Zaloguj się, aby obserwować  
misiaqu8

Serial Zagubieni - premiera na świecie. Spoilery!

1582 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2009 o 21:14, Yoda123 napisał:

A może i nie był własnie w sumie na koniec powiedział mu że bardzo go lubił :)

I z pewnościa nie kłamał, więc nawet jak nie był w 100% pewny, to na pewno miał taką nadzieję i był skłonny obstawić o to każdy zakład :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 14:00, Yoda123 napisał:

Jak wrzenia po odcinku 8 ? ;)


Masakra, najmocniejszy dla mnie jak do tej pory, po prostu wymiata. Chciałem się popłakać na końcu. Aż 2 tygodnie przerwy teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bajerancki był 8 odcinek trzeba przyznać :) ale najlesze było zdziwienie na twarzy Alperta jak mu Sayer powiedział o bombie i o Locku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 17:14, BoloMaster napisał:

nie rozumiem tych zachwytów, wg to jeden ze słabszych odcinków, ciekawie zrobiło się
dopiero na koniec gdy Sawyer spotkał Jack-a i resztę

Chyba prędzej jak zobaczyli posąg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 14:55, Yoda123 napisał:

Ten posąg to ciekawa sprawa tak wogle :P wygadało jak jakieś bostwo ze starozytengo Egiptu
Albo Majów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 18:14, Yoda123 napisał:

Jak wrażenia po 9 odcinku ? ;)


Wrażenie niedosytu:
1.już 2 odcinek z rzędu nie ma mowy o Locke''u i jego pojawieniu się na wyspie żywym (jednocześnie o tym dlaczego Christian ciągle się pojawia)
2.już nie wiem ile odcinków nie wiemy co spowodowało urazy Bena przed lotem spowrotem na wyspę

Wrażenie podekscytowania:
1. Ciekawe w jakich czasach wylądowali rozbitkowie na wyspie
2. Dlaczego Sun nie przeniosła się razem z innymi w lata 70-te?
3. WTF happened to Faraday?

jest remis ze wskazaniem na podekscytowanie - odcinek średni

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 17:24, Gufs napisał:

> Jak wrażenia po 9 odcinku ? ;)

Wrażenie niedosytu:
1.już 2 odcinek z rzędu nie ma mowy o Locke''u i jego pojawieniu się na wyspie żywym
(jednocześnie o tym dlaczego Christian ciągle się pojawia)


Jest żywym tak samo jak Christian, który przed przybyciem na wyspę nie żył i był przewożony przez Jacka.

Dnia 21.03.2009 o 17:24, Gufs napisał:

2.już nie wiem ile odcinków nie wiemy co spowodowało urazy Bena przed lotem spowrotem
na wyspę


Wiemy, został uderzony przez Sun, znaleziony i przeniesiony do rannych :p choć fakt faktem może być tak ze jeszcze mu sie oberwie nie tylko od Sun.. poza tym muszą mieć coś na retrospekcje, bo jest to jeden z rozpoznawalnych elementów serialu. Dwie akcje na raz, wszystko się na pewno wyjaśni.

Dnia 21.03.2009 o 17:24, Gufs napisał:

Wrażenie podekscytowania:
1. Ciekawe w jakich czasach wylądowali rozbitkowie na wyspie
2. Dlaczego Sun nie przeniosła się razem z innymi w lata 70-te?
3. WTF happened to Faraday?


Pamiętasz w którejś z retrospekcji Faraday był przy urządzeniu przenoszącym wyspę, podczas prac wykopaliskowych, pewnie z niego skorzystal i myśle ze dzięki niemu Jack, Hurley, oraz Said i Kate przenieśli się z samolotu w czasie, a teraz on sprowadzi ich sprowotem do rzeczywistości

Dnia 21.03.2009 o 17:24, Gufs napisał:


jest remis ze wskazaniem na podekscytowanie - odcinek średni


Dla mnie odcinek bardzo dobry, i wcale nie jestem zawiedziony żadnym elementem lub jego breakiem ;) , poza tym najbardziej podobała mi się zamiana pozycji między Jackiem a Sawyerem :D Teraz James jest szefem, a Jack workmanem :D do tego poderwał Juliet laskę Jacka i to Sawyer ma takie dylematy jak niedawno jeszcze Jack którą wybrać: Kate - o której zawsze marzył jak sam mówił Horacemu czy Juliet - z którą ułożył sobie życie w organizacji Darma..


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2009 o 17:54, Paoro napisał:

Jest żywym tak samo jak Christian, który przed przybyciem na wyspę nie żył i był przewożony
przez Jacka.


To nie jest odpowiedź na moje wątpliwości. :P Ślepy nie jestem i widzę, że zarówno Locke, jak i Christian poruszają kończynami, tylko jestem ciekaw co było tego powodem

Dnia 21.03.2009 o 17:54, Paoro napisał:

> 2.już nie wiem ile odcinków nie wiemy co spowodowało urazy Bena przed lotem spowrotem

> na wyspę

Wiemy, został uderzony przez Sun, znaleziony i przeniesiony do rannych :p choć fakt faktem
może być tak ze jeszcze mu sie oberwie nie tylko od Sun.. poza tym muszą mieć coś na
retrospekcje, bo jest to jeden z rozpoznawalnych elementów serialu. Dwie akcje na raz,
wszystko się na pewno wyjaśni.


Mówię o tym co spowodowało że oberwał PRZED LOTEM. Czytaj dokładnie. Odcinek 9 oglądałem i wiem że dostał w łeb od Sun, ale już w samolocie miał pooraną facjatę i rękę na temblaku. Właśnie o wyjaśnienie w retrospekcjach mi chodziło.

Dnia 21.03.2009 o 17:54, Paoro napisał:


> Wrażenie podekscytowania:
> 1. Ciekawe w jakich czasach wylądowali rozbitkowie na wyspie
> 2. Dlaczego Sun nie przeniosła się razem z innymi w lata 70-te?
> 3. WTF happened to Faraday?

Pamiętasz w którejś z retrospekcji Faraday był przy urządzeniu przenoszącym wyspę, podczas
prac wykopaliskowych, pewnie z niego skorzystal i myśle ze dzięki niemu Jack, Hurley,
oraz Said i Kate przenieśli się z samolotu w czasie, a teraz on sprowadzi ich sprowotem
do rzeczywistości


Ciekawa teoria ale to tylko domysły. Już nieraz scenarzyści potrafili czymś bardziej niespodziewanym zaskoczyć więc nadal czekam na wyjaśnienie w serialu.

Dnia 21.03.2009 o 17:54, Paoro napisał:

/.../ Sawyer poderwał Juliet laskę Jacka i
to Sawyer ma takie dylematy jak niedawno jeszcze Jack którą wybrać: Kate - o której zawsze
marzył jak sam mówił Horacemu czy Juliet - z którą ułożył sobie życie w organizacji Darma..

>

Co do wątku miłosnego to uważam, że jest dość mdławy i schematyczny, jakoś nie podnosi jakości serialu. Funkcjonuje bardziej w formie zapychacza fabularnego niż istotnego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować