Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Joint Operations Typhoon Rising - wszystko o grze

1187 postów w tym temacie

sciagnalem demo i jedyne do czego zdolalo mnie ono przekonac, to to, ze tagra ma WIELKIE wymagania sprzetowe:/ nie dalo sie grac na moim kompie (radeon9k 512ddr c2.0)niewazne w jakich ustawieniach:/ battlefield 2 chodzil u mnie o niebo lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 21:55, iro1979 napisał:

Kolejarz, ty już grasz bardzo dobrze. Szkoda tylko że czasem kampujesz gunnerem :)


Hehehehe bo czasem sa takie chwile ze zgine od 5 do 10 razy pod rzad i musze sie odegrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 10:43, Mysza z PC TS napisał:

> Kolejarz, ty już grasz bardzo dobrze. Szkoda tylko że czasem kampujesz gunnerem :)

Hehehehe bo czasem sa takie chwile ze zgine od 5 do 10 razy pod rzad i musze sie odegrac :)

musimy we dwoje zlac iro bo z osobna to niemamy szas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 00:42, DR.SIURAK napisał:

musimy we dwoje zlac iro bo z osobna to niemamy szas


Racja, musimy tak zrobić. Zauważyłem ze iIrokeza chce zlać coraz wiecej osób, czyżby az tak sie wozi po tych mapach.....
Wczoraj miałem zły dzień, wyszedłem na minusie i ze 3 razy mnie Iro zabił. Trzeba bedzie dziś mu oddać.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 11:03, Mysza z PC TS napisał:

> musimy we dwoje zlac iro bo z osobna to niemamy szas

Racja, musimy tak zrobić. Zauważyłem ze iIrokeza chce zlać coraz wiecej osób, czyżby az tak
sie wozi po tych mapach.....
Wczoraj miałem zły dzień, wyszedłem na minusie i ze 3 razy mnie Iro zabił. Trzeba bedzie dziś
mu oddać.... :)

ja tez lekko do tyłu.iro jest z extraklasy a my z 2 ligi musimy grac 2-1 to moze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 13:30, DR.SIURAK napisał:

ja tez lekko do tyłu.iro jest z extraklasy a my z 2 ligi musimy grac 2-1 to moze sie uda


No z ekstra a my nawet nie nalezymy do pierwszej ligi tylko do drugiej, nawet moze byc tak ze nas dwoch nie starczy na niego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 14:20, iro1979 napisał:

A najfajniejsze jest to że mam 3 purple hearty i będe teraz szpanował :D https://www.novaworld.com/Players/JoStats.aspx?id=112453256384&p=646067


Szpanował, chyba medykiem po lanszach i szukał zaleza dla zdrowie. O to ostanie nie musisz sie martwić jest wiele osób które zaaplikuja ci Fe, a przeciez wiesz ze AK47 ma 270 jednostek tego cennego pierwiastka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 14:20, iro1979 napisał:

A najfajniejsze jest to że mam 3 purple hearty i będe teraz szpanował :D https://www.novaworld.com/Players/JoStats.aspx?id=112453256384&p=646067

masz zakaz grania medykiem do odwołania ty tylko mozesz grac jak bedziesz nosił stingera,ale to dziwne 3 purpurowe a tylko 2 za medyki.moje kondolencie czy gratulacie wybiesz sobie bo ja niewiem,wkoncu robisz przy trupach,a ten dubel to była dobra sprawa i chyba nim mnie wyprzedziłes-jak bys sobie przypomniał mniejwiecej jak wyszłes na tej planszy co nas z zenkiem wywaliło to bys napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sie stało NW bo jakos sie nie moge polaczyć a jak sie juz uda to nie moge dolaczyc do zadnej rozgrywki. Nie mam nawet tych siatelek i oznaczen w tych pierwszych kolumnach..... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
Nie wiem, nie pamiętam. chyba byłem 2 lub 3. ratio słabe bo tylko 10 do przodu chyba 59/49 lub 49/39 jakoś tak, troche medów i przejęć. Nie jestem zadowolony z tamtej gry, ten dabyl mnie troche pocieszył :). Koniu na novej jesteś w najlepszej 50 za zeszły tydzień (chyba w 2 kategoriach - jedna to za ilość twoich zgonów hehe ale się nie przejmuj bo ja jestem tam wyżej :/). Za medy jestem za to 6 i apropo medów wole 3 purple niż 3 combat medic bo purple ciężej wywalczyć (nie licząc pierwszego) zresztą sam zobaczysz ;). Combat medic będe miał niedługo bo jak będzie 7500 medów a idzie mi 100 na dzień bez wysiłq.
PS: KOLEJARZ -> czasami nova pada i nie da rady się podłączyć, jak grasz to grasz ale jak wyjdziesz to już nie wejdziesz. Poznajesz to po tym że świeci się "N" w lewym górnym rogu ekranu (jak grasz), a jak nie grasz to nie zobaczysz i pozostaje czekac. Mi kumple z klanu mówią jak grają czy "N" już zgasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 15:40, Mysza z PC TS napisał:

Co sie stało NW bo jakos sie nie moge polaczyć a jak sie juz uda to nie moge dolaczyc do zadnej
rozgrywki. Nie mam nawet tych siatelek i oznaczen w tych pierwszych kolumnach..... ?

Ups masz racje - coś się popsuło. Do gry się wejść nie da :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 16:59, iro1979 napisał:

> Co sie stało NW bo jakos sie nie moge polaczyć a jak sie juz uda to nie moge dolaczyc
do zadnej
> rozgrywki. Nie mam nawet tych siatelek i oznaczen w tych pierwszych kolumnach..... ?
Ups masz racje - coś się popsuło. Do gry się wejść nie da :C


No i własnie o tym mówie i mnie krew zalewa bo ja jak głupi aby poczekać na post tutaj postanowiłem odinstalowac gre i zainstalować na nowo. Pomyślałem ze coś u mnie a tu okazuje sie ze u nich zmarnowałem tylko czas, chyba pojde na bronka z tego całego zamieszania.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować