Zaloguj się, aby obserwować  
misiaqu8

Serial Zagubieni - premiera na świecie. Spoilery!

1582 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2006 o 15:19, Buzzard napisał:

moze mi ktos wyjasnic jak ten Desmond sie znalazl? o ile pamietam to po prostu wylecial z wlazu
i tyle go bylo widac.

Wrócił na końcu odcinka "Three Minutes" w żaglówce. Jak się okazało w "Live Together, Die Alone", Kelvin reperował ją bez jego wiedzy [do czasu], więc kiedy do włazu weszli rozbitkowie z lotu 815, Desmond uciekł i odpłynął. Nie dotarł jednak do stałego lądu, lecz wrócił na wyspę, przekonany, że świat już nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 16:43, Panki2000 napisał:

Desmond rozbił się na wyspie podzczas rejsu dookoła świata znalażl go tam koleś i zaniósl do
swana.
To przez desmonda rozbił sie samolot.

Czyli na razie są cztery przypadki niewpisania kodu,
-z nigeryjczykami
-z desmondem
-z samolotem lolstowiczów
-z ostatniego odcinka 2 sezonu ale nie wiadomo czy ktoś dostał się przez to na wyspe
czy coś pominołem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 20:14, ciusiek i luka napisał:

NIE WIEM JAK WAM ALE MI SIĘ TO JUŻ ZNUDZIŁO


Mi również przez wakacje się znudziło w czasie przerwy. Ale jak oglądnołem pierwszy odcinek trzeciego sezonu, to od razu mnie wciągnęło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia po 03x01:

Niesamowity początek, może i wykorzystano szablon z epizodu drugiego, ale i tak przeżyłem pewłne zaskoczenie, ponadto ten widok na wyspę z oddalenia - nie wyobrażałem sobie, że jest aż tak duża. Retrospekcja Jacka niestety przynudnawa, tak samo fragmenty rozmowy z Juliet, no może poza faktem, że Inni wiedzą o nim wszystko. Dosyć zabawny dialog pomiędzy Sawyerem i Tomem (Niedźwiedzie poradziły sobie w dwie godziny). Końcówka jak zawsze tajemnicza i stawia więcej pytań niż odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 21:28, pitel napisał:

W nowym odcinku zastanawia mnie jedna rzecz. Czy koleś, który chciał uciec z klatki razem z
Sawyerem jest jednym z nich?

Chyba nie podejrzewam, że jest to porwany rozbitek z ogona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko wspomnę, że trzeci sezon LOST oglądamy bez przerwy co tydzień do 8 listopada (do 3x06), a potem od 7 lutego (od 3x07). Czyli czekają nas równe trzy miesiące przerwy.

Na szczęście w listopadzie będą emitowane kolejne odcinki PRISON BREAK, a w styczniu zaczyna się szósty sezon 24, więc tak naprawdę tylko grudzień będzie bez moich ulubionych seriali. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 09:53, ariwederczi napisał:

Na szczęście w listopadzie będą emitowane kolejne odcinki PRISON BREAK, a w styczniu zaczyna
się szósty sezon 24, więc tak naprawdę tylko grudzień będzie bez moich ulubionych seriali.
:)


nowe odcinki prison break juz sa od 28 sierpnia, ostatnio byl 2x7.
ja tez nie spodziewalem sie, ze wyspa jest az tak duza. ciekawe co z Michaelem i Waltem. gdyby Michael mial resztki honoru to poplynalby na drugi koniec wyspy i powiedzial pozostalym jak mozna sie z niej uwolnic i zabral chociaz jedna osobe ze soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewno zaraz po wyemitowaniu na ABC wszystkich odcinków :P Na AXN to jeszcze najszybciej można się spodziewać. Ech.. szkoda tylko, że tego kanału nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować