Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Testerzy poszukiwani

175 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2006 o 15:49, Szewczu napisał:

hehe :) no ciekawe co Soleila jada na obiadek :) by się z tobądzieliła hehe :) może Sushi ??
Pozdro!


nie jestem w temacie. rozumiem, zę Soleila to jeden z CD projektowców?
sorry za niewiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.10.2006 o 15:57, Azrathel napisał:

nie jestem w temacie. rozumiem, zę Soleila to jeden z CD projektowców?
sorry za niewiedzę.


Sol jest jedną z najaktywniejszą na forum pracownic CDP (nie lubię odmiany żeństkiej rzeczownika "pracownik" ;))

gdybym miał 18 lat, mieszkał w Warszawie i nadmiar wolnego czasu - zgłosiłbym się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się tylko wydaje, czy podane wymagania nie są jakoś szczególnie wygórowane ? Troche to dziwne.
Ja się spodziewałem, ze jak to zwykle bywa, musisz jeszcze:
- mieć prawko Kategoria B - choć to jeszcze zależy od zawodu. To juz jest jakies wymaganie, gdyż ja np. jestem jeszcze w trakcie wyrabiania (z braku czasu i odrobiny szczęścia od ponad dwóch lat :P)
- posiadać conajmniej kilkuletnie doświadczenie na omawianym stanowisku - to juz jest norma : /
- wyższe wykształcenie o kierunku powiązanym z potencjalnym zawodem - min. tytuł magistra, inzyniera czy czego tam innego ;)
- a w przypadku pracy w firmie branży CDP, oczywiście konieczna znajomość podstawowych języków programowania itp. (tu już większość luda - w tym i ja - wysiada na wstępie ;P)

A tu widzę tylko, ze wystarczy mieszkać w W-wie, mieć ukończone 18 lat i coś tam "gawarić pa anglijskij" :P
Nie oszukujmy się: ludzi spełniających te wymagania jest na pęczki (chociaż mogę się mylić :), a samych bezrobotnych w Polsce jeszcze więcej.
Także powtarzam: z mojego doświadczenia troche to dziwne. :S

Z drugiej strony, to tylko stanowisko testera ... ale mimo wszystko nawet testerzy za "figo-fago" robić nie będą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przekichana robota. Siedzieć 8 godzin i przechodzic ciagle ten sam etap na wszystkie mozliwe sposoby, tylko po to by na kocu stwierdzic, ze wszystko jest ok ;) Gry bardzo lubię, ale dziękuje - nie dla mnie ta oferta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wawa jest ( w pobliżu ), angielski - ok, chętny i gotowy - tak, znajomość gier jest !!!!!!!!!!!!!

Nawet wysokiej pensji bym nie wymagał - ale moja wina, że mam 13 lat ?! ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spełniam prawie wszystkie oopcie
Mieszkam w wawie
Znam gry komputerowe
My english is perfect :)
no i niestety :(
nie mam 18 lat
9-17 szkoła ,nauka itp
Nieee przeklęta szkoła niszczy życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 16:32, dark raziel napisał:

Drugi raz się nie zbłaźnię...


Aż tak źle poszło wcześniej? No daj spokój.. Spokojnie możesz próbować raz jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować