Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Testerzy poszukiwani

175 postów w tym temacie

Dobra koniec temtu moge sie zalozyc ze kiedys sie natkniecie w jakies firmie ze takie wymogi beda jak ja wam napisalem, ale tacy zalosni ludzie jak Hegemon co pewnie z pod garnuszka mamusi nie wyszedl jeszcze tego nie wiedza narx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przestalem twierdzic co wy sobie zyczycie tylko chcialem udowodnic ze dla niektorych firm list motywacyjny polega na wlasnie wychwalaniu ich firmy. Glownym pytaniem jest dlaczego chcesz pracowac w tej firmie i ja kiedys napisalem ze chce poniewaz i podalem swoje kwalfikacje, po czym powiedzano mi ze ja mialem tam napsiac dlaczego ta firma a nie inna, dlaczego chceakurat w tej firme zaczac prace co ona ma czego inne nie maja itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 11:31, Gosu napisał:

Ja przestalem twierdzic co wy sobie zyczycie tylko chcialem udowodnic ze dla niektorych firm
list motywacyjny polega na wlasnie wychwalaniu ich firmy. Glownym pytaniem jest dlaczego chcesz
pracowac w tej firmie i ja kiedys napisalem ze chce poniewaz i podalem swoje kwalfikacje, po
czym powiedzano mi ze ja mialem tam napsiac dlaczego ta firma a nie inna, dlaczego chceakurat
w tej firme zaczac prace co ona ma czego inne nie maja itp.


Po co ta dyskusja?
Ja wiem co chcę znaleźć w LM i podałem to jako wskazówkę. Inne osoby mogą szukać czegoś innego - "jeden lubi czekoladę, drugi jak mu śmierdzą nogi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super... nie ma nic nudniejszego niż testy jakiegoś mało ważnego modułu gry dla dzieci do lat 3. Ci, którzy się nakręcają na tę ofertę niech mają na uwadze wysokie koszty życia w wawie (za 1500zł to można może małe mieszkanie wynająć na obrzeżach wawy z dojazdem trwającym godzinę) oraz fakt, że te testy to niekoniecznie granie w gierki (raczej można się spodziewać testu w rodzaju "podnieś przedmiot z ziemii i upuść go. test powtórz 10000 razy" albo "w grze nie ma jeszcze grafiki ale wciskaj klawisz ''a'' na klawiaturze aż do jego uszkodzenia i sprawdź czy pierwsza klawiatura wysiądzie, czy komunikat o błędzie gry się wyświetli").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 17:22, adderek.pl.gmail.com napisał:

Super... nie ma nic nudniejszego niż testy jakiegoś mało ważnego modułu gry dla dzieci do lat
3. Ci, którzy się nakręcają na tę ofertę niech mają na uwadze wysokie koszty życia w wawie
(za 1500zł to można może małe mieszkanie wynająć na obrzeżach wawy z dojazdem trwającym godzinę)

Już prosze tak nie straszyć, tanio nie jest, ale z odrobiną fuksa można mieszkanie circa 35m wynająć w centrum za 1000 PLN (z wliczonymi opłatami), a na Grochowie to i 800 PLN jest realne (z tym, że tu sporo amunicji schodzi :P ). Dodam, że z Grochowa do centrum się jedzie 15-20 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to jakas szkola ze ja nie moge wyrazic swojej opini? Co to za dyskusja? A kim Pan jest dla mnie by tak do mnie mowic moze troche szacunku -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 17:32, Lucas the Great napisał:

> Super... nie ma nic nudniejszego niż testy jakiegoś mało ważnego modułu gry dla dzieci
do lat
> 3. Ci, którzy się nakręcają na tę ofertę niech mają na uwadze wysokie koszty życia w wawie

> (za 1500zł to można może małe mieszkanie wynająć na obrzeżach wawy z dojazdem trwającym
godzinę)
Już prosze tak nie straszyć, tanio nie jest, ale z odrobiną fuksa można mieszkanie circa 35m
wynająć w centrum za 1000 PLN (z wliczonymi opłatami), a na Grochowie to i 800 PLN jest realne
(z tym, że tu sporo amunicji schodzi :P ). Dodam, że z Grochowa do centrum się jedzie 15-20
minut.

Jedzie w 20 min ? ten dystans można szybciej przebiec, szczególnie wtedy kiedy będzie nas gonić paru panów którzy będą chcieli od nas "pożyczyć" troche gotówki, krzycząc do nas bynajmniej nie po imieniu oraz wywijając (w najlepszym przypadku) kuchennymi akcesoriami. Cięzko znaleźć w Polsce prace......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spora czesc nawet nie rozumie na czym polega testowanie gier :P
nie chodzi tu o to aby pograc sobie napisac raport: "ta gra była ####" i z dyni, choc testowac tez by sie dało w domu, byłoby wiecej chetnych choc pewnie i tak jest ich dużo, ale w domu nie mozna by sprawdzic co tez pracownik wyrabia :P ale po wynikach pracy mozna by było zalapac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za brzydkie wyrażenie ale...cholera, żeby praca nie była w Wa-wie to byłbym bardzo chętny, a tak muszę się obejść smakiem:/
No nic, może CDP otworzy kiedyś siedzibę w krakowie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spojnie spelniam wszystkie warunki oprucz ... tego ze trzeba mieszkac w wawie :/ qrcze kiedy ktos z CDP wpadnie na genialny pomysl aby otworzyc swoja jakas pod-centrale czy cos takiego w okolichach katowic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 22:19, PnPride napisał:

spojnie spelniam wszystkie warunki oprucz ... tego ze trzeba mieszkac w wawie :/ qrcze kiedy
ktos z CDP wpadnie na genialny pomysl aby otworzyc swoja jakas pod-centrale czy cos takiego
w okolichach katowic :P

no i oprUcz tego, że robisz błędy w pisowni, co wydaje mi się jest nie dpouszczalne na stanowisku testera lokalizacji !:P!
>ja wszystko spełniam oprócz tego że nie mam 18 lat. Czemu to tak jest?? przecież młodzież lepiej się zna na grach.
No tak. masz całkowitą racje.....ludzie którzy mają 19, 20 lat w oka mgnieniu tracą całe swoje doświadczenie związane z grami..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 19:57, Skwarek pl napisał:

no i oprUcz

biehiehiehie, a może zanim kogoś poprawisz sprawdzisz najpierw, która pisownia jest poprawna? ;>

No i trochę nie rozumiem tych którzy tu tylko piszą, a ja to nie spiełniam tego, a tamtego. Co nas to obchodzi. Jak nie spełniasz będzie jedna osoba mniej do konkurencji, a takie wygadywanie to głupota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować