Zaloguj się, aby obserwować  
Gordon92

Starsky and Hutch

16 postów w tym temacie

Słyszał z was ktoś od tej grze? Gra na motywach serialu telewizyjnego o tym samym tytule.
Gra bardzo skojarzona do driver i na tym samym polega. Uczestniczymy w pościagach policyjnych. Gra nie jest dość stara wypuszczona 2004 r. Przez Cenege. Gra dość wysoko oceniona.
Kto grał w tą grę niech się wypowie.
Ja osobiście w nią nie grałem.

Pozdrawiam i zapraszam do tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 15:18, Carl92 napisał:

Podobno gra lepsza od samej pierwszej części Drivera.


Gierka jest całkiem niezła. Prosta grafika i ogólna prostota gry nie przeszkadzają w tym, żeby cię wciągnęła na długi wieczór.

Hmm... Czy lepsza od Drivera? Moim zdaniem nie, bo Driver to gra, w którą można wciąż grać i się nie nudzi.
Chociaż to tylko moje zdanie, a o gustach ponoć się nie dyskutuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też grałem i polecam. Dobra gra na chwilę relaksu, choć czasami potrafiła mnie nieźle wkurzyć:D Nie udało mi się jednak odblokować wszystkich dodatków. Zależało mi na tym ale nie podołałem.:D A wie ktoś może jakiej marki był ten samochód, którym oni jeździli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam. Kupiłem za 9zł w grudniu 2004. Pamiętam jak grałem w to z kolegami w 2 osoby. 1 prowadzi auto a druga strzela. Zabawa była przednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra była fajna, ale strasznie trudna, jeden musiał prowadzić, a drugi kumpel strzelać, bo inaczej było strasznie ciężko. Może sobie ją jeszcze przypomnę i trochę pogram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować