Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Joint Operations Typhoon Rising - wszystko o grze

1187 postów w tym temacie

POD jakim grasz nickiem w Joint operation??? i czy wogule grywasz na AAS i TKOTH??? rada: nie grywaj na COOP najwyzej tylko dla rozrywki;D naucz sie grac na AAS i TKOTH;D pozdro

[m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 16:03, barteg napisał:

mam dwa profile LUQE lub barteg ( LUQE to profil mejego brata ale mu nabiłem duzo doswiadczenia
wiec gran raczej na nim ) A ty ?

:/ nici z tego doświadczenia. Chyba grałeś na coop lub na serwerach nierankingowych :/ Graj na thrunderach lub na spec ops''ach (te są trudniejsze serwery dla początqjących bo nie widac skąd strzelają i nie ma trasy pocisqw). STATY SPRAWDZA SIĘ NA WWW.NOVAWORLD.COM Najlepiej się zaloguj na novej (sign up) i sprawdzaj postępy. Tam będziesz widzaił medale, ratio i takie tam ciekawe rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no IRO dobrze ci mowi. ja teraz mam nick Px2-WislaCracov- albo czasami jeszcze Px2-Piter-. TRENOJ TRENOJ BARTEG TO MOZE BEDZIESZ TAKI DOBRY JAK IRO ;D

[m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 15:12, Px2-Piter- napisał:

no IRO dobrze ci mowi. ja teraz mam nick Px2-WislaCracov- albo czasami jeszcze Px2-Piter-.
TRENOJ TRENOJ BARTEG TO MOZE BEDZIESZ TAKI DOBRY JAK IRO ;D

Hehe, bez przesady :P. Dodaje fotke, może ratio 1,5 ale teamy bez porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 18:57, Px2-Piter- napisał:

IRO naucz mnie tez tak BEDE CI PLACIL ZA LEKCJE ;DDDDDD pls;] hehehe

To nie jest szczyt moich możliwości :P. Mam nadzieje że jeszcze przed grudniem się spotkamy na wojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 14:54, barteg napisał:

mam pytanie przy instalacij tej gry nie zainstalowałem Punk Busteraz skąd mam go jeszcze wziazc
?

Włóż płytkę z grą do napędu. Znowu pojawi ci się menu z tymi opcjami install JO i poniżej jest install punkbuster. Jak nie zadziała to wpisz w googlach punkbuster.
PS: widzę że masz chęć grać na rankingowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 15:24, barteg napisał:

Kurde czemu mnie ciagle wywala z gry jak mam wlaczonego punk bustera ?

Zainstalowałeś go, ale nie wiem czy aktywowałeś w ustawieniach gry. Trzeba zaznaczyć V przy punkbuster w opcjach gry. Jeśli to nie jest ten problem to spróbuj po wczytaniu mapy wcisnąć szybko tyldę "~" (to ten znaczek koło jedynki) i wpisz "pb_security 0" powinno pomóc. Nie wiem czym to jest spowodowane ale podobno pomaga.
PS: Mam nadzieje że to jest to pierwsze bo wpisywanie cały czas pb_security 0 jest pewnie uciążniwe. Dobrze że nie mam takiego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 07:54, iro1979 napisał:

> IRO naucz mnie tez tak BEDE CI PLACIL ZA LEKCJE ;DDDDDD pls;] hehehe
To nie jest szczyt moich możliwości :P. Mam nadzieje że jeszcze przed grudniem się spotkamy
na wojnie ;)

a males grac przez 12 dni.co jedziesz na bora bora?wczoraj ustrzeliłem dwa duble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa to pb_scurity 0 teraz działam na serverach : thuneder 1 , 2 ,3 ciągle przed osatanie miejsca dobrze jak na pierwszy raz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 21:45, barteg napisał:

Działa to pb_scurity 0 teraz działam na serverach : thuneder 1 , 2 ,3 ciągle przed osatanie
miejsca dobrze jak na pierwszy raz ?

Nieźle oby tak dalej :P. Tu nie grają noob''y więc szybko się nauczysz jak grać. Ratio masz narazie 0,4 ale mam nadzieje że cały czas będzie lepiej. Nie wiem czy umiesz sprawdzać swoje staty więc na wszelki wypadek podam ci linka do twoich statów https://www.novaworld.com/Players/JoStats.aspx?id=35638131741&p=646067
Dobrze że zabijasz nożem ;)
PS: Strzelaj w głowy!!!
PS2: KIM GRASZ? Jaką klasą postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 20:52, DR.SIURAK napisał:

> > IRO naucz mnie tez tak BEDE CI PLACIL ZA LEKCJE ;DDDDDD pls;] hehehe
> To nie jest szczyt moich możliwości :P. Mam nadzieje że jeszcze przed grudniem się spotkamy

> na wojnie ;)
a males grac przez 12 dni.co jedziesz na bora bora?wczoraj ustrzeliłem dwa duble.

Mam urlopu 12 dni ale nie będę grał tyle :P Pojawię się w poniedziałek. Od grudnia będę grał prawie tak często jak kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 21:45, barteg napisał:

Działa to pb_scurity 0 teraz działam na serverach : thuneder 1 , 2 ,3 ciągle przed osatanie
miejsca dobrze jak na pierwszy raz ?

barteg odchudz sobie postac,po jednym granacie nos i wywal pistolet .bedziesz lrzejszy i przez to bedziesz sie mógł szypciej ruszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozesz jasniej ? hahaha ale dzisiaj cie Irokez jakis gość rozwalił ha hah a więc to bylo tak :
Jedziemy sobie wozem opancerzonym - Iro kieruje jedziemy i jedziemy ja trzymam w ręku moją snipre m21 a Iro w kieszeni ma kałach az wreszcie trzask ktoś z 50cala zddjął przez szybe opancarzoną irokeza tak sie smialem ze z krzesła spadałm , patrze patrze i trask w Iro hahahahah ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 13:53, barteg napisał:

mozesz jasniej ? hahaha ale dzisiaj cie Irokez jakis gość rozwalił ha hah a więc to bylo tak
:
Jedziemy sobie wozem opancerzonym - Iro kieruje jedziemy i jedziemy ja trzymam w ręku moją
snipre m21 a Iro w kieszeni ma kałach az wreszcie trzask ktoś z 50cala zddjął przez szybe opancarzoną
irokeza tak sie smialem ze z krzesła spadałm , patrze patrze i trask w Iro hahahahah ...

E tam i tak na każdej mapie mam średnio ratio 2.0 :)
PS: Co do odchudzania postaci to poustawiaj sobie wszystkie klasy postaci tak jak najczęściej je używasz żebyś jak najmniej czasu spędzaqł przy armory. Ja np. medyka po stronie rebelii mam tak: AK47 + 180 naboi + shotgun + 3 fragi. Tak jest obciążony na light i szybciej biega. Inni mają też wywalonego shotguna by móc nieść więcej amunicji lub flashe (bardzo przydatne). Na Heavy mam obciążonego riflemana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować