Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Joint Operations Typhoon Rising - wszystko o grze

1187 postów w tym temacie

Ja kupiłem na giełdzie (CGK) za 645zł, dokładnie się nazywa Galaxy Geforce 7900GS 256MB 1,2ns z wiatrakiem zalman. Karty jeszcze nie podkręcałem, ale na full detalach w 1280/1024 mam 30-45 klatek, prawie cały czas jest ponad 40 i żadko spada na mniej. Szukałem na serwisie www.skapiec.pl i była tam taka sama najtaniej za 599zł. Jak chcesz mieć taką to zwróć uwagę na pamięci 1,2 czy 1,4ns. Ta z szybszymi pamięciami ma lepiej taktowany rdzeń i pamięci. Temperatura nie przekracza 52 stopni, a można ją podkręcić spooooro bo pisze że zwalnia by się ochłodzić przy 130stopniach :). Jednak karty niedługo stanieją bo te gf8xxx wychodzą lowend''owe i radeony 2xxx. Sam się zastanawiałem nad GF8800GTS 320MB za 1150zł ale już by mi na procka nie starczyło (zamówiłem AMD 2x4800+). Kartę musiałem kupić bo 6600gt nie działa :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omg..naprawde tu sie cos dzieje?:D nie wiedzialem...to moze jakies dobre forum by zalozyc bo to mi jakos nie pasuje :}

---
RiNo.dem-TrO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Retreat is no option :P
To ja Px2-irokeZ- a Dr.Siurak to Px2-koniu-. Ja zacząłem grać dopiero od wczoraj po dłuuugiej przerwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 10:09, iro1979 napisał:

Retreat is no option :P
To ja Px2-irokeZ- a Dr.Siurak to Px2-koniu-. Ja zacząłem grać dopiero od wczoraj po dłuuugiej
przerwie

px2 to jescze funkcjonuje? bo cos na waszym forum przeczytalem ze mozecie grac pod tagiem px2 for fun only, czy cos takiego...

co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem. Pamiętam że w październiku zaczęły sie problemy. Mało kto grał, tylko ja, koniu i bols w miare często. Zenek, Piter i Hellfire pokazywali się okazyjnie. Razor odeszedł. Z kilkoma innymi osobami nie wiem co się działo. Ja od chyba września miałem problem bo nie mieszkam tam gdzie mieszkałem. Grałem tylko jak wracałem do domu (raz na 2 tygodnie). otem zamontowałem sobie tu neta i padł mi zasilacz, potem płyta i karta graficzna - przez to mnie nie było strasznie długo. Teraz jest ok i mogę grać, ale tylko do południa bo potem mam pingi ponad 100 i nie ma przyjemności z gry. Pali sie często zółta kropka (nienawidze dostawcy neta :/). Dlatego będzie mnie widać na serwerach w weekendy z rana. Sekcja JO się rozpadła bo nie miał kto w nią grać.
PS: Dumny jestem ze swojego Px2 :P i będę grał dalej pod tagiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 23:22, the dem napisał:

omg..naprawde tu sie cos dzieje?:D nie wiedzialem...to moze jakies dobre forum by zalozyc bo
to mi jakos nie pasuje :}

---
RiNo.dem-TrO

czesc dem pl,ale ty to tez nie masz nawalone grania!ciezko cie spotkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dłuuugiej przerwie postanowilem pograc w tą gierke ale od razu pojawil sie problem. Gdy mija ok.1 min. od przylaczenia sie do servera, wywala mnie i pojawia się takie cos \/ Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dłuuugiej przerwie postanowilem pograc w tą gierke ale od razu pojawil sie problem. Gdy mija ok.1 min. od przylaczenia sie do servera, wywala mnie i pojawia się takie cos \/ Proszę o pomoc!

20070301163349

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 16:33, kupczyk11 napisał:

Po dłuuugiej przerwie postanowilem pograc w tą gierke ale od razu pojawil sie problem. Gdy
mija ok.1 min. od przylaczenia sie do servera, wywala mnie i pojawia się takie cos \/ Proszę
o pomoc!

sciagnij moze update,włacz punkbustera w opciach.moze to pomoze.
jestem chory,mam 39 stoni,i kurcze nie moge gracbo mi obraz faluje ,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 16:52, kupczyk11 napisał:

Już dawno to robilem, niestety trzeba zrobic cos innego :/

Jest na to sposób, jednak uciążliwy. Po wejściu na serwer wejdź do lini komend (tylda ~) i wpisz pb_security 0 potwierdź enterem i możesz grać. Przyczyny tego problemu nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 19:04, DR.SIURAK napisał:

> omg..naprawde tu sie cos dzieje?:D nie wiedzialem...to moze jakies dobre forum by zalozyc
bo
> to mi jakos nie pasuje :}
>
> ---
> RiNo.dem-TrO
czesc dem pl,ale ty to tez nie masz nawalone grania!ciezko cie spotkac.


hehe... no troche mam... duzo gralem miedzy wakacjami a grudniem 2006.. teraz mam mature na glowie i czasem sporadycznie wejde zeby poklikac z rino na ts... wsumie po maturze znowu zaczne grac bardzo czesto ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 19:04, DR.SIURAK napisał:

> omg..naprawde tu sie cos dzieje?:D nie wiedzialem...to moze jakies dobre forum by zalozyc
bo
> to mi jakos nie pasuje :}
>
> ---
> RiNo.dem-TrO
czesc dem pl,ale ty to tez nie masz nawalone grania!ciezko cie spotkac.


hehe... no troche mam... duzo gralem miedzy wakacjami a grudniem 2006.. teraz mam mature na glowie i czasem sporadycznie wejde zeby poklikac z rino na ts... wsumie po maturze znowu zaczne grac bardzo czesto ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 15:01, DR.SIURAK napisał:

> Sekcja JO w Px2 już nie istnieje. Gramy pod tagami 4 fun.
ze co?,dokładniej.moze na e-meil

Tak tylko przeczytałem na naszym forum (Px2). Dawno nie grałem więc forum pixcomu jest dla mnie jedynym źródłem informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 18:40, iro1979 napisał:

> > Sekcja JO w Px2 już nie istnieje. Gramy pod tagami 4 fun.
> ze co?,dokładniej.moze na e-meil
Tak tylko przeczytałem na naszym forum (Px2). Dawno nie grałem więc forum pixcomu jest dla
mnie jedynym źródłem informacji.

to twoje
http://www.jotr-medal-tracker.kos-site.co.uk/medals_awards.php
http://www.jotr-medal-tracker.kos-site.co.uk/medals_awards.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz wrciłem do gry i do formy, tylko ten lag przeszkadza ;) Może nie zawsze jest ale często. Dostawcę ochrzaniła dziewczyna, ale z marnym skutkiem. Dają linka do swojej strony żeby pobrać od nich z serwera jakies pliki i na tej podstawie mam ocenić szybkość. Wiadomo że od nich szybciej będzie lecieć niż z Niemiec lub Anglii. Chociaż pingi mieli by stałe a nie raz 47 a za moment 170 i czasem żłta kropka się pali. Prawie zawsze mam też R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Dzisiaj na treningu mojego teamu(UGRA) graliśmy tak zwane "Pistol only" (grało ok.20osób) i nawet nieźle wypadłem..2miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować