Allegro odpada) i nic! Pomożecie?

PS: Ile gramowiczów gra w tenże grę? A kto w dodatek "Escalation"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 20:26, Wieśniakoo napisał:

PS: Ile gramowiczów gra w tenże grę? A kto w dodatek "Escalation"?


Sądze, że większość z tych co mówią temacie. W tym także ja. Gra wymiata. Mimo, że przez pewien czas pogrywałem w TDU, STALKERA i Guild Wars to i tak powracam do JO. Nie ma to jak headshot ustrzelony o poranku ( ale wymyśliłem :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 20:26, Wieśniakoo napisał:

Strasznie podoba mi sę ta gra, tylko mam jeden problem. Nigdzie jej nie można dostać! Próbuję
ją znaleść po sklepach (Allegro odpada) i nic! Pomożecie?

PS: Ile gramowiczów gra w tenże grę? A kto w dodatek "Escalation"?

Ja mam eskalacje :) czuje się jak bym wygrał w totolotka ;).
TU zobacz - link jest długi z wynikami wyszukiwania i nie wiem czy będzie działał. 38zł - kiedyś było można kupić po 15zł
http://search.stores.ebay.pl/24-7-Computer-Store_joint-operations_W0QQfciZQ2d1QQfclZ3QQfsnZ24Q2d7Q20ComputerQ20StoreQQ fsooZ1QQfsopZ1QQfsubZ9537642QQftsZ2QQsaselZ202781481QQsofpZ0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 22:51, iro1979 napisał:

TU zobacz - link jest długi z wynikami wyszukiwania i nie wiem czy będzie działał. 38zł - kiedyś
było można kupić po 15zł


Dziękuję bardzo! Serio, ale nie chcę sobie ściągać gry aż z WB.Aż tylu znajomycvh tam nie mam! :-) Znalazłem za to grę na sklepie internetowym w Polsce. Niestety w przedziale cenowym 135,99 zł! :-) Na razie sobie odpuszczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 08:02, Wieśniakoo napisał:

> TU zobacz - link jest długi z wynikami wyszukiwania i nie wiem czy będzie działał. 38zł
- kiedyś
> było można kupić po 15zł

Dziękuję bardzo! Serio, ale nie chcę sobie ściągać gry aż z WB.Aż tylu znajomych tam nie mam!
:-) Znalazłem za to grę na sklepie internetowym w Polsce. Niestety w przedziale cenowym 135,99
zł! :-) Na razie sobie odpuszczę...

Z kosztami przesyłki wyjdzie ci trochę ponad 50 zł (55). Znajomych w wb NIE POTRZEBUJESZ - nie wiem o co ci z tym chodzi. I tak nie ma wersji polskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 08:19, Wieśniakoo napisał:

Ta mi się napisało - a nie potrzebuję wersji PL! :-) Ale dzięki za pomoc w poszukiwaniach!
:-D

To kupisz sobie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować