Zaloguj się, aby obserwować  
misiaqu8

Serial Zagubieni - premiera na świecie. Spoilery!

1582 postów w tym temacie

Lost nic się zmienił.początek S03.E01. ciekawy potem już tak sobie. Nadal cały odcinek można by zmieścić w 15 minutach. Od drugiej serii serial robi się nudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyglada na to ze mialem racje. oni sie urodzili na wyspie i nie chca zeby swiat sie o nich dowiedzial. ich celem nie wydaje sie przeprowadzanie eksperymentow na rozbitkach tylko odeslanie ich spowrotem ale z wyczyszczona pamiecia.
Inni sa mutantami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 21:47, Panki2000 napisał:

Oj nie ładnie nie ładnie .Czytałes regulamin.


Te odcinki są udostępniane legalnie. Są jeszcze inne strony. Ja podałem jedną z wielu. Każdy może sobie ściągnąć . Więc mi tutaj nie wciskaj tekstu o regulaminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 00:07, Buzzard napisał:

Inni sa mutantami!


Jakimi mutantami ;D. Dobre było jak Ben [10 :P] pokazywał Jackowi telewizje. George Bush został pononie wybrany na prezydenta, yankesi wygrali ileśtam. Ciekawe skąd mają taki sprzęcior ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurdę. nie mam w którym topiku pisać - obejrzałem właśnie 20 odc 2 sezonu, więc jestem do przodu w stosunku do głównego wątku, a znowu przy was jestem leszczem :D

To co zrobił Michael po prostu mnie rozwaliło - mam nadzieję, że w końcu coś się zacznie naprawdę dziać. Domyślam się dlaczego to zrobił (by odzyskać Walta) ale ciekawi mnie czy Libby i Ania Lucia zostały śmietelnie postrzelone. Ani mi szkoda - lubię twarde kobiety ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

One zginęły i juz wiecej ich nie zobaczysz. Szkoda. No ale widocznie tak musiało byc.

Kurcze czy może ktoś streścić wszystko co było na początku 3 serii. Bardzo bym prosił. Dzięki i pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh,oglądnąłem sobie już 2 pierwsze odcinki 3 serii.I muszę przyznać,że mnie zaintrygowały (a jak niby miało być?:).Zaczyna się robić ciekawie,chociaż może jeszcze tempo jest trochę za wolne:).Nie mogę doczekać się kolejnych odcinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 16:53, wilkas napisał:

One zginęły i juz wiecej ich nie zobaczysz. Szkoda. No ale widocznie tak musiało byc.

Kurcze czy może ktoś streścić wszystko co było na początku 3 serii. Bardzo bym prosił. Dzięki
i pozdro.

Dowiadujemy się, że Henry nazywa się Ben (Benjamin Linus)
Othersi żyją sobie suksusowo. Mają nawet spotkania klubi książkowego.
Wiedzą co się dzieje na świecie, mają telewizje.
Przynajmniej niektórzy z nich urodzili się na wyspie

Sawyera i Kate trzymają w klatkach, pracują w kamieniołomach (nie tylko oni)

Natomiast Jack jest trzymany w stacji Dharmy "Hydra"
Niewiadomo skąd mają jego życiorys, wiedzą wszystyko co robił, nawet co się teraz dzieje z jego byłą żoną

Ben zaoferował Jackowi za współprace możliwość powrotu do normanego świata

Inni zabrali łodke Desmonda

SPOILER
Z spoilera S03E03 wiemy że wszyscy z bunkra przeżyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odcinek 3x03 Further Instructions był niesamowitym powrotem do korzeni. Wrócił Locke z pierwszego sezonu. :) Wspomnienia były dla mnie zaskakujące (w ostatniej scenie byłem przekonany, że Locke jednak naciśnie spust). Sprawa z Desmondem niemal tak samo intrygująca jak niesamowite zdolności Walta z pierwszego sezonu. No i po raz pierwszy pokazano dwoje nowych rozbitków (którzy nie zrobili na mnie najlepszego wrażenia, ale to nieistotne).

Kolejny odcinek zapowiada się jeszcze ciekawiej. Zwłaszcza, że po raz pierwszy w tym sezonie pojawią się wszyscy bohaterowie... Szkoda, że to już półmetek zaplanowanej na ten rok części trzeciego sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Sprawa z Desmondem niemal tak samo intrygująca jak niesamowite

Dnia 19.10.2006 o 20:18, ariwederczi napisał:

zdolności Walta z pierwszego sezonu.


Właśnie,co to były za umiejętności,bo jakoś nie bardzo zajarzyłem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 07:04, Skywalker560 napisał:

Właśnie,co to były za umiejętności,bo jakoś nie bardzo zajarzyłem?:)


To było coś w rodzaju "przewidywania przyszłości" albo "podróży w czasie". Desmond wiedział, co powie Locke w swoim przemówieniu, zanim to jeszcze się wydarzyło. Więc albo Des po wybuchu ma możliwości jasnowidzenia, albo w czasie implozji bunkra zobaczył kilka scen z przyszłości. Stawiam na to pierwsze.

No i na razie jedyną osobą, która zdaje sobie z tego sprawę, jest mocno przestraszony Hurley.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry koniec:
- Miałem coś w stylu deja-vu - powiedział Hurley

Ja już znalazłem za pierwszym razem błąd. Jak John jechał z austopowiczem i w pewnym ujęciu w samochodzie był sam Lock :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Cóż, wczoraj obejrzałem dwa docinki i zawiodłem się na Charlie''m, przeszedł na "ciemną stronę mocy" :P. Wnioskuję z tego, że za góra 6 odcinków pozostanie za nim tylko wspomnienie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować