Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Joint Operations Typhoon Rising - wszystko o grze

1187 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2006 o 19:37, barteg napisał:

Uhuhu cóś w góre mi saty idą chyba ...:D


No to gratulacje człowieku..........

---> Iro
Wogóle to coś ostatnio słabo cie widuje i wogole jakos Px2 tez nie widze a zawsze jestem o 18
od poniedzialku do niedzieli. No moze czasem wyskoczy jakis wyjatek to wtedy nie moge........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zupelnie nie rozumiem dlaczego, ale wszystkie gry na tym enginie(gralem w demo typhoon rising i delta force extreme)strasznie sie nie lubia z moim kompem, mimo ze powinny pieknie smigac. mam strasznie niski framerate nawet na minimalnych ustawieniach.
celeron 2.0 GHz, 512 mb ram(400mhz), radeon 9000 64 mb ram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 04.11.2006 o 19:45, Mysza z PC TS napisał:

Wogóle to coś ostatnio słabo cie widuje i wogole jakos Px2 tez nie widze a zawsze jestem o
18
od poniedzialku do niedzieli. No moze czasem wyskoczy jakis wyjatek to wtedy nie moge........

grałem dzisiaj i widziałem konia, zenka, hellfiera i dzika ze mną to 5 :). Ja będę grał więcej od grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 20:33, MarneusPL napisał:

zupelnie nie rozumiem dlaczego, ale wszystkie gry na tym enginie(gralem w demo typhoon rising
i delta force extreme)strasznie sie nie lubia z moim kompem, mimo ze powinny pieknie smigac.
mam strasznie niski framerate nawet na minimalnych ustawieniach.
celeron 2.0 GHz, 512 mb ram(400mhz), radeon 9000 64 mb ram.

wiem że twój komp spełnia minimalne wymagania gry ale te gry muszą mieć mocną maszynę do grania. Ja mam AMD Athlon 64 3000+ , 1 GB ramu i GF6600GT i na średnich detalach w 1280:1024 robi około 50 klatek na sekundę ale są mapy że liczba klatek na moment spada do 3 (raz się tak zdażyło) a średnia liczba klatek to 17-18. Naszczęście tylko na kutu i jeszcze jakiejś co nazwy nie pamiętam i to musi grAć około 80 osób. Nie bez znaczenia jest szybkość internetu. Nie wiem czy masz kase na zmianę kompa, ale jak chcesz pograć nie tracąc nerwów to spraw sobie conajmniej taką konfigurację jak ja mam. Teraz taki komp powinien kosztować stosunkowo nie dużo. Jak się zdecydujesz na "upgrade kompa" to zajżyj do tego wątku http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=92&u=4970 powiedz ile masz kasy to ci doradzą co jest teraz tanie i dobre.
PS: Dla tych gierek warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 10:34, DR.SIURAK napisał:

iro miałes sobie kupic karte 7000 cz cos takiego?szkoda ze wyszłes my z zenkiem pykalismy do
22-ej.

tak, ale becel się rozeszedł. Teraz to najważniejszy jest dla mnie internet 1mb/s. Jak będę miał 650-800zł na zbyciu to napewno sobię kupię :). Zresztą karty cały czas tanieją a ja teraz mało gram więc nie ma sensu teraz kupować. Za miesiąc napewno będzie taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*umieszczanie obrazków niezwiązanych z treścią posta, a na nich:
*niekulturalne słownictwo
*rynsztokowe gesty
*symbol hitlerowski
*chamskie obrażanie na tle narodowościowo-wyznaniowym
*wszystko to wielokrotnie

Ban.
"święta wojna" dałeś w podpisie.... Święta? Nie używaj znaczenia słów, których sens obrażasz takimi zestawieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nareszcie moge sie czyms pochwalic.w top liscie jestem pare razy,sukces.tyle ze pograłem w srode bo było swieto,czwartek i piatek miałem wolne.w sobote i niedziele grałem mało bo internet był cieniutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 16:04, barteg napisał:

Teraz pokłony chłopy patrzcie ile dzisaj med save zaliczyłem HA ?
iro daj linka do swoich statów.

barteg ty nie grasz na statystyki,chyba ze masz innego nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 18:20, barteg napisał:

ja mam nicka LUQE bo gram na profiliu brata ./

pod luqe nie ma statów.chyba ze jesten ociemniały.zobacz sobie top liste px2-koniu-wkoncu moge sie czyms pochwalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 16:04, barteg napisał:

Teraz pokłony chłopy patrzcie ile dzisaj med save zaliczyłem HA ?
iro daj linka do swoich statów.

Nie dam ci linka bo to nie ma sensu. Najlepiej sam zaloguj się na www.novaworld.com weź naciśni ten czerwony przycisk z "sign in"<- click here to begin i wpisz login i hasło twojego konta (tak jak na początq w grze. Potem włazisz na zakładkę "players" -> tu wyświetlą się twoje wszystkie konta i bdzie też linijka do szukania statów innych graczy, ale wcześniej zaznacz "Partial Match" bo inaczej jak coś przekręcisz w niq lub zapomnisz parę literek to nie znajdzie. Wpisz Px2-irokeZ- lub lepiej Px2-oldirokeZ- (to są moje stare staty :P). Napisz czy już umiesz szukać statów innych graczy. Jak nie to dam ci link do swoich statów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

iro ratój ,napisz mi jak masz ustawione opcie video(wszystkie)bo mnie leja nawet w miescie.taki lag miałem wczoraj ze mam dosc.internet miałem ok i do niego nie mam sie co przyczepiac.wczoraj grałem 2 x na markeciku,i cos jest nie tak strzelam z ganera (jak zwykle w miescie)i zabijam goscia po około 70 pociskach.grałem na duzym serwerze i małym.napewno mam cos nie tak ustawione.poza tym pogratulowac top listy.(zakaz grania madykiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować