Zaloguj się, aby obserwować  
misiaqu8

Serial Zagubieni - premiera na świecie. Spoilery!

1582 postów w tym temacie

Dnia 24.09.2008 o 21:55, KrzychoCJ napisał:

> Chciałbym się wypowiedzieć jeszcze, a propos Jina ;). Moim zdaniem on przeżył...
Wystarczy
> obejrzeć odcinek gdzie rodzi się jego córka... Zastanawia mnie tylko dlaczego nie
powiedział
> nic Sun, czemu się z nią nie skontaktował ani kogo poślubił i czy zmienił nazwisko
^^.
Jeśli chodzi ci o odcinek w którym na końcu Sun jest na cmentarzu z Hurleyem to w tym
odcinku Jin miał flashbacki a Sun flashforwardy. Nie wiadomo czy przeżył.


A to takie cwane ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2008 o 21:55, KrzychoCJ napisał:

Jeśli chodzi ci o odcinek w którym na końcu Sun jest na cmentarzu z Hurleyem to w tym
odcinku Jin miał flashbacki a Sun flashforwardy. Nie wiadomo czy przeżył.


Jin nie przeżył ale i tak ma się pojawiać w 5 sezonie.. chyba jako duch. Tak gdzieś czytałem. Tak samo Locke podobno zmartwychwstanie a Clear, micheal, keanny będą jako duchy.. na moje trochę przegięcie ;] Coraz głupszy staje się ten serial, ale 4 sezon i tak bardzo m się podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 18:36, Sarturias napisał:

Iiii...średniak ten zwiastun. Bardzo mało pokazali i nie powiedziane zostało nic, czego
bym wcześniej nie wiedział. Czekam na coś lepszego ;)


Wbrew pozorom pokazana całkiem sporo.
Pojawiła się między innymi teoria, że zobaczymy Radzińskiego. To może być on: http://3.bp.blogspot.com/_RrObyQ3XzcY/SP-fAjjD_6I/AAAAAAAAfS4/GYisptCBAMM/s1600-h/da rkufo67.jpg Gdzieś również wyczytałem, że Radziński=Faraday :D ale to już byłaby chyba przesada.

Więcej informacji można poczytać tutaj: http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,5841835,Zagubieni__mamy_pierwszy_zwiastun_ piatego_sezonu__.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 18:55, macned napisał:

/.../


Radziński miałby być Faradayem? Przecież nawet do niego nie jest podobny. (myślę tutaj o Faradayu kilkadziesiąt lat później). Co do samego pojawienia się Radzińskiego to całkiem prawdopodobne. Dlatego, że nie jest jak wiadomo człowiekiem takim jak inni Wyspiarze. Więc wszystko możliwe. Byle tylko nie przegieli z paranormalnością w tym sezonie to będzie ok ;)l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 19:06, Sarturias napisał:

> /.../

Radziński miałby być Faradayem? Przecież nawet do niego nie jest podobny.


Przecież NIGDY w serialu nie pokazana Radzińskiego, więc jak może być do kogoś podobny lub nie? Chyba pomyliłeś go z Kelvinem Inmanem.

http://www.lostpedia.com/wiki/Kelvin
http://www.lostpedia.com/wiki/Radzinsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2008 o 16:34, macned napisał:

Przecież NIGDY w serialu nie pokazana Radzińskiego, więc jak może być do kogoś podobny
lub nie? Chyba pomyliłeś go z Kelvinem Inmanem.

http://www.lostpedia.com/wiki/Kelvin
http://www.lostpedia.com/wiki/Radzinsky


Może jeśli wyspa przeniosła się w czasie, i Kelvin by wtedy jeszcze żył to zobaczymy właśnie jego ;] Bardziej mi ten gościu przypomina właśnie go :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 21:01, Joorg napisał:

Bardziej mi ten gościu przypomina właśnie go :P


Masz na myśli tego gościa z trailera (który celuje w Faradaya) oraz Radzińskiego? No cóż... po Radzińskim została jedynie plama na suficie, więc twórcy serialu mają szerokie pole do popisu w doborze aktora :D

Nie wydaje mi się jednak, żeby Faraday mógł spotkać Kelvina, ponieważ ten brał udział w wojnie w Zatoce Perskiej i dopiero później wylądował na wyspie, natomiast Faraday (jeżeli przeniosł się w czasie) prawdopodobnie trafi do lat 70. lub 80. - ma się przecież spotkać z Marvinem Candlem (Peter Chang).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2008 o 13:42, macned napisał:

Nie wydaje mi się jednak, żeby Faraday mógł spotkać Kelvina, ponieważ ten brał udział
w wojnie w Zatoce Perskiej i dopiero później wylądował na wyspie, natomiast Faraday (jeżeli
przeniosł się w czasie) prawdopodobnie trafi do lat 70. lub 80. - ma się przecież spotkać
z Marvinem Candlem (Peter Chang).

No w sumie racja... trochę to zagmatwane ale idzie zrozumieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że nikt jeszcze nie wypowiedział się na temat pierwszego odcinka...;)
No cóż, to może ja zacznę.
Po tak długiej przerwię tak naprawdę nie wiem co się dzieje w serialu. Obejrzałem ten odcienk i muszę powiedzięc że twórcy sprytnie wymyślili te przesuwanie się wyspy w czasie. Okazało się też że śmierć Locke''a była zaplanowana przez jego samego i tak naprawdę na wyspie będzie żył.
Aby wszystko sobie przypomnieć muszę poczekać do momentu aż będzie dostępny odcinek specjlany 5x00, który wszystko mi przypomni...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 01:47, Seqiu napisał:

Dziwne że nikt jeszcze nie wypowiedział się na temat pierwszego odcinka...;)
No cóż, to może ja zacznę.
Po tak długiej przerwię tak naprawdę nie wiem co się dzieje w serialu. Obejrzałem ten
odcienk i muszę powiedzięc że twórcy sprytnie wymyślili te przesuwanie się wyspy w czasie.
Okazało się też że śmierć Locke''a była zaplanowana przez jego samego i tak naprawdę
na wyspie będzie żył.
Aby wszystko sobie przypomnieć muszę poczekać do momentu aż będzie dostępny odcinek specjlany
5x00, który wszystko mi przypomni...;)


No wiesz... dzięki. Gdybym nie miał limitu na necie to bym już miał ten odcinek... UŻYWAJ ZAZNACZEŃ SPOILERA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 09:04, NouSia napisał:

ogladalem all odcinki wie ktos kiedy bedzie 5 sezon? czy to będzie ostatni?

Premiera piątego sezonu miała miejsce 21 stycznia w USA, jednak w necie już smigają linki z polskimi napisami. A sezonów ma być podobno sześć...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakis lipny ten nowy sezon. Podróże w czasie i inne bzdety. to juz sie kupy nie trzyma. a po takiej przerwie to sie z watku wypadło niestety i juz nie ten sam klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 12:27, niunkaaaa napisał:

jakis lipny ten nowy sezon. Podróże w czasie i inne bzdety. to juz sie kupy nie trzyma.
a po takiej przerwie to sie z watku wypadło niestety i juz nie ten sam klimat.


I tu się mylisz! Mi bardzo się podobają podróże w czasie, szczególnie na wyspie! Dzięki temu można zobaczyć dawne, nieżyjące już postacie i inne historyczne wydarzenia z wyspy, jak rozbicie awionetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osoba która nie oglądała poprzednich sezonów, napewno nie będzie wiedziała o co chodzi w piątym, bo jest on baaardzo zakręcony. Czekam tylko na ten odcinek specjlany 5x00 podobno miał wyjść na dniach, jest to przypomnienie czwartego sezonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 15:16, Seqiu napisał:

Osoba która nie oglądała poprzednich sezonów, napewno nie będzie wiedziała o co chodzi
w piątym, bo jest on baaardzo zakręcony. Czekam tylko na ten odcinek specjlany 5x00 podobno
miał wyjść na dniach, jest to przypomnienie czwartego sezonu...


Ja wyszedłem temu naprzeciw i zachowałem sobie 4 sezon i niedawno zrobiłem maraton i obejrzałem całość w 2 dni. W sumie to tylko 13 odcinków...

A co do podróży w czasie... Istotnie, te wątki naukowe Faradaya, nadanie wyspie statusu eksperymentu zapanowania nad zjawiskami paranormalnymi trochę ten klimat z pierwszych 2 sezonów zmienia. Wcześniej w Lostach było więcej tajemniczości, a teraz wkradło się za dużo pseudonaukowych wytłumaczeń dla zjawisk, które zachodzą na wyspie. Co prawda było to nieuniknione gdy zdecydowano się ciągnąć ten serial przez kilka sezonów, więc pozostaję wiernym fanem tych porąbanych teorii ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować