Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Joint Operations Typhoon Rising - wszystko o grze

1187 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2006 o 11:10, Px2-Piter- napisał:

IRO ty kupiles ten dodatek przez internet??

Tak, jakoś ufam zakupom przez neta, ostatnio kupiłem monitor LCD za 1500zł przez neta i mysz za 280zł, a takie tam zakupy za ok. 100zł to się nawet nie zastanawiam :P. Przez neta to siętylko ubrań nie kupuje i nie kożystam też z aukcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 09:44, DR.SIURAK napisał:

iro piszesz mi że to wina dostawcy ale muł chodzi doskonale i przeglądarki też,nigdy niebyło
żadnych problemów.jeszcze jak pisało conection int. to byłocoś w rodzaju licznika (kręciły
się cyfry).widziałem jak żeś atakował ten bunkier ale ja nawet niemogłem się tam zblirzyć taka
była zadyma lubie grać jak jest dużo osób niemusze chodzić i szukać przeciwnika.aha czasami
procesor wydaje dziwne dzwięki poprostu piszczy co jakiś czas może to od tego chodz wtedy niepiszczał

Jak coś, przeglądasz lub robisz "inne rzeczy" to spadku transferu na pare sekund nie zauważysz, tylko właśnie podczas gry. Uwalą ci transfer na sekunde i skutki tego są odczuwalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 12:49, DR.SIURAK napisał:

alem wczoraj dostał największa poraszka od kąd gram,teraz jak zobacze cosza to go zabijam czymkolwiek
co mi pod ręke podejdzie.cosz to mój wróg.

Cosze są bardzo dobzi, szczegulnie jak ich jest dużo każdy obstawia każdego i ciężko nawet 1 zazbić normalnie :), widziałeś jak bardzo się nie chciałem przebić :) wiedziałem jak się gra przeciwko nim. Zrób sobie coś z mikrofonem, ustaw jego głośność bo prawie cię nie słychać, albo mów centralnie do niego, jak masz na baterie to sobie zmień, bo słyszałem co 10 słowo :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mikrofon mam na kablu słuchawek, oryginał dobrej firmy.ale niewiem jak go podgłośnić ma regulacie przy mikrofonie jest cały czas na full,chyba że gdzieś w grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 16:01, Px2-Piter- napisał:

A W TYM DODATKU JEST LEPSZA CZY GORSZA GRAFIKA??????? MASZ JAKIES ZDJECIA JESZCZE Z NIEGO/>?????

Co do yaRana to nie wiem :) w 13 dni coś takiego. Ratio to rozumiem że jest wymiatacz, ale żeby tyle psp przejął na aas i tyle kili nabił w te 13 dni. Masakra.
Grafika jest taka sama ale doszły nowe efekty. np. jak wyłazisz z bunkra około 12:00 czasu gry to światło cię oślepia i potem stopniowo wzrok się przyzwyczaja - doskonały efekt. W mapach bagnistych latają muchy :D, na niektórych pada deszcz i są błyskawice. Co do fotek... wspomniane czołgi (tu są chyba same rebelianckie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki wielkie ! nie bo mialem jakies jo escalation i tamto bylo wszystko hu.... w poruwnaniu do jotr [grafika itp.] dlatego sie pytam zebym nie zmarnowal kasy!!!!!!!!!:}}}}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 21:47, Px2-Piter- napisał:

ok dzieki wielkie ! nie bo mialem jakies jo escalation i tamto bylo wszystko hu.... w poruwnaniu
do jotr [grafika itp.] dlatego sie pytam zebym nie zmarnowal kasy!!!!!!!!!:}}}}


A i zapomniałem powiedzieć, jna fotkach rozdzielczość 1280:1024 w detalach najniższych jakie sięda ustawić :). nie ma co oszczędać kasy, ja kupiłem za 89zł. A z dodatkiem działa IC mod więc można graćna wszystkich serwerach (zresztą i tak się gra zazwyczaj na rankingowych :P).
PS: Na 1 zdjęciu widok z APC - widać zmiany - fajnie wygląda z tymi zakłuceniami. Przynajmniej jakaś odczuwalna różnic między widokiem z oka i z działka :).
PS2: Dodatek jest trudniejszy..., ale na każdą mape się znajdzie sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 18:49, Mysza z PC TS napisał:

Normalnie chyba sobie zamówie ten dodatek, bedzie niezła faza jezdzic czołgiem po mapie hehehe

Do czołgu może wejść max 3 osoby, kierowca + 1 na .50 cal + 1 na 120mm lub 125 mm zależnie od czołgu :). czołg jest o tyle dobry że podjeżdrza pod niemal pionowe zbocza :))), zresztą apc i btr podjeżdrzają pod większe pagórki ale do czołgow im braqje. W dodatku wszystkie pojazdy wydają się kruche właśnie w porównaniu do czołgów (ten wytrzymuje 4 rury po 4 się zapala) (1 satchela - robi się czerwony ..). Jednak javel zapala lub rozwala czołg po 1 strzale i 1 mina antyczołgowa rozwala czołg... Jak będziesz miał dodatek to zagramy razem i pokaże ci jak można wyjąć gościa co siedzi na 120/125mm ze zwykłej broni - przydaje się bardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 21:47, Px2-Piter- napisał:

... jo escalation i tamto bylo wszystko hu.... w poruwnaniu do jotr [grafika itp.] ...

A masz screeny? Bo niektóre mapy są lipne - mi się osobiście ze 3 nie podobają wcale... A i jeszcze w dodatku jest ogień co zabiera życie i wyziewy radioaktywne i ścieki które zdejmują życie (ale to tylko na niektórych mapach). Goście z Klanu LMAA wykożystali to do nabijania statów siedzieli medami w kwasie i się leczyli we 3, ich konta zostały zbanowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 15:35, Dark SMG napisał:

zapraszam do tematu o Crysisie FPS na bazie Far Crya


taaa, wspomni jeszcze o wymaganiach... Zresztą nie wiadomo czy będzie tak bardzo grywalna jak JO :). Screeny fajnie wyglądają, a do tematu zaglądałem ale nic do powiedzenia nie miałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 15:39, iro1979 napisał:

> zapraszam do tematu o Crysisie FPS na bazie Far Crya

taaa, wspomni jeszcze o wymaganiach... Zresztą nie wiadomo czy będzie tak bardzo grywalna jak
JO :). Screeny fajnie wyglądają, a do tematu zaglądałem ale nic do powiedzenia nie miałem :P

no słuchaj gra jest naprawdę extra a 7 lipca wychodzi pierwsze demo ale to temat na iny tamat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 15:34, Mysza z PC TS napisał:

Byłem dziś w empiku i nie mieli dodatku, to dobrze bo jeszcze na niego zbieram ale z drugiej
strony to zle bo nie wiem gdzie ja go zakupie...

W sklepie to pewnie nie dostaniesz, jeśli już to przez internet. Ja kupiłem tutaj http://sklep.benchmark.pl/katalog_423.html?m=p mój kolega Zenek kupił w innym i dał ponad 100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować