Zaloguj się, aby obserwować  
misiaqu8

Serial Zagubieni - premiera na świecie. Spoilery!

1582 postów w tym temacie

Tego mi brakowało. Sayida, Desmonda i Bena.
LOST! NARESZCIE! Najlepszy serial mojego życia wrócił.
A pierwsze 2 epy serii przywróciły mi nadzieję, że serial znów będzie wymiatał, bo jednak 4 sezon był nudny.
A tu:

Spoiler

Na wyspie porąbanie z porąbaniem, ciągłe skoki w czasie, dzięki którym poznamy odpowiedzi na najważniejsze tajemnice, patrząc na ich powstanie. Bomba!
Poza wyspą, Hugo jest ściagany, i zostaje złapany przez policje, ponieważ Sayid nastawił go przeciw Benowi, a sam spędził półtora odcinka w śpiączce.Kate ucieka z Aaronkiem, bo grozi jej badanie krwi, a sam Ben w końcówce jest naprawdę zagubiony, i spotyka sławną Mrs. Hawking, która prawdopodobnie jest matką Faradaya, który kazał Desmondowi ją odnaleźć. Nie zapominajmy tez o świetnym streszczeniu akcji 4 sezonów przez Hugo w rozmowie z matką, atakiem płonących strzał, Ethanem, Aną...



A 3 ep podobno ma wgniatać w ziemię dwa poprzednie. Trailer jest bardzo zachęcający...

This Place is dead!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też czekałem aby znów obejrzeć (do 2 sezonu) najlepszy serial świata, ale podobnie jak w 4 ogromny zawód... Te przemieszczanie z czasem wg mnie kompletnie popsuło resztki klimatu LOST. Oczywiście będę oglądał następne odcinki, ale już z zasady, a nie z tego, że dalej jest taki wspaniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 21:29, choper napisał:

Też czekałem aby znów obejrzeć (do 2 sezonu) najlepszy serial świata, ale podobnie jak
w 4 ogromny zawód... Te przemieszczanie z czasem wg mnie kompletnie popsuło resztki klimatu
LOST. Oczywiście będę oglądał następne odcinki, ale już z zasady, a nie z tego, że dalej
jest taki wspaniały.

Powrót starego klimatu jest absolutnie i całkowicie niemożliwy, z tego względu, ze opierał się na tajemnicach, a je w końcu trza wyjaśnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jestem po obejrzeniu dwóch pierwszy odcinków 5 sezonu:

Spoiler

Te podróże w czasie to wg. mnie strzał w 10,ale zaczął mnie bardzo ciekawić Daniel i Ben-co oni tym razem "wykombinują"?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 21:32, rafekx 12 napisał:

No i jestem po obejrzeniu dwóch pierwszy odcinków 5 sezonu:

Spoiler

Te podróże w czasie to
wg. mnie strzał w 10,ale zaczął mnie bardzo ciekawić Daniel i Ben-co oni tym razem "wykombinują"?:)


Tak racja

Spoiler

skoki w czasie ekstra pomysł ale koncowka drugiego była ciekawa bo widac było ze ta babka szukała potecjalnych miejsc gdzie moze byc wyspa tym takim czym co cyrkiel przypominało , i na koniec te 70 godzin i niech Bog ma Cie w swojej opice ekstra



Zgadzam sie z Astharielem 3 epiod w gniecie nas w ziemie widzialem zwaistuny i bedzie sie działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec czwartego sezonu byłem totalnie zażenowany tymi wszystkimi skokami w czasie. Pomysł całkiem fajny, ale nie do takiego serialu jak "Zagubieni". Jednakże teraz, kiedy dowiedzieliśmy się nieco więcej na ten temat, pomysł wydaje mi się obiecujący. Pogodziłem się z faktem, że "Lost" to już nie "Lost" i od tego momentu zacząłem znowu z niecierpliwością pochłaniać kolejny sezon. Szczególnie spodobał mi się ten motyw ze skokami w czasie na terenie wyspy. Jej przeszłość zawsze najbardziej mnie interesowała, a teraz mogę ją zobaczyć niemalże na własne oczy, a nie w różnych retrospekcjach czy filmach instruktażowych. Zobaczymy co będzie działo się dalej. Póki co piąty sezon bardzo mi się podoba :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 22:30, rafekx 12 napisał:

CZy ktoś wie kiedy na N będzie 3 odcinek??:)Bo nie moge znaleźć...

Zakładam że tydzień po premierze 1 i 2 odcinka 5 sezonu na ABC, czyli tydzień po 28.01.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 22:43, ony Dzekson napisał:

> CZy ktoś wie kiedy na N będzie 3 odcinek??:)Bo nie moge znaleźć...
Zakładam że tydzień po premierze 1 i 2 odcinka 5 sezonu na ABC, czyli tydzień po 28.01.


Aha,czyli w kolejny piątek?:) Mi tam pasuje w koncu ferie itp. dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 22:44, rafekx 12 napisał:

> > CZy ktoś wie kiedy na N będzie 3 odcinek??:)Bo nie moge znaleźć...


Na "N" można oglądać 5 sezon już teraz? w VOD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

strasznie słaba jest najnowsza seria, po przeciętnej IV, liczyłem że twórcy zabiorą się do roboty, a oni serwują nam bajki w stylu cofania się w czasie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 13:06, BoloMaster napisał:

strasznie słaba jest najnowsza seria, po przeciętnej IV, liczyłem że twórcy zabiorą się
do roboty, a oni serwują nam bajki w stylu cofania się w czasie....

Ja np. niewiele seriali sci fi jestem w stanie wymienić, w których nie było cofania się w czasie. Lost po prostu dołączył do tego zacnego grona. Sezon piąty jest wręcz wyśmienity, a na Losta patrzyłem bardzo krytycznie od samego początku, więc nie jest to opinia jakiegoś ślepego fanatyka. Bo sorry, ale zapewne uważasz sezon pierwszy za super wypas, ale powiedz mi czym on się różni pod względem prawdopodobieństwa zdarzeń i motywów od sezonu piątego? Lost zawsze był mało prawdopodobny i taki pozostanie, bo to serial fantastyczno naukowy z większym znaczeniem tego pierwszego członu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 13:19, hans olo napisał:

niecny ciaszek

Udało mi się w czasie ferii obejrzeć jeszcze raz sezony 1,2,3 i 4 ( teraz jestem w trakcie piątego ) i według mnie tendencja zwyżkowa znajduje się w połowie 1 sezonu, ciągnie się przez cały drugi sezon i zatrzymuje dokładnie na pierwszym, drugim odcinku 3 sezonu. Cały ten sezon to straszna średniawka i dopiero w następnym sezonie zaczyna się coś dziać. Utrzymuje się stały, dobry i stabilny poziom Lost, a 5 sezon pokazuje, że reżyser może nam jeszcze sporo pokazać i nie będzie nam się to nudzić. Podróż w czasie? Możliwe. Powiązania Charlesa Widmore''a z Wyspą? Tak samo. Wszystkie tajemnice zostały dobrze wyważone i dopiero pojawienie się Ufoludków mogłoby coś zepsuć. Na razie, po 3 odcinkach sezon ocenił bym na mocne 4, zaczyna się ciekawie i mam nadzieję, że jak w 2 sezonie napięcie będzie tylko rosnąć. Czym by tu podsumować- czekam na więcej :) The Little Prince już tuż tuż.

PS: Jacy są Wasi ulubieni bohaterowie Zagubionych? Zaznajomiłem się z każdym i uważam, że najlepszym jest Hurley ( A co! ), potem Mr. Eko, Sayid ( Moje Top 3 ), a potem Sawyer, Locke i Tom. możliwe, że jeszcze Rose i Bernard. Reszta już mi się trochę przejadła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy piszą o nowym sezonie jako o bajkach niech idą oglądać sezon 2 gdzie wyspa wciąż była tajemnicza.
Teraz wszystko się zmieniło, sezon 5 to przede wszystkim wyjaśnienia, to widać po pierwszych odcinkach. Zresztą sami wyspiarze się zmieniają, z sezonu na sezon

Spoiler

- kiedyś problemem było znalezienie dzika żeby nie umrzeć z głodu, teraz problemem są przeskoki w czasie :)


Postaram się tutaj opisać nowy sezon, najlepiej jak potrafię, po 3 odcinkach. Będzie raczej dużo spoilerów.

Spoiler

Otóż przeskoki w czasie sa świetnym rozwiązaniem dotychczas wielu tajemnic. Stąd np wiemy co oznaczają szepty na wyspie - bohaterowie czasem się spotykają w tym samym miejscu w tym samym czasie będąc swoimi odpowiednikami. Wiemy np czemu Charles Widmore''owi zależy na wyspie - sam będąc innym, będąc bardzo młodym i narwanym nastolatkiem chciał rządzić innymi - jednak to John Locke przejmuje to stanowisko. Ale ciekaw jestem co takiego się zdarzyło, że Locke musiał wydostać się z wyspy i zginąć, żeby Oceanic 6 wróciła na Nią? Jedno jest pewne, już w 4 odcinku ze spoilerów wiadomo że Kate będzie na wyspie i wsyzstko wskazuje na to, że przeskoki w czasie nie będą dotyczyć naszej szóstki. Ciekawi mnie też, kim jest Richard Alpert skoro zawsze ma tyle samo lat mimo że skacze w czasie razem z innymi? Wiemy też, że płacząca Claire pojawi się w 4 odcinku, czyli jak się spotka z Kate... może być zabawnie :] Dotychczas siedziała u Jacoba, a w spoilerach wiadomo że będzie słychać Jej płacz. Uważam że te przeskoki w czasie to dobry sposób na wyjaśnienie wielu tajemnic wyspy. Dziwi mnie tylko, czemu Juliet ciągle milczy - sama należy do innych i powinna raczej pomagać rozbitkom a nie łazić za Sawyerem i nic nie mówić :d. Zresztą, postacie przysłane przez Widmore''a na wyspę - Miles, Charlotte oraz Faraday - każda jest w jakimś celu. Faraday dzięki właśnie skokom w czasie, które już przeprowadzał w Oxfrodzie, Charlotte chyba dlatego że przeskoki najbardziej ją dotyczą ;) a Miles ze względu na te swoje zdolności paranormalne. Dzięki niemu np wiemy, czego chcieli Amerykanie od wyspiarzy :) A odpowiedzi oczywiście będzie więcej, z odcinka na odcinek.



Budyn
Spoiler

Eko nie żyje. Rose i Bernard po ataku strzałami chyba też :] Tzn nie wiadomo jak to scenarzyści rozwiążą. A imo znacznie ciekawsi bohaterowie dopiero się pojawiają albo po prostu nagle się Ci mało znani stają bardzo ważnymi typu Daniel Faraday, czy pełen tajemniczości bogaty Charles Widmore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 17:45, ony Dzekson napisał:

Spoiler

Wiemy też, że płacząca Claire pojawi się w 4 odcinku, czyli jak się spotka
z Kate... może być zabawnie :] Dotychczas siedziała u Jacoba, a w spoilerach wiadomo
że będzie słychać Jej płacz.


Twórcy mówili coś że Claire ma nie być do szóstego sezonu więc teraz pewnie zobaczymy scenę gdy Claire rodziła a nie że tak powiem "zaginioną Claire". Po prostu ci którzy obecnie są przenoszeni w czasie przeniosą się przez ciągłe błyski w czasy gdy na wyspie byli oni sami. Na trailerze czwartego odcinka widać światło z włazu. Jeśli dobrze pamiętacie to zapaliło się gdy Locke w niego walił.

Piąty sezon jest jak dla mnie na razie najlepszy. Będzie coraz więcej wyjaśnień. ;]


EDIT:
Uważam że używanie funkcji spoiler jest niepotrzebne. W nazwie tematu mamy "Spoilery!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 17:45, ony Dzekson napisał:

ciach

Nie wiem, czy czytałeś moje wypociny powyżej, ale obejrzałem na razie wszystkie odcinki i wiem, że Eko nie żyje. Rose i Bernard na pewno żyją bo są pewnym zwalniaczem akcji w Zagubionych- ergo są potrzebni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować