Zaloguj się, aby obserwować  
misiaqu8

Serial Zagubieni - premiera na świecie. Spoilery!

1582 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2008 o 19:03, Igor FCBayern napisał:

> I jak wlazła na to.. drzewo ?:P
No właśnie :D Gdybym ja dostał z wojskowego noża w plecy to wątpię czy w ogóle bym to
przeżył. Naomi okazała się jednak być na tyle twardą babką, że to przeżyła i udawała,
że umarła. Z nożem w plecach... :/ Do tego nawet nie pisnęła gdy Rousso wyciągała jej
ostrza z pleców... Dziwne rzeczy dzieją sie na Wyspie, oj dziwne...


Tłumaczmy to Tym że to INNI INNYCH :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 21:10, MTSMAFIOSO napisał:

Ktoś mi powiedział, iż w tym roku ma wyjść bodajże tylko 8 odcinków... czy to prawda?
:(


Jeżeli strajk scenarzystów się nie skończy, słowo zmienią się w prawdę ;/, a jakby nie patrzeć 1/8 sezonu 4 już minęła :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak Charlie był w 1 odcinku. Ciekawe czy w następnych odcinkach też będzie w flashforwardach?
Żeby post nie był za krótki dodam parę ciekawostek z 1 odcinka 4 sezonu:
-Hugo, w psychiatrycznym parku, rysuje Eskimosa i igloo.
-Hurley w pierwszej scenie jechał samochodem, który reperował razem z ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa sneaki (cokolwiek to znaczy :P) z 4x02 Zagubionych. W sumie nic specjalnego się nie dzieje, ale na nudę też nie można narzekać. Ot, takie wycięte sceny. Zawsze coś :)
EDIT: Link nie działa... Może tutaj: http://pl.lostpedia.com/wiki/Strona_g%C5%82%C3%B3wna Pierwszy news na samej górze :)

@Troxi
Strajk scenarzystów dobiega końca i to prawie na pewno zakończy się porozumieniem obu stron. Więcej info: http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,4895527.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre wieści:
http://zagubieni.pl/content/view/238/1/

Spoiler S4E02

Świetny epizod. Kilka rzeczy się wyjaśniło nareszcie. Więc już wiemy, że śmierć wszystkich pasażerów to była mistyfikacja. A więc flashforwardy muszą się dziać długo po wydarzeniach które są aktualnie na wyspie. Obstawiam że 4 sezon skończy się na powrocie naszej szóstki wspaniałych do normalnego świata.

Koniec Spolerowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 20:33, Galadin napisał:

Dobre wieści:
http://zagubieni.pl/content/view/238/1/

Spoiler S4E02

Świetny epizod. Kilka rzeczy się wyjaśniło nareszcie. Więc już wiemy, że śmierć wszystkich
pasażerów to była mistyfikacja. A więc flashforwardy muszą się dziać długo po wydarzeniach
które są aktualnie na wyspie. Obstawiam że 4 sezon skończy się na powrocie naszej szóstki
wspaniałych do normalnego świata.

Koniec Spolerowania.

o przecież wiadomo , skoro rozbili sie w 2004 , a flash Jacka jest w 2007...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z tobą! Spoile,r mi bardzo podobała sie scena z Benem,krótko mówiac wszystko wskazuje ze 4 sezon będzie sie właśnie kręcił wokół niego Koniec Spoilera Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 15:36, Mr.Kubu napisał:

Kurczę, faktycznie ciekawa. W połowie tekstu nawet zacząłem rozumieć o co chodzi :P Ale mimo, że ta teoria jest całkiem prawdopodobna to IMHO nie jest prawdziwa z prostego powodu - amerykanie najzwyczajniej na świecie tego nie zrozumieją! xD Im trzeba wszystko powoli nakładać łopatą do głowy, a żeby dokładnie wyjaśnić te podróże w czasie i dwa różne wymiary trzeba nakręcić osobny sezon :P Chyba, że szósty będzie tym wyjaśniającym...
Ale jak to ktoś skomentował, wszystkie teorie na temat Zagubionych mają to do siebie, że po kilku odcinkach trafia je szlag :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 16:08, Igor FCBayern napisał:

Niezła ta teoria muszę powiedzieć i nawet realna.

Dnia 13.02.2008 o 16:08, Igor FCBayern napisał:

Kurczę, faktycznie ciekawa. W połowie tekstu nawet zacząłem rozumieć o co chodzi :P Ale
mimo, że ta teoria jest całkiem prawdopodobna to IMHO nie jest prawdziwa z prostego powodu
- amerykanie najzwyczajniej na świecie tego nie zrozumieją! xD

No nie przesadzaj ;P akurat LOST jest tym serialem, który trudno w ogóle zrozumieć i jest raczej skierowany dla myślącej widowni, dla pozostałych są idole, big brothery itd.

Dnia 13.02.2008 o 16:08, Igor FCBayern napisał:

Ale jak to ktoś skomentował, wszystkie teorie na temat Zagubionych mają to do siebie,
że po kilku odcinkach trafia je szlag :D

Dokładnie, połowa moich teorii poszła w ... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 14:57, rafekx 12 napisał:

Zgadzam sie z tobą! Spoile,r mi bardzo podobała sie scena z Benem,krótko mówiac wszystko
wskazuje ze 4 sezon będzie sie właśnie kręcił wokół niego Koniec Spoilera Pozdro

SPOILER
No.. gdzieś czytałem, że 4 sezon najprawdopodobniej zakończy się śmiercią Bena i powrotem Oceanic Six do real świata. Ale to tylko teorie... Jestem ciekaw jak się potoczą losy Hurleya, że wróci w końcu i wyrwie się z wyspy. Tylko też w tym ostatnim odcinku zaciekawiło mnie to że ten drugi czubek w Zakładzie dla psychicznych też zobaczył Charliego. Bo przecież w końcu był zjawą :) a zbiorowe zwidy to raczej rzadki przypadek... :D
SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER

Dnia 13.02.2008 o 23:17, Gufs napisał:

Tylko też w tym ostatnim odcinku zaciekawiło mnie to że ten drugi czubek w Zakładzie dla psychicznych też
zobaczył Charliego. Bo przecież w końcu był zjawą :) a zbiorowe zwidy to raczej rzadki przypadek... :D


Chyba że ten czubek zobaczył kogoś innego. A że Hugo wszędzie widział Charliego to i wtedy go zobaczył.
SPOILER

Nie sądziłem, że tak będzie, ale ten serial staje sie coraz ciekawszy, tajemniczy i skomplikowany za razem... Biedni amerykanie... Pewnie przez te wszystkie niewyjaśnione zagadki nie wiedzą już jak sie nazywają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto oglądał ostatni odcinek?

SPOILER
Dowiedzieliśmy się że następnym z Oceanic 6 jest Sayid. Pracuje dla Bena który ukrywa się w Niemczech.
KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 13:50, Tomek1120 napisał:

Kto oglądał ostatni odcinek?

SPOILER

Ja oglądałem, fajny.
Ale powiedz mi po co piszesz te streszczenia? Jeżeli ktoś już oglądał to na nic mu sie to nie przyda, bo już to wie. A jeżeli ktoś jeszcze nie oglądał to ostatnią rzeczą jaką mógłby zrobić byłoby przeczytanie takiego spoilera. Poza tym wiem z własnego doświadczenia, że napis "SPOILER" tak naprawdę niezbyt pomaga, bo oczy mimowolnie zjada na dół i przeczytają chociażby kawałek tekstu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 23:17, Gufs napisał:

No.. gdzieś czytałem, że 4 sezon najprawdopodobniej zakończy się śmiercią Bena i powrotem
Oceanic Six do real świata.


SPOILER
W 3 odcinku 4 sezonu można się już przekonać, że Ben będzie żył.

KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 14:05, patrYX93 napisał:

> No.. gdzieś czytałem, że 4 sezon najprawdopodobniej zakończy się śmiercią Bena i
powrotem
> Oceanic Six do real świata.

SPOILER
W 3 odcinku 4 sezonu można się już przekonać, że Ben będzie żył.

KONIEC SPOILERA


Damn :D dopiero co go ściągam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować