Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Joint Operations Typhoon Rising - wszystko o grze

1187 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2007 o 19:17, DR.SIURAK napisał:

co to znaczy727 Players logged in to the community.,tak pisz pod statami?

Chyba chodzi o to ile osób jest zalogowanych aktualnie na novej i chodzi tu o wszystkie gry na novej+ zalogowani na stronie internetowej. Tak mi się wydaje.
PS: dzisiaj miałem chęć pograć ale mi chyba kabel do monitora padł, muszę kupić w poniedziałek i znowu 40zł w plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 20:18, iro1979 napisał:

> co to znaczy727 Players logged in to the community.,tak pisz pod statami?
Chyba chodzi o to ile osób jest zalogowanych aktualnie na novej i chodzi tu o wszystkie gry
na novej+ zalogowani na stronie internetowej. Tak mi się wydaje.
PS: dzisiaj miałem chęć pograć ale mi chyba kabel do monitora padł, muszę kupić w poniedziałek
i znowu 40zł w plecy

jak moze kabel taki gruby walnac?.ps.odbijam sie powoli od dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nie kabelek DVI uniemożliwia mi grę. Płyta główna mi siadła :/. Będę musiał odesłać do producenta, jednak narazie się urwał z nim kontakt. Najwcześniej będę grał za miesiąc :/. Szkoda bo Piter obiecał mi na sobie ustrzelić doubla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra ktos moze na obrazie panoramicznym?bo ja tak i mam problem .w grze jest opcia widskrin co tyczy własnie obrazu 16;9 i własnie po właczeniu tej opcji pojawia sie problem.w grze napisy nad gosciami sa nad głowa a umnieim dalej od gracza tym nizej (w helikopterze nawet 2 centymetry nizej)przez to sie zle gra bo nie wiem kto jest przeciwnikiem a kto nie.najwiekszy problem jest jak sa fredleje!zdiecia nie moge dac bo ciagle wychodzi jakis bład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe każdy chciałby grać pewnie na obrazie panoramicznym ale nie każdy ma warunki i sprzęt, moze pkaz nam to obrazowo bo jakos nie moge sobie wyobrazic tego co opisujesz........

Tak wogole to ktos pyka jeszcze w JO bo ostatnio to wogóle nikogo nie widuje nawet w niedziele, czyżby sie wam gierka juz znudziała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 10:07, Mysza z PC TS napisał:

Hehehe każdy chciałby grać pewnie na obrazie panoramicznym ale nie każdy ma warunki i sprzęt,
moze pkaz nam to obrazowo bo jakos nie moge sobie wyobrazic tego co opisujesz........

Tak wogole to ktos pyka jeszcze w JO bo ostatnio to wogóle nikogo nie widuje nawet w niedziele,
czyżby sie wam gierka juz znudziała ?

Ja bedę grał. Teraz pewnie grałbym nonstop bo mam urlop, ale płyte główną wysłałem do serwisu jakiś tydzień temu (te ich jakieś RMA trzeba było nadać i troche to trwało). Liczę za jakieś 3 tygodnie dostane ją z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 10:07, Mysza z PC TS napisał:

Hehehe każdy chciałby grać pewnie na obrazie panoramicznym ale nie każdy ma warunki i sprzęt,
moze pkaz nam to obrazowo bo jakos nie moge sobie wyobrazic tego co opisujesz........

Tak wogole to ktos pyka jeszcze w JO bo ostatnio to wogóle nikogo nie widuje nawet w niedziele,
czyżby sie wam gierka juz znudziała ?

chodzi mi o to ze jak gram to napisy mam pod gosciem.jak stoi koło mnie to jest ok ale im dalej sie oddala tym napis mam coraz nizej.problem jest jak cholera jak sa fredleje bo napisy sa nisko i nie wiem kto jest przeciwnikiem,strzelam losowo jak widze ze go ranie to przestaje.co do graczy to jest ich nawet sporo,dzisiaj grałem i boło około 12 polakow w tym sporo nowych.stale to widze ze graja ja,zenak,bols,tomasz,jakiz zielarz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 13:40, iro1979 napisał:

> Hehehe każdy chciałby grać pewnie na obrazie panoramicznym ale nie każdy ma warunki i
sprzęt,
> moze pkaz nam to obrazowo bo jakos nie moge sobie wyobrazic tego co opisujesz........

>
> Tak wogole to ktos pyka jeszcze w JO bo ostatnio to wogóle nikogo nie widuje nawet w niedziele,

> czyżby sie wam gierka juz znudziała ?
Ja bedę grał. Teraz pewnie grałbym nonstop bo mam urlop, ale płyte główną wysłałem do serwisu
jakiś tydzień temu (te ich jakieś RMA trzeba było nadać i troche to trwało). Liczę za jakieś
3 tygodnie dostane ją z powrotem.

a na płycie chodnikowej sie nie da!wracaj ostatnio nawet helli grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może ktoś wie co to za komunikat -ENUMERATING SESSION.....kiedy zakładam serwer , wchodze do gry to jestem tylko jedynym graczem inni nie mogą wejść ,wyskakuje im właśnie ten komunikat w momencie łączena się z założonym przezemnie serwerem i dupa....ustawienia mam takie same ja koleś z którym gram ja do niego na serwer wchodze a inni do mnie nie o co kór.. chodzi???? może ktoś miał podobny problem , można to zaobserwować na innych serwerach gdzie jest tylko jeden gracz oni mają to samo.....ale co to jest???
sory za dubla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem ale już nie wiem. Wiem za to kto może wiedzieć bo każdy miał taki problem. U nas w klanie Zenek stwiał serwer. Coś było trzeba pozmieniać. Zapytaj na tym forum http://batory.softomasz.pl/px2/forum/index.php?s=d98704a45686cf4e200bb853b8c2ec64&showforum=10 bo zenek tu nie przychodzi. Zapytj ogólnie, nie tylko zenka może ktoś inny też pamięta jak to się robiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 12:56, Q7Q napisał:

i nadal niewiem o co chodzi

A już coś mi się świeci. Firewalla trzeba jakoś ustawić odpowiednio, ale ja nie wiem jak. Możesz go wyłączyć (firewall) i pójdzie na 100%. Jednak wyłączaj go tylko przed grą i włączaj odrazu po zakończonej grze bo wirusy złapiesz. Najlepiej znać porty jekie trzeba odblokować ale o to już pytaj na tamtym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety wyłączyłem firewalla i zrobiłem serwer i dupa siedziałem sam ...nikt nie może się podłaczyć ENUMERATING SESSION

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w modemie jakiego uzywam jest opcja odblokowania portów...hmmm....może to tu ....ale jaki potr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
Zwróć uwagę że firewall masz w windows i w programach antyvirusowych. Może poprostu wyłączyłeś tylko 1 z nich a drugi robił swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byłeś blisko iro1979 firewoll jest też w modemach routerach i innych syfach między innymi w tym co ja mam ( niestety niemam wyboru mieć czegoś innego) a mianowicie modem z routerem livebox tp troche trzeba pokąbinować ale rozgryzłem tego bydlaka...wyłączenie w nim firewola nic nie pomagało musiałem otworzyć porty UDP 32768
w moim przypadku z livebox wejść w konfuguracje--serwery LAN--dodaj--(name)JOTR1--(protokol)UDP--(od)32768--(do)32768--zapisz prościej się już nieda

a to co znalazłem też dla innych przypadków
http://portforward.com/english/routers/port_forwarding/Netgear/DG834PN/Joint_Operations_Typhoon_Rising.htm
i jazda..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam sprawnego kompa. Moge grać. To grafika, a nie płyta główna mi siadła. Zmieniłem na 7900GS jednak dalej pozostał problem z netem. Mogę grać z rana jak mam znośne pingi bo np. teraz mam 170 najmniej O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 14:28, iro1979 napisał:

Mam sprawnego kompa. Moge grać. To grafika, a nie płyta główna mi siadła. Zmieniłem na 7900GS
jednak dalej pozostał problem z netem. Mogę grać z rana jak mam znośne pingi bo np. teraz mam
170 najmniej O.o

ile taka grafika kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować