Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War - Dark Crusade - zamówienia przedpremierowe

213 postów w tym temacie

Domek

W sklepie gram.pl ruszyły zamówienia przedpremierowe na oczekiwany przez miłośników RTS-ów drugi dodatek do Warhammera 40,000: Dawn of War. Dark Crusade to dwie nowe frakcje, strategiczna jak nigdy dotąd kampania dla pojedynczego gracza i masa innych atrakcji.

Przeczytaj cały tekst "Warhammer 40,000: Dawn of War - Dark Crusade - zamówienia przedpremierowe" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wow już sie nie mogę doczekać :) 40k bylo fajne a to moze być jeszcze fajniejsze :) eechh ale i tak nie ma to jak zwykły rpg planszowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" PROMOCYJNE WARUNKI: Możesz kupić ten produkt płacąc za wysyłkę żetonem ponieważ masz zarejestrowaną grę Warhammer 40,000: Dawn of War." I to jest to :D Niedość, że ponad 10 zł taniej to wysyłka za free. Oczywiście już zamówiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak bede mial to kupie.
warhammera dopiero z ekstra klasyki kupilem ale fajna giera.
mam nadzieje ze te 2 nowe rasy nie bede typu eldarów w nich wszystko podobne jest i trudno co zobaczyc ale to moje zdanie .
moze mi sie nie podobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze i fajnie ale szkoda, ze o polskiej dacie premiery zupełnie nic konkretnego :S
Juz nie wspomnę nawet o tym, ze (znając życie) na listopadzie zapewne się nie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że będę miał 20 zł taniej:P
Nie ważne, że będę czekał. Ważne że będę miał:)
Nie no:) takiego prezentu się nie spodziewałem przed świętami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że DC w końcu pojawiło się w ofercie tylko dlaczego premiera jest dopiero w listopadzie, a nie 5 października jak pierwotnie mówiono? Mam tylko nadzieję, że w listopadzie nie będzie "poślizgu" na grudzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować