Zaloguj się, aby obserwować  
misiaqu8

Serial Zagubieni - premiera na świecie. Spoilery!

1582 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2007 o 17:32, Sycylius napisał:

Mam pytanko.Kim sa panswto DeGreed(czy jakos podobnie sie pisze)?

Karen i Gerald DeGroot to dwójka doktorantów Uniwersytetu Michigan. W 1970 roku, dzięki finansowemu wsparciu Hanso Foundation byli w stanie założyć Inicjatywę DHARMA. Oboje wspomniani są w filmach instruktażowych dla stacji The Swan i The Pearl. Gerald pojawia się także w psychodelicznym filmie wyświetlanym Karlowi (odcinek Not in Portland).

P.S. Google, chyba się nie popsuły - prawda?

20070707181310

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 18:15, Wasil12 napisał:

Czy wiadomo coś o 3 serii Zagubionych w TVP1 ??

Wielokrotnie, była już poruszana ta kwestia:
najprawdopodobniej 3 sezon Zagubionych będzie emitowany od jesieni - październik/listopad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oglądał ktoś na AXN w niedziele nowy odcinek 3 serii ,ci co nie to dalej nie czytać;p ciekawe czy lock przeżyje bo nieźle oberwał ale twardy chłop z niego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 23:11, gizd26 napisał:

oglądał ktoś na AXN w niedziele nowy odcinek 3 serii ,ci co nie to dalej nie czytać;p ciekawe
czy lock przeżyje bo nieźle oberwał ale twardy chłop z niego ;p

SPOILER
Przeżyje, przeżyje i nawet kogoś zabije ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 12:58, Lucas016 napisał:

> oglądał ktoś na AXN w niedziele nowy odcinek 3 serii ,ci co nie to dalej nie czytać;p
ciekawe
> czy lock przeżyje bo nieźle oberwał ale twardy chłop z niego ;p
SPOILER
Przeżyje, przeżyje i nawet kogoś zabije ;D

SPOILER Swoją drogą , mogli go już wtedy usmiercić , bo się irytujący zaczął robić. Cały cza tylko wyspa , wyspa i o wyspie. Całkowicie go opętało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 13:17, Asthariel napisał:

SPOILER Swoją drogą , mogli go już wtedy usmiercić , bo się irytujący zaczął robić.
Cały cza tylko wyspa , wyspa i o wyspie. Całkowicie go opętało.

Bo wyspa to jego przeznaczenie ;D

SPOILER
Mógł rozwalić ten telefon satelitarny, to by się nie wydostali z wyspy i pewnie by nie zginęło tyle osób (domyślam się). Myślę, że w tej trumnie jest Locke właśnie, bo Jack go odwiedził w tym kontekscie, że jakby go wtedy posłuchał i nie wezwał pomocy, to by uratował rozbitków, bo jak wiadomo statek Naomi jest ZŁY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 13:21, Lucas016 napisał:

> SPOILER Swoją drogą , mogli go już wtedy usmiercić , bo się irytujący zaczął robić.

> Cały cza tylko wyspa , wyspa i o wyspie. Całkowicie go opętało.
Bo wyspa to jego przeznaczenie ;D

SPOILER
Mógł rozwalić ten telefon satelitarny, to by się nie wydostali z wyspy i pewnie by nie zginęło
tyle osób (domyślam się). Myślę, że w tej trumnie jest Locke właśnie, bo Jack go odwiedził
w tym kontekscie, że jakby go wtedy posłuchał i nie wezwał pomocy, to by uratował rozbitków,
bo jak wiadomo statek Naomi jest ZŁY.

SPOILER To równie dobrze może byc Ben , bo też go ostregał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 14:03, Asthariel napisał:

SPOILER To równie dobrze może byc Ben , bo też go ostregał.

Możliwe, chociaż myślę, że Jack nie mógł by z tego powodu skoczyć z mostu ;D
Jeszcze jedno. Przynajmniej wiadomo, że Jack nie będzie z Kate, ale ciekawe czy Kate będzie z Sawyerem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 14:11, Lucas016 napisał:

> SPOILER To równie dobrze może byc Ben , bo też go ostregał.
Możliwe, chociaż myślę, że Jack nie mógł by z tego powodu skoczyć z mostu ;D
Jeszcze jedno. Przynajmniej wiadomo, że Jack nie będzie z Kate, ale ciekawe czy Kate będzie
z Sawyerem ;)

Pewnie tak , a nie powiedziano tego wprost , żeby co mniej bystrzy mogli sobie łamać głowy nad jej perypetiami uczuciowymi w przyszłych sezonach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spojler
ja tez rozkminiałęm kto może być w tej trumnie
pierwszy przyszedł mi Sawyer ale potem Kate mówi coś jakby "Dobra idę już bo sie będzie zastanawiał gdzie jestem o tej porze"
tu padło dość ciekawe stwierdzenie ze to może być Locke ( apropo tego że przeżył to było dość naciągane i nie podoba mi sie mógł tam zginąć i tak "połączyć się" z wyspą ale cóż ) wg mnie to tam nie ma tez Locka bo on raczej został na wyspie raczej chciał tam zostać i zgłębić jej tajemnice czy coś podobnego :D
w sumie to nie mam pojęcia kto może tam być na pewno ktoś związany z Kate i Jackiem no chyba ktoś nie lubiany za bardzo skoro nikt nie pojawił się na jego pogrzebie
pozd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ludzie, coś mi się tu nie zgadza. Obczaiłem o co chodzi z tą DHARMĄ. Wiele można się dowiedzieć czytając o The LSot Experience. Są nawet filmiki których w filmie nie ma ! Polecam, na youtubie jest.
No ale nie otym. A mianowicie - wiemy że to Ben wybił ludzi z Dharmy w Utopiaville. A co z ludźmi w stacjach ?! Przecież wszyscy nie mogli byc w tym czasie w miasteczku. A więc może na wyspie jest ktoś jeszcze z Dharmy ? Bo Itman (czy Inmann) i Radzinsky czy może już Desmond przeżyli, siedzieli w The Swan. Ale skoro wszyscy zbierali się w miasteczku, czemu na wejściu do The Swan oraz The Arrow była Kwarantanna ? Czemu Inmann nic nie wiedział (a może wiedział) o Utopiaville ? Czy wiedział że Ben wybił jego ludzi ? Poza tym: skoro ludzie byli w tym miasteczku: czemu nie było tam ludzi z The Swan ? Czemu oni byli tam zamnknięci ? Inmann musiał coświedzieć o barakach a jeśli nie to wiedział coś o innych stacjach na wyspie (w końcu musiał skończyć rysować mapę gdy Radzinsky już nie żył (a może żyje ? Może Inmann oszukał Desmonda mówiąc mu że Radzinsky popełnił samobójstwo ?)). Radzinsky też musiał znać jakoś wyspę bo wiedział o innych stacjach, choć nie wiedział o Perle (na mapie w miejscu The Pearl był napisy typu "destination unknown". No więc czy ktośprzeżył po czystce Bena ? Ktoś musiał jeszcze przeżyć (np ludzie ze stacji Hydra i The Looking Glass). poza tym z filmu instruktażowymn stacji The Pearl ten koleś (on jest mocno podejrzany - w filmie w the Pearl przedstawia sięjako doktor jakiś tam a w filmie t the swan przedstawia sięinaczej i ma protezę ręki a w filmie w The Pearl ma obie zdrowe ręce. Czemu stracił rękę ?) dowiadujemy sięże zmiana w The Pearl trwała tylko 8 godzin dziennie ! Po tym ludzie z tej stacji udawali się na pomost gdzie zabierałą ich łódka (czyżby do stacji Hydra, czy do jakiejś innej na drugiej wyspie ?). Tyle pytań a tak mało odpowiedzi :( Poza tym kim są Ci "rdzenni mieszkańcy" wyspy (aka agresorzy) ? Poza tym czemu Ludzie z projektu Dharma w zewnętrznym świecie nei ruszyła na pomoc tym na wyspie. Jak wiemy projekt Dharma istnieje nadal i wiemy czym sięmniej więcej zajmował.

Heh, jedno wielkie WTF : |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 19:50, master matrox napisał:

Czy te dwa odcinki, które dzisiaj zostaną wyemitowane trzeciej serii Lost na AXN są ostatnimi
(22, 23) ?

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie kilka minut temu skończyła się 3 seria na AXN. Ja zakończenie widziałem już wcześniej. Wszystko by było super gdyby nie Charlie i coś mi się wydaje że z tą Naomi było coś nie tak mówi że pracuje dla Penelope która o niej nic nie wie. Interesuje mnie też co z Mikhaiłem bo on to jest chyba nieśmiertelny John go puścił przez zaporę to przeżył, Desmond go postrzelił z kuszy w serce i jeszcze nie ma jednego oka i wydaje mi się że to też z powodu jakiegoś wypadku w którym uniknął śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować