Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Joint Operations Typhoon Rising - wszystko o grze

1187 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2007 o 19:34, barteg napisał:

Hehe. Dzisiaj na treningu mojego teamu(UGRA) graliśmy tak zwane "Pistol only" (grało ok.20osób)
i nawet nieźle wypadłem..2miejsce.

dobra robota,tylko tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 18:44, iro1979 napisał:

Jak widzisz wrciłem do gry i do formy, tylko ten lag przeszkadza ;) Może nie zawsze jest ale
często. Dostawcę ochrzaniła dziewczyna, ale z marnym skutkiem. Dają linka do swojej strony
żeby pobrać od nich z serwera jakies pliki i na tej podstawie mam ocenić szybkość. Wiadomo
że od nich szybciej będzie lecieć niż z Niemiec lub Anglii. Chociaż pingi mieli by stałe a
nie raz 47 a za moment 170 i czasem żłta kropka się pali. Prawie zawsze mam też R

mi tez tak dawali http://noc.gts.pl/,dopiero naprawde totalnie ich zjeba.....przyszedł fachowiec cos poprawił i było ok.musisz dymic cały czac,aby wiedzieli ze cos jest nie tak.pamietasz jak ja nie mogłem grac.a lagi masz zawsze jak ciebie zabija,a jak ty mnie to juz nie ma lagów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 10:29, dominik713 napisał:

A gdzie można qpić tą gre?

Na necie cieżko znaleźć, prawie nigdzie jej nie ma :/. Jak już znajdziesz to cena cię przerazi. Pozostaje allegro. Tam ceny są do przyjęcia 15-20zł. Możesz ją też dostać kupując kartę graficzną, kiedyś dawali do GF6600GT, a potem niektóre firmy do lepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio ustrzeliłem doubla ,niesety na nie rankingowym serverze xD(UE-Server)
PS. Ostatnio z kolegą z klanu (Shinobi jeśli on wam coś mówi xD) snajpiliśmy na mapie Black Rock Beach (Thunder 1) To ustrzliłem pare niezłych headshotów.
PS2. Znacie takiego gościa jak LynX on chyba był w CoSZach a dziś go widzialem bez team''u :)
PS3. Zakładam siobie nowy nick na którym teraz raczej gram ale dla zabawy ( Px2-CoszUGRA -->tak nazywa się ten nick). Nickiem barteq-UGRA- gram wtedy kiedy chcę by mnie rozpoznawali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 18:46, iro1979 napisał:

Nova zdechła właśnie na 2 tygodnie :/


Wiemy i co my teraz bedziemy robic ? Chyba trzeba skoczyc po browarka i czekac te 2 tygodnie az ja z powrotem wlacza........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

własnie chciałem sobie zagrac a tu kicha.nawet staty nie działaja.moze ktos zagra zemna w symulator snopowiazałki-multiplyer.(w koncu odpaliłem BF2-myslałem ze tam zabije czas, tam tez kicha,cholera kolejny patch,chyba juz godzine sie sciaga i dopiero 23%.JO napewno 2 tygodnie nie bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 10:30, Mysza z PC TS napisał:

> JO DZała,własnie grałem.

Nie możliwe, chyba zaraz zobacze bo musze sobie pograc w JO........

tylko staty niedziałaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 16:50, DR.SIURAK napisał:

tylko staty niedziałaja


Wiem widziałem, sprawdziłem to jeszcze tego samego dnia co napisałeś ze Nova działa........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 11:05, Mysza z PC TS napisał:

> tylko staty niedziałaja

Wiem widziałem, sprawdziłem to jeszcze tego samego dnia co napisałeś ze Nova działa........

ale ja niewidziałem zeby cos pozmienali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 17:53, DR.SIURAK napisał:

ale ja niewidziałem zeby cos pozmienali.


Tzn. co masz na mysli czy to że działała czy jakis kosmetyczne sprawy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 22:47, DR.SIURAK napisał:

staty działaja,ale zmian nie widziałem

Co z tą Novą? Działa, czy nie działa. Staje przy 80% logowania! Czy ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 23:52, sniper6666 napisał:

> staty działaja,ale zmian nie widziałem
Co z tą Novą? Działa, czy nie działa. Staje przy 80% logowania! Czy ktoś coś wie?

gralismy poł dnia i wszystko chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buahaha , wczoraj strzeliłem swojego trzeciego(drugiego na rankingowym seerverze) doubla! Jeśli chce wiedzieć więcej jak ustrzeliłem doubla czytajcie :D
Server- Thunder 1
Godzinia- coś około 10.30
Mapa: Cecoa Crossroads
Team- Rebel
Broń- Zapomniałem jak sie nazywa ale nie SVD ...xD
Opis+ Snajpie sobie w krzaczkach na pagórku i moim oczom ukazują się dwie główki..jedna troche przed drugą..pprzmierzyłem..i oddałem strzał

Barteq-UGRA- killed xxx
Barteq-UGRA- killed xxx with double kill xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować