Zaloguj się, aby obserwować  
misiaqu8

Serial Zagubieni - premiera na świecie. Spoilery!

1582 postów w tym temacie

Otóż jest to temat dla tych, którzy oglądają serial Zagubieni na bieżąco. Nie czekają na pojawienie się kolejnych odcinków na TVP bądź AXN. Sam do nich należę, więc w zwykłym temacie pisałem o rzeczach, o których jeszcze nie wszyscy wiedzą, co trochę wzburzyło moderatora. Zgodnie z jego wolą zakładam ten temat, tutaj rozmawiać będziemy o końcówce drugiego sezonu i nadchodzącym trzecim. Jeśli więc masz coś na ten temat do powiedzenia, to pisz tutaj. Ja na razie kontynuuję dyskusję ze zwykłego tematu, gdzie uznałem, że zakończenie drugiego sezonu było przewidywalne.
Treść posta tutaj- http://img237.imageshack.us/img237/2433/spoileryou6.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech nikt rowniez nie probuje kopiowac tego pomyslu. Akcja z utworzeniem DRUGIEGO watku odnosnie jednego serialu byla/jest jednorazowa i nie wiem czy zostanie przewidywany ciag dalszy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 16:46, super bizon napisał:

> Komu podobało się zakończenie 2 sezonu?


Może byc takie tajemnicze :D ciekawe czy bendzie 3 sezon :-)



Czy to jest podpucha?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć, teorytecznie ma się zacząć pojutrze, ale kto wie :) (zdaję sobie sprawę z emotki w twoim poście, ale skoro ty żartujesz, to ja też mogę)
Jeśli chodzi o zakończenie drugiego sezonu, to jak już napisałem, było raczej przewidywalne, ciekawe jest jedynie, dlaczego Penelope szukała tego impulsu magnetycznego (or sth like that), bo jak na razie nie widzę żadnego sensownego powodu. Chociaż z drugiej strony Widmore Corporation (a ona ma chyba z tą korporacją coś wspólnego) ma związek z samą wyspą (jej znaczek był na balonie), więc może chciała zlokalizować nie Desmonda, a samą wyspę, ale właściwie to po co? Przecież wyspa się nie porusza i jeśli już raz wiedzieli, gdzie leży, to teraz też powinni wiedzieć. Więc teoria raczej do kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barzo dobry pomysł. Wreszcie nie będę musiał się zastanawiać czy mój post nie zawiera zbyt wielu spoilerów, nie będę również słuchał narzekań tych co oglądają serial na TVP. Sezon trzeci, wnioskując z trailerów zapowiada się znakomicie, miejmy nadzieję, ze poznamy wreszcie kilka tajemnic wyspy.

PS. To mój 1001 post na forum (w życiu nie napisałem takiej ilości postów na zadnym forum), tyle napisałem przez niemal rok, miejmy nadzieję, że dorzuce drugi tysiąc nieco szybciej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 16:58, boogie85 napisał:

Barzo dobry pomysł. Wreszcie nie będę musiał się zastanawiać czy mój post nie zawiera zbyt
wielu spoilerów, nie będę również słuchał narzekań tych co oglądają serial na TVP. Sezon trzeci,
wnioskując z trailerów zapowiada się znakomicie, miejmy nadzieję, ze poznamy wreszcie kilka
tajemnic wyspy.

PS. To mój 1001 post na forum (w życiu nie napisałem takiej ilości postów na zadnym forum),
tyle napisałem przez niemal rok, miejmy nadzieję, że dorzuce drugi tysiąc nieco szybciej ;D


aaaa bo mi chodzilo op to czy bdzie nowy sezon :-) :p 2 oberzany :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.10.2006 o 17:05, super bizon napisał:

aaaa bo mi chodzilo op to czy bdzie nowy sezon :-) :p 2 oberzany :-0


Może przeoczyłeś więc napiszę dużymi literami TAK BęDZIE TRZECI SEZON, PREMIERA PIERWSZEGO ODCINKA ODBęDZIE SIę W USA W Tą śRODę, CZYLI W CZWARTOKOWą NOC CZASU POLSKIEGO. Czy teraz znasz juz odpowiedź na swoje pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 17:08, boogie85 napisał:


> aaaa bo mi chodzilo op to czy bdzie nowy sezon :-) :p 2 oberzany :-0

Może przeoczyłeś więc napiszę dużymi literami TAK BęDZIE TRZECI SEZON, PREMIERA PIERWSZEGO
ODCINKA ODBęDZIE SIę W USA W Tą śRODę, CZYLI W CZWARTOKOWą NOC CZASU POLSKIEGO. Czy teraz znasz
juz odpowiedź na swoje pytanie?



Nie hihihiih :-) joke :D
Tyle atrakcji w srode :-) ciekawe kiedy bedzie na AXN albo HBO teraz mam kablówke to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla nie wiedzących wyczytałem w Tele Tygodniu że może być aż 5 sezonów i na końec film fabularny
na końec 2 sezonu nieżyją:Ana, Desmont i jeszcze pare osób , ale nie pamiętam i słychać obcojęzyczną stacje są to podobno ludzie wysłani przez ukochaną Desmonta aby go odnaleści to już wyczytałem na pewnej stronce internetowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 17:28, erwinl15 napisał:

dla nie wiedzących wyczytałem w Tele Tygodniu że może być aż 5 sezonów i na końec film fabularny
na końec 2 sezonu nieżyją:Ana, Desmont i jeszcze pare osób , ale nie pamiętam i słychać obcojęzyczną
stacje są to podobno ludzie wysłani przez ukochaną Desmonta aby go odnaleści to już wyczytałem
na pewnej stronce internetowej


To,czy Desmond,Locke i Eko zginęli w stacji Swan,nie jest pewne...podobno w 3 sezonie mają być retrospekcje z tymi bohaterami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech mnie diabli, jeśli oni zginęli. :) Jestem stuprocentowo pewny, że cała trójka żyje i ma się dobrze.
Jeśli chodzi o tamtych ludzi, to raczej nie sądzę, że mają szukać Desmonda, w końcu niby skąd Penelope ma wiedzieć, że on jest nazwie (o ile założymy, że wie ona w ogóle o wyspie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odcinek znakomity, najbardziej podobal mi sie sam poczatek. wyjasnilo sie kilka rzeczy (niedzwiedz polarny, rekin, skad sie wzial Ethan i Goodwin na miejscu katastrofy) i zarazem pojawilo sie mnostwo pytan. wyspa musi byc chyba duza, bo samolot lecial dosc wysoko a przeciez rozbil sie na drugim koncu wyspy. co zrobia z Kate? moze beda wykonywac na nich jakies doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odcinek był znakomity, spro się wyjaśniło, a zarazem powstało więcej nowych pytań. Lost będzie równie emocjonujący jak w poprzednich seriach. Nie mogę się doczekac kolejnego odcinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 17:42, misiaqu8 napisał:

Niech mnie diabli, jeśli oni zginęli. :) Jestem stuprocentowo pewny, że cała trójka żyje i
ma się dobrze.
Jeśli chodzi o tamtych ludzi, to raczej nie sądzę, że mają szukać Desmonda, w końcu niby skąd
Penelope ma wiedzieć, że on jest nazwie (o ile założymy, że wie ona w ogóle o wyspie)?


moze mi ktos wyjasnic jak ten Desmond sie znalazl? o ile pamietam to po prostu wylecial z wlazu i tyle go bylo widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować